Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Відповісти
Svetlana
Advanced Member
Повідомлень: 99
З нами з: 15 лютого 2013, 17:33

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Svetlana »

Прошу виправити, згода на участь була о 18-13 14 вересня,відмова від участі о 20-04 була спроба зателефонувати, о 20-14 14 вересня було відправлено смс у зв'язку з неспроможністю зв'язатися у телефонному режимі. Можу надати скріншоти,якщо це дуже буде потрібно.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення vikkis »

Gelya писав: 17 вересня 2018, 14:54 Приєднуюсь до питання. Що таке президентська квота? Коли та на підставі чого (зібрання, голосування тощо) даний механізм був впроваджений?

Маю декілька зауважень щодо змагань:
0. Зірвані строки проведення змагань та відсутність заздалегіть підготовленого регламенту на форумі. Наслідок: унеможливлення запасних з інших міст використати своє право на участь у змаганні.
1. Відсутність головного судді на змаганнях. На рівні півфіналу це неприпустимо.
2. Затримка першого туру на 60 хвилин. Це вже традиція......
3. Закінчення третього туру о 21.00.
4. Відсутність у організаторів досвіду роботи з годинниками. Наслідок: невірний контроль часу на деяких годинниках.

Моя оцінка проведення змагань - незадовільна.
1. "Президентська квота", це эксперементальна спроба уникнути втрати конкурентного середовища турніру, в разі відмови всіх хто мав право участі в турнірі. Основний критерій пропозицій прийняти участь в змаганнях - рейтинг. Прогрес рейтинга теж враховувався.
Впрваджується вперше.
Рішення прийнято особисто Президентом.
Охочі поліпшити систему проведення турніру, мають нагоду запропонувати кращий варіант.
Критика без пропозицій матиме назву: "Критиканство".
Недоліки організації перераховані вище мали місце. Але... висловлювати публічно свою оцінку, не приклавши жодних зусиль до проведення цього змагання та без запиту на вашу думку, це що найменше невічливо! Або пропонуйте свою допомогу, або не плутайтесь під ногами.
Якщо ваща думка буде мати запит - її спитають.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення vikkis »

Vassko писав: 17 вересня 2018, 15:03 Присоединяюсь к вопросу. Что такое президентская квота и где об этом можно почитать? Надеюсь вопрос не останется без ответа. Спасибо.
1. Це эксперементальна спроба уникнути втрати конкурентного середовища турніру, в разі відмови всіх хто мав право участі в турнірі. Основний критерій пропозицій прийняти участь в змаганнях - рейтинг. Прогрес рейтинга теж враховувався.
2. Регламент.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення vikkis »

Svetlana писав: 17 вересня 2018, 15:29 Прошу виправити, згода на участь була о 18-13 14 вересня,відмова від участі о 20-04 була спроба зателефонувати, о 20-14 14 вересня було відправлено смс у зв'язку з неспроможністю зв'язатися у телефонному режимі. Можу надати скріншоти,якщо це дуже буде потрібно.
Все правильно, але наш вельмишановний Президент прочитав смс в 23-30, і як він стверджує не став турбувати "спящих".
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Gelya »

Мене ніхто не просив допомагати, тому я не втручався (окрім жеребкування на 5 тур, хоча це і не було потрібним оскільки тур не відбувся).
Я міг би допомогти, наприклад, оперативніше зробити жеребкування. Про те що організатори не знали, який контроль часу був їми прописаний в регламенті, я вже мовчу.

Якщо б я не спитав на форумі про дати проведення, до якого числа б тут було надано інформацію щодо неможливості проведення змагань? Мабуть за день до проведення змагань.

