Командний чемпіонат України

Модератор: Небайдужий

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Командний чемпіонат України

Сообщение December » 13 мар 2017, 13:38

Володимире Олександровичу, я аж ледь не задихнулась від такої дивини! Не вводьте, будь ласка, людей в оману!
В Україні на змагання закритого типу, дійсно, не допускається ніхто, крім тих, хто пройшов попередній відбір або підходить за критеріями. Приклади: фінал ЧУ, чемпіонат Рівне серед жінок, тощо.
Змагання відкритого типу відкриті для усіх, хто забажає в них зіграти. Це роз'яснення від спорткомітету. Не кажучи про те, що прямої заборони у законодавстві на участь іноземців у змаганнях немає. Єдиною обов'язковою умовою є - прописати в регламенті змагання, що воно є відкритим, що допускаються іноземці тощо.
Тому, Антоне, - це вже відповідь на твоє запитання, - якщо іноземець проїздом і бажає зіграти у відкритому змаганні з го - хай грає.

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4645
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Командний чемпіонат України

Сообщение Небайдужий » 13 мар 2017, 14:22

Я ж так і написав, що вільні турніри відкритого типу не потребують якихось обмежень. Так, наприклад, в Європі проводиться Чемпіонат Європи і Відкритий Чемпіонат Європи. Обидва турніри проходять під час Ґо конгресу.
Але, перший з них враховується в Мінмолодьспорті в мінрейтинги і в кваліфікаційних цілях. А відкритий турнір - ні.
Ми можемо проводити командний чемпіонат України (з тими обмеженнями по участі, які я писав) і відкритий командний чемпіонат України або просто командний турнір вільного типу (без обмежень). Але наголошую, що ми переслідували мету кваліфікаціну та щоб збільшити наші рейтингові здобутки в мінрейтингу.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Командний чемпіонат України

Сообщение Наталья » 13 мар 2017, 14:23

Обмеження, як я розумію, повинні слугувати меті зберегти право на отримання звань, підвищення рейтингів? Тоді дійсно, треба так і прописати у положенні. Цей турнір створений для виконання приписів міністерств, отримання звань і рейтингів і недоступний для іноземців. Бо дійсно, можуть завітати представники найсильніших в го країн, виграти всі призи, позбавити наші вітчизняні команди можливості отримати звання. Буде катастрофа.
А ще, якщо їх немає у рейтингу Eurogodatabase?
Саме тому вчора і позавчора у Рівному грали 5 місцевих дівчат, правильно?
Перед тим, як їхати на турнір за кордон, ми відкриваємо сайт турніру, або місцевої федерації го, і пишемо запитання: чи можемо ми приїхати на цей турнір. І отримуємо відповідь.
Якщо турнір закритий, лише для громадян - не їдемо.
Думаю, і до нас ніхто без попередження на турнір не "забіжить по дорозі".
Також, спеціальні призи для жінок, дітей, юнаків у положенні можуть бути прописані лише для своїх, для підтримки місцевої федерації.
Якщо метою Федерації не є ріст, потрібно піднімати рівень обмежень. Всі зайві самі собою відпадуть.

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4645
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Командний чемпіонат України

Сообщение Небайдужий » 13 мар 2017, 15:15

Пояснюю ще раз і по пунктах:
1) у нас є труднощі з присвоєнням КМСУ та МСУ;
2) з метою ліквідації цих труднощів та з метою збільшення нашого рейтингу в Мінмолодьспорті задумано Командний Чемпіонат України;
3) цей турнір аж ніяк не заперечує проведення інших подібних турнірів вільного типу (масових, з запрошенням іноземців та з іншими вільними принципами організації);
4) турнір проводиться не для задоволення потреб чиновників (їм абсолютно все-одно чи є цей турнір чи немає), а для задоволення наших потреб, щоб в офіційній площині наш вид спорту виглядав більш презентабельно;
5) відкритий командний чемпіонат аж ніяк не зможе вирішити всіх перерахованих вище проблем, з тої простої причини, що і в положенні про ЄСКУ і в положенні про мінрейтинги записано "посісти такі-то місця в чемпіонаті України", а не "посісти такі-то місця у відкритому чемпіонаті України". На підставі цієї однієї відмінності нам можуть запросто відмовити у присвоєнні МСУ та КМСУ. На місцевому рівні стосовно спортивних розрядів та юнацьких розрядів на це не звертають уваги, а в Мінмолодьспорті можуть забракувати. Принаймні відкритий Чемпіонат Європи вони точно відбраковують. Я уже перевіряв.
Сподіваюсь, що в нашій федерації знайдеться достатньо людей, готових підтримати тих, хто претендує на МСУ та КМСУ і зіграти з ними в командному чемпіонаті не заради якихось особистих преференцій, а заради того, щоб підтримати цих претендентів. Нам потрібно мінімум 5 команд.

І ще раз наголошую, що ніхто не заперечує проти проведення інших командних турнірів вільного типу. Аби тільки було бажання і час на їх проведення.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Командний чемпіонат України

Сообщение Наталья » 13 мар 2017, 16:57

Це все логічно і було зрозуміло ще на етапі найпершого попереднього обговорення, кілька місяців тому.
Чому виникли проблеми? Тому що такий важливий для Федерації турнір має пройти бездоганно, без зауважень.
Тому і була така реакція на приєднання "всіх бажаючих". То, щоб надалі всі бажаючі (які не будуть претендувати на звання, але захочуть пограти) могли формувати команди, підтримувати турніри та Федерацію членськими і турнірними внесками, запрошувати друзів, у тому числі гравців з-за кордону, можна планувати паралельно два командних турніри? Щоб сильні гравці, які не матимуть звань, ал претендуватимуть на них, могли сформувати 5-6 команд і зіграти між собою. І паралельно всі бажаючі могли сформувати свої 5-10-15-20 команд, грати між собою і дивитись на гру сильних спортсменів. Адже саме це приваблює людей у масовий спорт - можливість побачити гру "в реалі", почути коментарі.