Обсуждение турнира: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Відповісти
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Geser »

За вариант 1, 15-16 сентября, если он не реализуем - то за вариант 3.
Востаннє редагувалось 07 вересня 2018, 10:33 користувачем Geser, всього редагувалось 1 раз.
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Geser »

Наталья писав: 07 вересня 2018, 09:29
Недоречно порівнювати російські реалії з нашими, і не лише з причин постійного, впродовж останніх 15 років спонсорського фінансування у сумах, достатніх для стабільного розвитку виду спорту.
Але, і це основне, з причин анексії частини території України. Незважаючи на дружнє ставлення спільноти, гарне розуміння мови та інші фактори.

І так, я можу погодитись з тим фактом, що наша Федерація може займати найвищі щаблі за рівнем недовіри, але почитайте форум за останні роки. Хто створював цю недовіру? Натяками, або й прямо.
К упомянутым сборам средств (приведенным дишь для примера) - прямого отношения подразумеваемые спонсоры отношения не имеют. Далеко не все участники группы вообще живут в РФ (непрямое влияние из-за чего кол-во игроков там больше - да, есть). Но многие могут перекинуть какое то небольшое кол-во средств на что то конкретное, что они смогут "пощупать", текущий статус сборов и конечная сумма известны. Есть высокий уровень доверия к организатору.

Касательно второго пункта - вообще не понял при чем он тут к го. Это форум о го, а не о политике.

Касательно третьего - за последние годы как раз читаю почти все здесь и в других источниках (вкл. собственное наблюдение вне нитернета). Развивать далее здесь данную тему не думаю что будет продуктивно.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

Якщо хочете дискутувати далі офтоп, прохання до Адміністратора перенести останні пости у окрему тему з поміткою Обговорення. Дякую.
Аватар користувача
mikach
Пользователь
Повідомлень: 24
З нами з: 12 червня 2013, 18:27
Розряд: 3d

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення mikach »

Я за варіант 1 (15-16 вересня)
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Gelya »

Я за 15-16 вересня.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Vassko »

Dmitriy писав: 07 вересня 2018, 09:52 Виходячи з ситуації, що склалась, маємо два варіанти для проведення змагання і один для не проведення.

1. Провести 15-16 вересня в клубі "Супутник".
2. Провести 22-23 вересня в клубі "Супутник".
3. Відмовитись від проведення.

Як на мене, найбільш прийнятний варіант 15-16 вересня, паралельно з турніром "Кубок Супутника". Приміщень вистачить.
Якщо, ці дати (15-16.09) не влаштує гравців в більшій кількості ніж у другому варіанті, тоді проводимо 22-23 вересня.
Якщо обидва варіанти вибраковуються, тоді турнір не проводиться в цьому місяці, і терміни його проведення переносяться на не визначені дати.
Прошу потенційних учасників висловитись стосовно дат проведення.
Кінцеве рішення буде прийнято 9 вересня.
Я считаю, что этот опрос значения иметь не будет- он лишь видимость. Проведется когда будет удобнее организаторам.
Как для меня, то все три варианта плохие. Имхо, надо было проводить по плану 8-9 сентября. Причины непроведения в эти сроки( по календарю УФГо) озвучено не было. Но даже если предположить что они были, то можно было бы, я думаю, договориться со Спутником заранее и провести 15-16, а Кубок Спутника провести 8-9. Але маємо те, що маємо.
1. Против. В эти дни Кубок Спутника и на месте Спутника я бы отказал бы в проведении 1й лиги в эти сроки категорически. Такое неуважение к местным турнирам уже не в первый раз. Но может и на этот раз потерпят...
2. Лично у меня были планы на 22-23. Теперь их возможно придется менять. Но если опять всё будет решаться за пару дней до турнира, то тоже не гуд. Потому что туда куда я собирался поехать билеты лучше покупать за неделю, не говоря уже о других планах.
3. Без коментариев.
Честно говоря, даже причины непроведения турнира в указанные сроки(8-9 сентября) волнуют меньше, чем то, что было сделано для того чтоб он провелся вовремя.
Зы. Судя по турнирам за последний год, качество организации турниров всё растет и растёт. Нас всех ждет успех :)
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

Після десяти років часу, зусиль, коштів, вкладених у Го, дуже огидно бачити цю ситуацію напередодні Чемпіонату Європи-2020, коли консолідованими зусиллями, через особисті конфлікти, конфлікти повноважень, а також через неможливість вести зважений обмін думками, певні особи, або групи осіб, намагаються розвалити структуру, до якої дотичні і яку розвивають спортсмени багатьох регіонів.
Це і є неспортивна поведінка. Просто не за гобаном.
Перед Жіночим Чемпіонатом Європи -2017 ситуація була приблизно така ж. Перед дитячим ЧЄ -2018 - так само.
А навіщо це робити?
Щойно задала питання щодо рейтингів та обрахування форового турніру і відправлення до бази ЕГД, але виникло ще одне питання. Напевно, відповіді на нього також не буде...
Тому, нехай так і залишається, як черговий емоційний пост. Запитання до совісті.
Тим часом, до Го приходять нові діти, у віці 5 років. Саме ті, хто згодом може стати нагородою Федерації Го за сконсолідовані зусилля та відкриту конструктивну співпрацю. Вибір за всіма нами. І за кожним особисто.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення unnamed »

Зря вы так, Наталия. Дмитрий Александрович не пытается развалить структуру, до якої дотичні і яку розвивають спортсмени багатьох регіонів. Он просто занимается глобальными стратегическими делами, а на оперативную работу времени не остается. Так было и с женским, а в данном случае он просто не имел возможности подробно обсудить регламент соревнования с Корсаком, что за него сделала Юля. Что это, если не конструктивное сотрудничество?
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення Наталья »

https://m.facebook.com/groups/152260327 ... 42518&_rdr
...
Не потрібно перекручувати мої дописи, будь ласка. Правову оцінку дій кожного учасника конфлікту можна робити безкінечно. Але втрати репутації не мають виміру. І ці втрати тривають саме через відсутність конструктивної співпраці: через обмовини, брехню, перекручування.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Перша ліга чемпіонату України з ґо 2018

Повідомлення unnamed »

Почему перекручивать? Вы просто сказали "через особисті конфлікти, конфлікти повноважень, а також через неможливість вести зважений обмін думками", я и подумал что вы Дмитрия Александровича имеете в виду. Извините, если я ошибся, но тогда вас не понимаю.
Відповісти