День народження клубу

Вопросы развития Го в Ровно

Модераторы: Небайдужий, oksavit

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4658
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Сообщение Небайдужий » 10 янв 2009, 21:16

Школа інтелектуальних ігор відствяткувала своє 16-тиріччя.
Сьогодні, з нагоди цієї події, в Палаці дітей та молоді було проведено новорічний ранок для учнів школи з ялинкою, Дідом Морозом, новорічною виставою та подарунками...
В ресурсному центрі школи було проведено сеанси одночасної гри з Го за участю призерів Вищої ліги. Богдан, Артем і Костя дали сеанс для 18-ти гравців клубу.
Крім цього після сеансу з Го провели також сеанс одночасної гри призери чемпіонату України з Сьоги (Маліновський Андрій та Палій Андрій).
Ті, хто проводив сеанси, отримали пам'ятні подарунки.
Сеанси проводились в невимушеній доброзичливій атмосфері і всі залишились задоволеними.
Оскільки в Україні в 16 років кожен отримує паспорт, то сьогодні наша Школа теж отримала такий паспорт. Паспорт було зроблено як збільшену копію (формату А3) справжнього паспорту громадянина України. На сторінці з фото були розміщені фото викладачів, в розділі прописки вказано адресу ПДМ, в розділі особливих відміток розміщено величезний перелік досягнень учнів школи, в розділі про шлюб поки що відміток немає, але діти вказані, причому в великій кількості :) . На сторінках, де вказуються діти, розміщено фотографії учнів школи. Такий подарунок зробила для школи дирекція Палацу.
17 січня в ПДМ буде проходити щорічне свято "Золотий апельсин", де в різних номінаціях за підсумками 2008 року будуть нагороджені кращі учні різних шкіл та гуртків Палацу дітей та молоді, в тому числі і вихованці та викладачі Школи інтелектуальних ігор.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Vassko
Тренер
Сообщения: 1392
Зарегистрирован: 20 мар 2003, 10:26
Разряд: 4d
Откуда: Киев

Сообщение Vassko » 11 янв 2009, 02:28

Поздравляю!
Аж сердце радуется. Не знаю как по другим видам интелектуальных единоборств, но что касается Го, ровенчане добились ОЧЕНЬ много. Могу лишь помечтать, что через 10 лет ( "Спутнику" в конце января будет 6 лет) "Спутник" приблизиться к ровенской школе. Ещё раз поздравляю! Молодцы!
"Думай масштабно..."