Телепередача "Самый умный"

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Телепередача "Самый умный"

Повідомлення Небайдужий »

З 10 березня на телеканалі ТРК "Україна" починається показ нової серії ігор "Самый умный" (орієнтовно в 14:00). В одній із передач буде приймати участь наш рівнянин Валерій Крушельницький. :)
Вболіваємо за нашого Валерія!!!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення December »

Будем болеть!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення Небайдужий »

Тільки що бачив в рекламі, що саме завтра (31.03.2013 року) буде передача "Найрозумніший", в якій брав участь Валерій Крушельницький.
http://su.kanalukraina.tv/ua/
Дивіться на телеканалі ТРК Україна о 14:00. Не забувайте, що цієї ночі буде переведено годинники на одну годину вперед (всім надалі доведеться на годину раніше вставати. :)
На жаль, я не зможу подивитись передачу і записати її. Прошу всіх, хто може записати, зробити запис передачі і потім розмістити на нашому форумі або передати персонально Валерію (можна через мене, або безпосередньо йому).

Ось обговорення проекту в соціальній мережі "Вконтакте": http://vk.com/samyj_umnyj
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yury2202
Пользователь
Повідомлень: 22
З нами з: 12 листопада 2007, 18:31

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення yury2202 »

Валерій у трійку фіналістів потрапив. Зараз якраз показують фінал, жаль, що він проходить у новому форматі, тому що якби Валерій міг би вибрати тему для фіналу, у нього точно була б перевага.
yury2202
Пользователь
Повідомлень: 22
З нами з: 12 листопада 2007, 18:31

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення yury2202 »

Друге місце, такий формат фіналу мені не подобається, питання скачуть по різним темам, незрозуміло як визначені категорії складності.
vavrik2000
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 30 березня 2013, 21:16

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення vavrik2000 »

Валерій молодець!!!!Вітаємо.Ми вболівали і радіємо за тебе!!!!!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення Небайдужий »

Ех, жалко - я не зміг подивитись передачу. Раніше всі передачі повторювались в наступну суботу, а на цей раз в програмі здається немає повтору. Жаль. :(

Чи зумів хто-небудь записати передачу? Якщо вдалось записати, то поділіться записом. Розумію, що на форумі її не вивісиш (авторські права), але хоч приватно переслали б і можна було б подивитись.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення vladyslavvert »

Володимире Олександровичу, подивіться на свій позапопередній пост, будь ласка. За цими посиланнями Ви і знайдете шуканий випуск телепередачі, правда, трохи пізніше, так як його ще не виклали туди.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення Небайдужий »

vladyslavvert писав:Володимире Олександровичу, подивіться на свій позапопередній пост, будь ласка. За цими посиланнями Ви і знайдете шуканий випуск телепередачі, правда, трохи пізніше, так як його ще не виклали туди.
А цю тему за тим посиланням ти не читав?
Почему Самый Умный 2013 изьяли из публичного доступа???
Знайди там хоча б один випуск передачі для вільного перегляду. Там залишились лише фантоми випусків, натискаючи на які отримуєш повідомлення, що запис вилучено за вимогою правовласника передачі. Чи ти думаєш, що у мене вистачило розуму лише знайти посилання на цю адресу але при цьому не вистачило розуму перевірити чи відкриваються відеоролики?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Телепередача "Самый умный"

Повідомлення Небайдужий »

Запис передачі все ж з'явився в мережі. І доки власники не заявили про свої авторські права, як це було з записами попередніх випусків, мені вдалось завантажити з мережі запис передачі.
Знаю, що це піратство. "Нєхарашо! Ай, ай, ай..." :thumbdown:
Але мені дуже хотілось мати можливість подивитись передачу (автономно на своєму ПК). Щиро каюсь, але не збираюсь робити на цьому якусь комерцію чи розповсюджувати від свого імені. Може це хоч трошки виправдовує мене...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти