Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

З питання офіційних рейтингів особисте спілкування - це вже і є порушення. Навіть, якщо ви отримуєте дуже чітку відповідь. Має бути контроль, адже і сам суддя також жива людина. З питання обрахунку рапідів так відповіді я і не отримала. Чому?
...
Щодо організації та проведення ЮЧЄ.
А хіба їх не проводили на території КПДЮ, установи з величезним досвідом публічних заходів? З залученням всіх можливостей цієї установи? Чи все вийшло погано?
...
І до початку ЖЧЄ також була розмова типу: "ось, нехай він все провалить, а ми будемо дивитись".
Це не конструктивно і шкодить виду спорту. Але, можливо, життя у спротиві більш приємне для нашого суспільства. Гени пальцем не зітреш, як казала одна тренер, яка виховувала олімпійських чемпіонів з дітей 4-5 років...
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення unnamed »

Наталья писав: 18 вересня 2018, 20:23 З питання обрахунку рапідів так відповіді я і не отримала. Чому?
На самом деле ответ вы получили, хотя и не на тот вопрос.
Обратите пожалуйста внимание на этот комментарий: https://forum.ufgo.org/viewtopic.php?f= ... 560#p93556
Там написано:
December писав: 15 вересня 2018, 15:18 (Зміна рейтингу відбувається для турнірів від 45 хвилин часу для гравців рівня кю та від 60 хвилин для гравців рівня дана.) Всі мої прохання та пропозиції ввести знижені вагові коефіцієнти для таких змагань, поки зустрічали або супротив або байдужість з боку керівних осіб. У той самий час, рядові гравці навпаки підтримують цю ідею.
Это собственно исчерпывающий ответ, почему не обсчитываются рапиды. Там по 25 минут на игрока.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

"Тут причин кілька.
Найпростіше - у ЄБД враховуються турніри класу С, а у нас - ні."
В списку українських турнірів є турніри класу С. Вони не обраховуються в укррейтингу?
http://europeangodatabase.eu/EGD/Tourna ... y=T171216F
Одеські турніри також.
...
Що саме і як обраховується?
Чи є десь, викладені у доступній формі і на видному місці, правила обрахунку різних рейтингів, правила налаштування та обслуговування годинників, інші нюанси, якими користуються спортсмени та судді? Чи це приватна інформація?
...
Тоді, якщо інформація приватна, будуть питання по кожному супернику, з яким грала та чи інша моя дитина. Чи вірно йому/їй був нарахований той чи інший рейтинг на початку змагань?
...
Розумієте, це може тривати безкінечно. Не може довіра походити від конфронтації: або ми, або вони.
Так сталося, і я вважаю це щасливим збігом, що у 2009 році мої діти потрапили на безкоштовний гурток з Го до КПДЮ.
З того часу, за допомогою двох тренерів, Симоненко Вікторії та Яценка Дмитра, потім вже і власними зусиллями діти, які ще протягом двох наступних років залишатимуться неповнолітніми, за гроші родини прийняли участь у купі змагань. Як Ви висловились "привезли очки з Європи". Тому у мене і виникли питання до того, як ці очки перетворюються в українському рейтингу. Цікава вся історія перетворень. За всі турніри. Все, що входить до укррейтингу. Все, що зігране в Україні та не увійшло до БАЗИ Єврогодатабейз.
...
Яценко Дмитро, тренер з багаторічним стажем роботи, та досвідом участі у Європейських Го Конгресах (15-16), людина зі стратегічним мисленням, впродовж декількох останніх років розвиває Федерацію. Виводить її на міжнародний рівень.
Таким чином, найсильніші спортсмени України, і з Рівного, і з Києва, з інших регіонів, отримають можливості для розвитку своїх шкіл, для участі і особистої, і своїх учнів на змаганнях. Це погано?
...
Технічна сторона не завжди є сильним місцем аналітиків. Всі люди різні. Але публічно дорікати комусь, що все погано, коли очевидно, що Федерація розвивається?
Це незрозуміло мені як мінімум.
...
Тому, повертаючись до технічної сторони.
Саша запропонував новели до відбору серед найсильніших.
І правильно, конструктивно зробив.
...
Я запропонувала свій супровід для дітей, які їдуть до Рівного на Кубок України - 2018, додатково до ще двох дорослих супроводжуючих. Щоб всі бажаючі мали цей шанс.
...
Запропонуйте також і ви такий формат взаємодії, коли ніхто нікого не обмовляє, не принижує, не підвищує голос, не протиставляє. Відкриті та довірчі відносини дуже просто будувати. Якщо, звісно, є бажання.
...
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення December »

