Кубок України з го 2019, обговорення

Відповісти
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення kandidat »

Небайдужий писав: 21 листопада 2019, 10:38
Платний рейтинг - це шахрайство, направлене на те, щоб перекласти свою проблему на інших..
Як тут уже писали, цей платний рейтинг ввели для оплати членських внесків в ЄГФ та МГФ. А чи чесно так робити? Як на мене, то ні...

... Я засуджую такі підходи і вважаю, що таку політику треба обов'язково відмінити.
Полностью поддерживаю Небайдужого! Ясно и аргументированно изложены возражения против платного рейтинга.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення unnamed »

Antony писав: 21 листопада 2019, 09:24 ЗЫ спрашивал у поляков где берут деньги на взносы ЕГФ - так и не понял ответа. Взносы за членство платят мало людей, спонсоров тоже нет. Но платную систему рейтинга не вводят.
Да всё прекрасно можно собирать. Мы с Юлей когда членские собирали на все взносы хватало и ещё оставалось.

Сейчас членские взносы де-факто стали запретительной мерой чтобы нужные люди не имели возможности влиять на решения и иметь доступ к документам федерации.
Поэтому нужно было придумать какую-то альтернативную методику сбора бабла. Тут и придумали рейтинг.
Народ удивляется, но удивительного в этом особо ничего нет.
Нету никакой особо новой проблемы которую бы вдруг решили переложить на плечи детей.
Просто раньше были членские взносы обязательные для всех, а теперь всё не так однозначно.
patpanda
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 12 серпня 2015, 09:51
Розряд: 7k

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення patpanda »

Antony писав: 21 листопада 2019, 09:24
unnamed писав: 19 листопада 2019, 12:01 ... бесплатной работы ...
Лично мне очень не нравится система рейтинга за деньги. Поэтому я не участвую в украинских турнирах когда бываю на Украине. Но понимаю что ее создание спровоцировано просто выживанием (скорее всего все других варианты перепробованы и не сработали) и если не нравится всегда можно сменить президента :)
Правильно - так раньше и было и так должно быть, я считаю.
Но теперь что бы проголосовать за Президента надо заплатить 2к - но не всем - тем кто нравиться Президенту и его команде можно не платить.
Таким образом поменять Президента без его желания нельзя, это фактически узурпация - которую Артем признал пару страницами назад :(

Чем федерации мешали люди не входящие в список озвученный Президентом выше - которые просто заплатив взнос имели право голоса и требовали минимальной отчетности (например отчетность по взносам выглядит вполне ок как по мне :) ) ?
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Наталья »

Я колись пояснювала (на основі порівняння тієї ж самої таблички EuropeanGoDatabase), але, скоріше за все, або не тій особі, або погано пояснила.
1. Є постійно активні спортсмени (не тренери, не батьки чи друзі, члени сімей, спонсори чи ін.) з великим досвідом участі у міжнародних змаганнях.
2. Є спортсмени, які такого досвіду не мають (або за віком, або за інших, зокрема, фінансових причин, або за відсутністю спортивного інтересу, т.зв. любителі).
...
Тому, доцільно (доцільно, не обов'язково, але РОЗУМНО) дослухатись до більш досвідчених СПОРТСМЕНІВ, адже Го передусім - це спорт, а не гурток плетіння чи обміну думками.
І дуже сильно зважувати аргументи (які можуть звучати переконливо, однак причина їх появи може бути не такою вже й логічною, як, наприклад, особиста образа) менш досвідчених або менш активних членів спільноти.
...
В Го, як і в будь-якому виді діяльності, існує конкуренція. Конкуренція між:
- найсильнішими спортсменами;
- між дорослими і дітьми (які, якщо їм створювати умови і навмисно не заважати, переростають дорослих, і це нормально);
- між школами.
...
Маркерами здорової конкуренції є:
- кількість спортсменів;
- рівень спортсменів.
...
Нездорова конкуренція - це:
- плітки;
- обмови;
- психологічний тиск (передусім падає на дітей і родини, як найменш захищених спортсменів);
- бюрократія;
- неправдива інформація.
...
Якщо УФГО не буде підтверджувати членство в міжнародних гошних організаціях, відповідно, спортсмени (за попередньою статистикою, даною в темі ревю за 2019 рік видно, знову ж таки, що це діти, а також наші найсильніші спортсмени) втратять можливість приймати участь у міжнародних змаганнях та піднімати наш прапор. А ми всі втратимо можливість за них вболівати.
...
Якщо спільноті це цікаво, потрібно, вигідно загалом, тоді це або не українська спільнота, або на людей вплинула нездорова конкуренція.
Тому, потрібно просто кожному самому для себе уважно зважити, чи ми будуємо (якщо так, то що і з ким), чи руйнуємо (тоді чому, в чиїх інтересах).
І все стане на місця.
veeter
Новичок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 січня 2006, 13:09

