Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Відповісти
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення Dmitriy »

На початку цього року, від корейської професійної ліги, надійшла пропозиція відрядити професійного гравця КБА в Україну з метою підвищення рівня гри українських гравців і популяризації бадук в Україні. Марія Захарченко (1 дан про) запропонувала свої послуги в якості візитера. Ця пропозиція, з вдячністю, була мною прийнята. Була створена програма перебування, в яку входили сеанси одночасної гри, лекції, кваліфікаційні матчі, літній табір. Після перемовин та попереднього листування, 27 квітня 2016 року, від імені УФГо, я запросив Захарченко Марію (1 дан корейської професійної ліги) відвідати Київ з робочим візитом.
KABA.pdf
(270.83 Кіб) Завантажено 440 разів
В п'ятницю, 14 травня Марія прибула до Києва. В суботу та неділю Марія провела сеанси одночасної гри на чемпіонаті Києва.
В понеділок, 16 травня повинна була відбутися перша партія матчу з найсильнішими гравцями України і професіоналом з Кореї. В проекті мало бути зіграно не менше шести партій, по три партії на тиждень. Було підготовлене місце проведення, запрошені коментатори, судді, фотограф та глядачі. Знайшлися спонсори, які створили призовий фонд та ентузіасти які взялися за зйомку відео з декількох камер. Намічена була трансляція на КГС та друк книжки з коментарями і світлинами.
З сумом доводжу до вашого відома, що матч скасовується.
Причина - не вмотивована відмова Марії Захарченко.
Приношу свої вибачення за турботу:
Качановському Артему, Кравцю Андрію, Жураковському Богдану, Богацькому Дмитру, Кокозею Володимиру, Скочко Василю, Кокозею Віктору, Гальченко Михайлу.
Також вибачаюсь перед Свєтлічним Павлом та Іриною Воронцовою за незручності та марні надії.
Приношу вибачення також всім потенційним глядачам та учасникам створення цього матчу.
Окрема подяка та вибачення Тетяні Жабчик.
В зв'язку з руйнацією плану робочого візиту Марії Захарченко в Україну, я знімаю з себе відповідальність за подальше її перебування в Україні, і з цього моменту сприймаю її визит як приватний.
Яценко Дмитро, президент Федерації го (бадук, вейчі) України.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення zivilizazia »

Dmitriy писав: Причина - не вмотивована відмова Марії Захарченко.
Окрема подяка та вибачення Тетяні Жабчик.
В зв'язку з руйнацією плану робочого візиту Марії Захарченко в Україну, я знімаю з себе відповідальність за подальше її перебування в Україні, і з цього моменту сприймаю її визит як приватний.
Яценко Дмитро, президент Федерації го (бадук, вейчі) України.
поспілкувалась на цю тему з багатьма людьми різних прошарків. бо самій-одній мені було важко сказати щось доречне. сподіваємось, що цей конфлікт завершиться позитивно для всіх, бо партнерство -це те, що влаштовує всіх, а також - взаємна симпатія.

значить спілкування було не достатньо, як інтересів та симпатії. це нормально, що виникають такі ситуації, враховуючи обставини.

я не стала б так тиснути на Марію і не робила б її відповідальною за всі людські фактори на світі. за проблеми УФГО та України, зокрема. сказати Президенту "ні", -дуже мужньо. я завжди поважаю людей, які на таке здатні. +не знаю, чи я, чи всі могли і досягнули таких успіхів, як Марія в 21 рік. це неможливо ігнорувати також. а не все про недоліки та недоліки. але я - не Ви, -зрозуміло. і не все так однозначно і просто.

мені, наприклад, вже нецікаво бути просто спонсором-людиною, на яку байдуже, коли вона не фінансує, яка нічого не вирішує -маріонетка і не має ролі в керівництві та процесі, бо завжди буде хтось в гіршому становищі і пріоритетніший, ніж уфго.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення DB123 »

чесно кажучи незрозумiло,що таке приватний вiзит.в листi сказано:корейська професiональна лiга,вiдрядила 1 про. з метою підвищення рівня гри українських гравців і популяризації бадук в Україні.на мою думку,це не приватний вiзит,а вiдпустка.
Maria.pro
Новичок
Повідомлень: 8
З нами з: 19 травня 2016, 09:56