А які пропозиції ви від мене чекаєте, окрім банальних:
1. Інформацію щодо проведення змагань освітлювати щонайменше за 2 тижні, а для такого рівня змагань - за місяць. Звісно, якщо організатори не знали, що турнір не зможе бути проведений у заявлені строки, то це інша історія. Тут я вже не маю повної інформації.
2. Інформацію щодо особливих умов добору гравців, доводити до усього складу гравців, щоб кожен міг хоча б висловити свою думку щодо варіанту вирішення проблеми з нестачею гравців.
3. Знати регламент проведення змагань та дотримуватись його.
vikkis писав:Недоліки організації перераховані вище мали місце. Але... висловлювати публічно свою оцінку, не приклавши жодних зусиль до проведення цього змагання та без запиту на вашу думку, це що найменше невічливо! Або пропонуйте свою допомогу, або не плутайтесь під ногами.
Недоліки я описав, щоб організатори знали про них, та могли їх усунути. Останнє ваше речення схоже на ультиматум, який ви не маєте права робити.
Вибачаюсь, що Вас образила моя критика.
Востаннє редагувалось 17 вересня 2018, 16:31 користувачем Gelya, всього редагувалось 1 раз.
WinDigo
Advanced Member
Повідомлень: 59
З нами з: 20 вересня 2008, 14:31

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення WinDigo »

vikkis писав: 17 вересня 2018, 15:41 Охочі поліпшити систему проведення турніру, мають нагоду запропонувати кращий варіант.
Критика без пропозицій матиме назву: "Критиканство".
Недоліки організації перераховані вище мали місце. Але... висловлювати публічно свою оцінку, не приклавши жодних зусиль до проведення цього змагання та без запиту на вашу думку, це що найменше невічливо! Або пропонуйте свою допомогу, або не плутайтесь під ногами.
Якщо ваща думка буде мати запит - її спитають.
Обоснованные мнения фактических участников турнира о его проведении имеют "запит" среди других участников украинского го сообщества. Как минимум, чтобы понимать качество действий организаторов. Поэтому, пожалуйста, даже не старайтесь приплести сюда (не)вежливость.

Лично меня очень сильно настораживает возможность в будущем применения этой "президентской квоты", потому что она серьёзно подрывает основы отбора в Первую Лигу среди игроков со всей страны. Ведь организаторам достаточно:
  • Сообщить о проведении турнира за крайне короткий срок до его начала (как и было в этом году).
  • Наблюдать за тем, что потенциальные участники отказываются от участия по причине невозможности выделить целые выходные в сжатые сроки (как и было в этом году).
  • Набрать участников по "президентской квоте", которые почти наверняка будут из города проведения соревнования (как экспериментально и было в этом году).
  • Наслаждаться фразой "Тим не менш, турнір зібрав один із найбільш конкурентноздатний склад учасників за весь час свого існування".
В качестве улучшения системы проведения турнира предлагаю публиковать приглашение на турнир и регламент за существенный срок (скажем, за месяц) до его начала в соответствии с календарным планом на год. И осуществлять выполнение этого плана. К сожалению, приходится предлагать такое "решение" именно в качестве улучшения.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення vikkis »

WinDigo писав: 17 вересня 2018, 16:08
vikkis писав: 17 вересня 2018, 15:41 Охочі поліпшити систему проведення турніру, мають нагоду запропонувати кращий варіант.
Критика без пропозицій матиме назву: "Критиканство".
Недоліки організації перераховані вище мали місце. Але... висловлювати публічно свою оцінку, не приклавши жодних зусиль до проведення цього змагання та без запиту на вашу думку, це що найменше невічливо! Або пропонуйте свою допомогу, або не плутайтесь під ногами.
Якщо ваща думка буде мати запит - її спитають.
Обоснованные мнения фактических участников турнира о его проведении имеют "запит" среди других участников украинского го сообщества. Как минимум, чтобы понимать качество действий организаторов. Поэтому, пожалуйста, даже не старайтесь приплести сюда (не)вежливость.