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення veeter »

"... смотрю я на вас, слушаю, и думаю - ну и... разньіе... же вьі все..."
(с) А. Райкін (ну, майже))

Вибачте. втрутюся.
Хочу висловити підтримку позиції Артема.

Мені здається. що ми - як і країна в цілому - переживаємо останні (сподіваюсь) судоми радянського минулого.
Основною рисою якого є щире переконання спільноти, що все має бути завжди, якісне і безоплатне.
Але таки варто розділяти "активність" середньопересічного гравця, крута заслуга якого полягає у тому, що він три-чотири рази на рік бере участь у різного рівня змаганнях, та людини (або групи людей), які знайшли та продовжують знаходити сили/час/ресурс/тощо для того, щоби вивести українське го на справжній європейський рівень та прислужитись справі приєднання України до світової спільноти.

Абсолютно переконаний, що перед організацією змагань рівня євроконгреса внутрішні чвари мають бути забуті або відкладені на потім, а зусилля з'єднані для проведення турніру на достойнjму рівні.
Абсолютно не розумію позицію, згідно з якою "хай краще не відбудеться турнір, аби тільки Яценка потопити"... (нюню... якщо порівняти внесок... декого... із внеском Дмитра - напевне досягнемо вже цитованої пропорції 1/9)))
Абсолютно не підтримую позицію рівності голосів у федерації. Переконаний, що право на голос має бути зароблене внеском та супроводжуватись відповідальністю.
А "нічєво нє дєлать - только крітіковать" - позиція дебільна (o, sorry...) та неконструктивна. І у федерації має бути робочий механізм протидії очевидно руйнівній акивності, яка - імхо - часом наближається до межі психіатричного розладу....
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення alider »

Артем писав: 15 листопада 2019, 12:28 Ви були на юнацькому чемпіонаті у Києві. Було щось, що не влаштувало? Крім того, що він був не у Рівному.
Тепер можу відповісти і на це питання.
Не влаштовує те, що пройшло два тижні після чемпіонату, а протоколу немає.
А від цього залежить фінансування..
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Father Alex »

По поводу членских взносов: приведу табличку Американской Го Ассоциации https://clip2net.com/s/44KXfwt Маленькое дополнение: турниры проводятся под эгидой федерации и бесплатны для членов федерации. Если вы не член, то можете уплатить $10 - и играйте на здоровье в данном турнире. Вот как-то так :)
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Наталья »


...
Можна багато чого з чим порівнювати, але, вибачайте, музикою навіяло))
Аватар користувача
komi
Advanced Member
Повідомлень: 158
З нами з: 15 лютого 2005, 20:54

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення komi »

А слухали з перекладачем?
Если нет, то и меня поймете.
Прошу.
Загляните, в ветку "Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019".
Помогите Владимиру Александровичу, пожалуйста!
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Наталья »

Я вільно спілкуюсь російською вдома і у побуті, тому добре розумію. Дякую за пораду. Відповіла у темі.
Відповісти