Дитяче Го в Україні.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1020
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Дитяче Го в Україні.

Сообщение Наталья » 07 мар 2020, 17:46

У Дитячому Го немає секретів.
Тренування, змагання, розбори партій. 24/7/365/6.
Підтримка найближчих: родини, команди, тренера. Добре, якщо є підтримка громади, родинам з дітьми вона завжди у пригоді, особливо у скрутні часи.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1020
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Дитяче Го в Україні.

Сообщение Наталья » 01 июн 2020, 14:17

Вітаємо! Якщо є бажання допомогти розвитку Дитячого Го в Україні, приєднуйтесь! Для проведення учбово-тренувальних зборів потрібні призи для дітей у різних номінаціях (бліц-турнір, футбольний турнір, кращий турист за результатами походу), також адресна допомога для подорожей на змагання, для допомоги у придбанні найпростіших комплектів (є родини, яким потрібна така допомога). Демонстраційна дошка для проведення уроків (декілька, для різних приміщень і груп), створення відеоролику про успіхи дітей. Є можливість показувати Хікару Но Го у новому демонстраційному приміщенні КПДЮ, потрібно зробити озвучку українською мовою і т.ін.
Потрібна допомога у створенні уніфікованого підручника українською мовою, для загальноукраїнського користування.
Також, за прикладом Жіночих командних змагань є домовленість проводити дитячі командні змагання з дитячими командами Європи та світу 💗💗🎂⚫⚪👨‍👩‍👧‍👦
...
Контактна особа - Симоненко Вікторія,
Національний тренер України 095-725-72-42

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1020
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Дитяче Го в Україні.

Сообщение Наталья » 14 окт 2020, 17:09

http://europeangodatabase.eu/EGD/Tourna ... y=T171104L
...
Цю тему відкрито 9.12.2017, приблизно через місяць після ЮЧУ-2017.
Потім багато чого відбувалось.
Європейці відкрили EGF Academy, наші Про почали навчати дітей і дорослих, ми отримуємо багато уваги і підтримки від міжнародної Го-спільноти.
Наш Почесний Президент допоміг з організацією міжнародних змагань на території України.
Проведено 2 УГК у Кременці (класна підготовка до ЄвроГоКонгресів та можливість додавати у заходи різні види змагань, тренувань і просто дружнього спілкування).
Ми готуємось приймати ЄвроГоКонгрес у Кам'янець-Подільському, щойно розковидиться...
...
За три роки починають проглядати контури Всеукраїнської Дитячої Школи Го. Карантин цьому не завадив, скоріше, допоміг. Через можливість не витрачати час на далеку дорогу на змагання, організаційні та суддівські питання, а також тренування здебільшого перейшли в онлайн.
...
ЮЧУ-2020 показав, що змішаний формат чудово підходить для дитячих змагань. Всі змагаються "на своїй території" (у своїх містах, клубах), батьки та судді (принаймні у нас в КПДЮ так було, бо не можна було входити стороннім дорослим) не нависають на дітей, не створюють додаткового тиску.
...
Нашим здібним початківцям і старшим здібним спортсменам постійно потрібна підтримка і допомога. Державної адресної допомоги не існує до 12 років. Родини самостійно мають робити складний вибір щодо подальшого розвитку дітей у спорті. Всі розуміють, як це добре. Але коли доводиться обирати між харчуванням, одягом, взуттям, - вибір очевидний.
Саме тому, прохання всім охочим допомогти здібним початківцям, чи призерам, чи родинам спортсменів, звертатись до Національного Тренера УФГО Вікторії Симоненко.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.