Лично меня очень сильно настораживает возможность в будущем применения этой "президентской квоты", потому что она серьёзно подрывает основы отбора в Первую Лигу среди игроков со всей страны. Ведь организаторам достаточно:
  • Сообщить о проведении турнира за крайне короткий срок до его начала (как и было в этом году).
  • Наблюдать за тем, что потенциальные участники отказываются от участия по причине невозможности выделить целые выходные в сжатые сроки (как и было в этом году).
  • Набрать участников по "президентской квоте", которые почти наверняка будут из города проведения соревнования (как экспериментально и было в этом году).
  • Наслаждаться фразой "Тим не менш, турнір зібрав один із найбільш конкурентноздатний склад учасників за весь час свого існування".
В качестве улучшения системы проведения турнира предлагаю публиковать приглашение на турнир и регламент за существенный срок (скажем, за месяц) до его начала в соответствии с календарным планом на год. И осуществлять выполнение этого плана. К сожалению, приходится предлагать такое "решение" именно в качестве улучшения.
1. Мене теж насторожує можливість запросити до участі в турнірі того гравця, який з точки зору Президента гідний участі. Цю тему можна обговорити.
Які ваші пропозиції? Чи у вас немає конструктивних думок?
2. Я знаю яке навантаження зараз несе Вельмишановний Президент "всея и всего". Часу у нього обмаль, розраховувати на особистостей які займались цим минулого року неможливо, доручити проведення турніру (включаючи пошук приміщення, обеспечення інвентарем, домовлення з суддею і т.і.) нікому.
Можете допомогти фінансово?, - відпадуть проблеми з приміщенням, строками та списком учасників.
Можете допомогти фізично, своїм часом? - відпадуть проблеми з суддівством та жеребкуванням.
Якщо ні, то маємо, що маємо.
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Gelya »

Пане Dmitriy, хочеться почути зворотній зв'язок від Вас щодо ситуації, що склалась.
Ви вважаєте дані коментарі та зауваження доцільними?

Дякую.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Vassko »

vikkis писав: 17 вересня 2018, 15:41
Gelya писав: 17 вересня 2018, 14:54 Приєднуюсь до питання. Що таке президентська квота? Коли та на підставі чого (зібрання, голосування тощо) даний механізм був впроваджений?

Маю декілька зауважень щодо змагань:
0. Зірвані строки проведення змагань та відсутність заздалегіть підготовленого регламенту на форумі. Наслідок: унеможливлення запасних з інших міст використати своє право на участь у змаганні.
1. Відсутність головного судді на змаганнях. На рівні півфіналу це неприпустимо.
2. Затримка першого туру на 60 хвилин. Це вже традиція......
3. Закінчення третього туру о 21.00.
4. Відсутність у організаторів досвіду роботи з годинниками. Наслідок: невірний контроль часу на деяких годинниках.

Моя оцінка проведення змагань - незадовільна.
1. "Президентська квота", це эксперементальна спроба уникнути втрати конкурентного середовища турніру, в разі відмови всіх хто мав право участі в турнірі. Основний критерій пропозицій прийняти участь в змаганнях - рейтинг. Прогрес рейтинга теж враховувався.
Впрваджується вперше.
Рішення прийнято особисто Президентом.
Охочі поліпшити систему проведення турніру, мають нагоду запропонувати кращий варіант.
Критика без пропозицій матиме назву: "Критиканство".
Недоліки організації перераховані вище мали місце. Але... висловлювати публічно свою оцінку, не приклавши жодних зусиль до проведення цього змагання та без запиту на вашу думку, це що найменше невічливо! Або пропонуйте свою допомогу, або не плутайтесь під ногами.
Якщо ваща думка буде мати запит - її спитають.
Не надо мне как лучше- оставьте мне как хорошо!(с) :D Это всё какой-то сюр уже.
Подробнее можно про прогресс рейтинга и квоты по рейтингу. Где об этом можно почитать? Потому что, мне очень хочется ввести свою квоту на финал чемпионата Украины в размере 2х человек( предлагаю Кокозея Вл. (5дан)= по рейтингу и Скочко В.(4 дан)= по прогрессу рейтинга). От этого турнир только выиграет- обострится конкуренция и будут дополнительно интересные партии.
Знаю как минимум одного человека из Киева , у которого рейтинг выше чем у некоторых участников турнира, и которого не пригласили на турнир.
Предлагаю не трогать и не менять систему проведения турнира 1й лиги- от ваших лучших вариантов дискриминацией попахивает.
Кто-то ссылался на регламент тут? В регламенте вообще было прописано что 4 места отбирается. К тому же, и уже не в первый раз, в регламенте содержится заведомо ложная информация. Было давно известно что Главный судья не сможет посетить это мероприятие и связи с ним скорее всего не будет, так как он будет в отъезде и за пределами Украины.
Предлагать свою помощь? Жесть конечно. Знать бы ещё, какая она, помощь, и нужна ли вообще. А вообще могу предложить свою помощь в освоении бюджета федерации. Нужна? :D
Последние фразы- это шедевр! Даже комментировать не надо. Ишь чё удумали- мнение свою выражать.Молчать и не путаться под ногами- всем понятно???
Зы. Как участник турнира, дополню недостатки, приведенные выше.
Причины переноса турнира так не были озвучены!!! А зачем? И так съедят.
У кого регистрироваться было непонятно. Спросить когда начало следующего тура - тоже. Ведь расписание "полетело" с самого начала. Причем, вроде все были и почему была задержка непонятно. Президент вопросы тупо игнорировал- поэтому спрашивать у него было бесполезно. Да и не судья он. Чувствуешь себя как дурак. Например во время 3го тура у меня началось байоми. Оно было выставлено неправильно( по 10сек/ход 3 раза вместо 30 сек/ход 5 раз). Останавливаю часы и говорю, что не могу играть с таким байоми. Мой соперник говорит тоже самое. Был бы судья- обратились бы к нему. А так непонятка какая-то что делать и кому обращаться...
Чай, кофе как обычно отсутствовал. Ну и прочие мелочи.
Ну вот перечислили недостатки, покритиковали. Предложили лучшие решения( не надо менять систему и организовывать нормально,имхо). И ЧЁ? А ничё. Когда надо будет- вас спросят. А пока помалкивайте, невежливые вы наши.
ЗЫ2. Запасным участникам из других городов, которые хотели бы сыграть, выражаю своё сочувствие. Имхо, их права были грубо нарушены.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення vikkis »