Госопда, я понимаю, что вы тут в нескольких ветках ожидаете от меня более развернутый ответ по многим пунктам. С радостью его вам дам вмеру своих сил, но после успешного проведения Комик Кона - иначе могу предолжить вам заниматься аккумуляцией, заказаом, получением, перевозкой всех необходимых материалов, а я буду тут с вами переписку вести.
Vikki.R
Advanced Member
Повідомлень: 55
З нами з: 05 грудня 2007, 12:06

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Vikki.R »

Уважаемые господа!
У Вас тут очень много букв, но хочу добавить еще один нюанс. Почитала тут про страшно дорогую аренду и отсутствие помещений для турниров...
Около года назад Я ЛИЧНО предлагала Господину Президенту АБСОЛЮТНО бесплатное помещение в центре города (на Шелковичной, м. Крещатик 5 мин), которое могу предоставлять под небольшие (до 30-40 человек) турниры. В наличии отдельные 3-4 зала, столы, стулья, чай, горячий шоколад, вода. На что получила ответ, что "В ПОМЕЩЕНИИ НЕТ НЕОБХОДИМОСТИ!"
Через некоторое время Камилла с Мишей повторно предлагали рассматривать это помещение как запасной аэродром (БЕСПЛАТНО)!!! Ответ: "Пока существует Кайдзен, будем играть в нем".
В отличие от Кайдзена, Мистецький центр "Шоколадний будинок" не нуждается в ПРЕЗИДЕНТСКОЙ КВОТЕ, работает и радует глаз киевлян и гостей столицы.
Виктория Ружанская.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

Ми також декілька років тому розглядали як варіант Музей української діаспори. Там також місце дозволяло б, однак це незручно для спортсменів у першу чергу.
Саме тому і виник запит на Кайдзен. Поки не було Кайдзена, використовувались різні інші приміщення. Про ці приміщення, з усіма їх особливостями знають саме організатори змагань різних років. А їх було немало.
...
Можливо, ця ситуація спонукає гошну громаду активно допомагати і об'єднуватись навколо завдань, а не навколо персон. Це не найгірший варіант розвитку подій. Побачимо)
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Geser »

Наталья писав: 22 вересня 2018, 00:59 Про ці приміщення, з усіма їх особливостями знають саме організатори змагань різних років. А їх було немало.
А можно сделать так, что б про "особенности" узнали не только узкий круг посвященных? В последнюю неделю об этом много говорится на форуме.
Наталья писав: 22 вересня 2018, 01:08 Значить, є запит на прозорість. Правил, суддівства, нарахування рейтингів і т.ін.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

Можу лише підтвердити запит та запитання, оскільки ніколи не була організатором змагань, ні суддею, не входила до керівних органів наших спортивних організацій. Але мої діти з 2009 року офіційно є учнями Вікторії Симоненко, тренера УФГО.

За ці роки ми сплачували участь у змаганнях різних організаторів, несли додаткові витрати на транспорт, перекуси біля місць змагань, іноді проживання (якщо це було інше місто), витрати на подорожі на змагання за кордон.
Також, крім цих витрат з кишені родини, ми витрачали особистий час як волонтери для популяризації Го.
Ще ведення груп в інтернет, контакти з школами дитячого Го інших країн, переклади і т.ін.
Все це я робила і роблю з ентузіазмом і радістю, бо бачу нових здібних дітей, які ростуть в Україні.
...
Мій запит як мами і волонтера дуже простий.
1. Бачити прозору систему росту кожного спортсмена, з яким грала, гратиме моя чи інша дитина. Українську. Відкрито. Не в особистих мейлах чи ще десь. Якщо вона обраховується в Україні і за нею йдуть відбори, тоді вона має бути відкрита, всім доступна і проста. Я хочу розібратись у ній так само легко, як це роблю в Єврогодатабейз.
2. Я хочу знати все про регламенти змагань різних типів, і разом з командою допомагати їх вдосконалювати, щоб з кожним змаганням УФГО росла від рівня нижчих кю до Про саме за рівнем організації.
Це можливо. Має працювати команда, і має бути об'єднання навколо справи і робота на результат ;)
Відповісти