Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Питання розвитку Го у Рівному

Модератор: Небайдужий

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

December писав:Так. Я після вашого допису уже про це думала. Зараз свята. А після того можна підійти та запитати у пана Накамури.
Чи вдалось за два тижні зв'язатись з паном Накамурі і які є результатити? Можемо сподіватись на цікаві варіанти написання ієрогліфу, чи ні?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення mrpochuk »

Доброго дня. Чи можу я використати вашу емблему за основу, щоб для клубу Івано-Франківська зробити? А то нема кому щось нове придумувати, а ця дуже гарна :-)
upa
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 22 листопада 2017, 20:57

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення upa »

Чим більше емблем гарних і різних у нас буде, тим багатшими і самобутнішими ми станемо.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

mrpochuk писав: 14 грудня 2017, 08:19 Доброго дня. Чи можу я використати вашу емблему за основу, щоб для клубу Івано-Франківська зробити? А то нема кому щось нове придумувати, а ця дуже гарна :-)
Не відповідав спеціально, так як думав, що доросла людина має і так зрозуміти... Але бачу у фейсбуці - не зрозуміли... У мене просто немає слів... Для того, щоб зрозуміли, перефразую: "А можна я в свій паспорт вклею фотографію Свєти, бо свою фізіономію мені нема коли і нема за що сфотографувати, а у неї такі гарні фото і доступні будь-де в мережі?..."
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення mrpochuk »

Добре, перероблю при нагоді. Раз така велика проблема, то б написали дві букви "ні", тай по всьому. У кожного своє розуміння...
Відповісти