Gelya писав: 17 вересня 2018, 16:02 Мене ніхто не просив допомагати, тому я не втручався (окрім жеребкування на 5 тур, хоча це і не було потрібним оскільки тур не відбувся).
Я міг би допомогти, наприклад, оперативніше зробити жеребкування. Про те що організатори не знали, який контроль часу був їми прописаний в регламенті, я вже мовчу.

Якщо б я не спитав на форумі про дати проведення, до якого числа б тут було надано інформацію щодо неможливості проведення змагань? Мабуть за день до проведення змагань.

А які пропозиції ви від мене чекаєте, окрім банальних:
1. Інформацію щодо проведення змагань освітлювати щонайменше за 2 тижні, а для такого рівня змагань - за місяць. Звісно, якщо організатори не знали, що турнір не зможе бути проведений у заявлені строки, то це інша історія. Тут я вже не маю повної інформації.
2. Інформацію щодо особливих умов добору гравців, доводити до усього складу гравців, щоб кожен міг хоча б висловити свою думку щодо варіанту вирішення проблеми з нестачею гравців.
3. Знати регламент проведення змагань та дотримуватись його.
vikkis писав:Недоліки організації перераховані вище мали місце. Але... висловлювати публічно свою оцінку, не приклавши жодних зусиль до проведення цього змагання та без запиту на вашу думку, це що найменше невічливо! Або пропонуйте свою допомогу, або не плутайтесь під ногами.
Недоліки я описав, щоб організатори знали про них, та могли їх усунути. Останнє ваше речення схоже на ультиматум, який ви не маєте права робити.
Вибачаюсь, що Вас образила моя критика.
1. Просити ВАС про допомогу????
По ВАШОМУ я що....? Я краще до якого-небудь умовного василя звернусь ніж до ВАС.
Результат звернення заздалегіть відомий - ВІДМОВА! Нащо втрачати час на спілкування з ВАМИ? Немає сенсу!
Але Ви не сумуйте, спробуйте запропонувати свої послуги суспільству самостійно. Це не важко.
2. Ваші теперешні пропозиції, в минулому часі, допомоги настільки щедрі, що аж дух перехоплює від захоплення переспективами розвитку.
3. Недоліки описали, а що організатори самі це не знали?
Ви впевненні?
Відповісти