Прес-матеріали з Го

Статті, нотатки тощо. про Го в періодиці
Відповісти
Аватар користувача
Oleksii_Karpovych
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 березня 2018, 19:25
Розряд: 1d
Контактна інформація:

Прес-матеріали з Го

Повідомлення Oleksii_Karpovych »

Добридень!

Дуже цікавить інформація про Го, а саме:

1. Чи є в українському перекладі хороший текст про виникненя і історію у зв язку з розвитком гри (самураї, про Хіросіму і тд це вже приїлось за десятки років, може є якась свіжа цікава історія про значення гри, її особливість - може якісь ситуації у зв язку з Альфа Го є нові історії про переосмислення Го, але це може бути як додаток до класичного опису (якась там ситуація в історії пов язана з Го). (не вікіпедія)
Якщо він тут - дуже буду вдячний за посилання.

Таке враження - за весь час нічого нового не створилсь. Я тут навіть побачив матеріал 10 річної давнини з Дмитром Богацьким, який я запропонував зробити ще у 2008 році.

2. Пропонуйте формати щоденника на ЮЧЄ. Будемо вести фейсбук-інстаграм від Go in Ukraine

3. Про фільми про Го, які будуть показуватись на Чемпіонаті - в процесі.

4. Фотографування та інше фіксування - пропонуйте фішку чемпіонату з подачею через фото-відео (інстаграм-сторіз, фб стрічка, твітер).

З розмовами про "навіщо і що це дасть" в стосунку до афіш, акаунтів і фотографій-відео, статей не наукового формату - прохання скролити далі.
(в мене немає настрою і сил пояснювати про важливіть і що це скоріше подарунок замість нормального такого гонорару для тих, хто робить роботу в інформаційному полі)

5. Колективне фото, фото з офіційними особами, переможці - обов язково.

6. Короткі інтерв ю з переможцями. Найсильнішими гравцями, організаторами.

7. ...
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Прес-матеріали з Го

Повідомлення take »

to: Oleksii_Karpovych, це дуже добре ... як-то кажуть все робиться * пiд шумок*...а що далi ? p,s пicля ЮЧЄ?
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Прес-матеріали з Го

Повідомлення take »

.... писати, розвиватись i т.д. це все не дуже якось ... доки не буде спонсора , все буде як 10-15 рокiв назад , щось таке .тобто немає грошей, немає реклами,и т.д.
Востаннє редагувалось 24 березня 2018, 16:52 користувачем take, всього редагувалось 1 раз.
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Прес-матеріали з Го

Повідомлення take »

кандидат полюбляє статистику, думаю , вiн дасть вiдповiдь. спонсори були, але як швидко вони зникли?
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Прес-матеріали з Го

Повідомлення kandidat »

take писав: 24 березня 2018, 03:28 кандидат полюбляє статистику, думаю , вiн дасть вiдповiдь. спонсори були, але як швидко вони зникли?
сообщения будут в том же формате, что и в прошлом году - результаты, комментарии, сравнения...
Відповісти