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення Maria.pro »

Хотілось би трохи прояснити ситуацію стосовно понеділка і матчу.
При особистій зустрічі з паном Яценком в суботу ми домовились про те, що я розгляну його пропозицію і остаточну відповідь стосовно матчів дам в понеділок.
Потім в понеділок до мене зателефонував пан Яценко і сказав, що на мене вже чекають, хоча ми конкретно про зустріч не домовлялися і мені навіть не було повідомлено час і адресу, де збирався пан Яценко проводити ці матчі. Тому цей дзвінок став для мене повною несподіванкою. Тож вибачте, але я ніякої зустрічі нікому не призначала. Це особиста ініціатива пана Яценка.
Крім того, Корейська федерація не вповноважила мене проводити якісь кваліфікаційні матчі і приймати особисту участь у змаганнях. Корейська федерація мене відправила для розвитку ГО саме серед дітей та для загальної популяризації у вигляді сеансів під час змагання у Києві 14-15 травня та у Палаці дітей та молоді.
Стосовно поїздки загалом. Ця поїздка від Корейської федерації, яка відбувається абсолютно без зарплати, з повним забезпеченням витрат на місці приймаючою стороною. Зараз УФГО не несе ніякі витрати на моє перебування в Україні, тому вважаю, що УФГО ні на що нарікати. А сеанси одночасної гри під час київського змагання, навчання дітей в Палаці, участь у таборі для дітей (зараз планується) несе позитивну користь для УФГО і розвитку ГО в Україні в цілому.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення unnamed »

По большому счету проблема невыполнения обещания присутствия про, с точки зрения болельщиков и приглашенных это проблема организаторов.
Дмитрий Александрович извиняется в заголовке поста прежде всего за свою недоработку.
Как он договаривался с Машей и почему конкретно не получилось организовать матч и кто виноват это конечно интересно, но, по сути - разговоры в пользу бедных.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення DB123 »

моя думка така... на майбутнє запрошувати вельмишановного мicтера Чуна(9про) .зiбрати кошти на його перебування в Українi,та отримувати знання ...P.S 1pro. у нас на Українi свiй є.
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення Cradle »

Maria.pro писав:При особистій зустрічі з паном Яценком в суботу ми домовились про те, що я розгляну його пропозицію і остаточну відповідь стосовно матчів дам в понеділок.
Не говорю что кто-то конкретно не прав, но договариваться с дня на день... Как по мне, это вообще лишено смысла, подвязывать больше 10 людей... Даже не вникая вглубь, при таких обстоятельствах, как Мария Захарченко, так и Дмитрий Яценко, сразу должны были назначить другую дату.
(При том, должны не в плане обязаны, а должны с точки зрения уважения к другим участникам/организаторам/зрителям/тп).
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення Небайдужий »

Maria.pro писав: Крім того, Корейська федерація не вповноважила мене проводити якісь кваліфікаційні матчі і приймати особисту участь у змаганнях.
:whistling:
Корейська федерація запропонувала всім національним федераціям послуги корейських професіоналів в тих чи інших країнах на тих заходах, які планують ці федерації. Умови: авіаквиток - за рахунок корейської сторони; витрати на проживання і харчування - за рахунок приймаючої сторони. Про зарплату не йшлося. Я так розумію, що мабуть є якесь фінансове забезпечення для професіоналів, якщо їхня федерація не піднімає питання оплати праці. Або можливо ця федерація вважає, що професіонали мають внести свою працю у відповідних країнах як їхню спонсорську підтримку...
З точки зору забезпечення проживанням і харчуванням, то, наскільки мені відомо, був досягнутий компромісний варіант, згідно якого Марія мала отримати якусь фінансову компенсацію під ці потреби він одного зі спонсорів, що, звісно ж, не перекриває всіх витрат, але зате Марії була надана перевага в тому, що наша федерація "вибрала" на наші заходи саме її, а не когось іншого з корейських професіоналів. Більше того, вона активно добивалась від Яценко щоб вибрали саме її, так як її дуже цікавила поїздка в Україну не за свій особистий рахунок... По-людськи зрозуміло: людина захотіла скористатись нагодою. Що ж, наша федерація погодилась і надала Марії можливість скористатись цією нагодою.
Корейська федерація не ставила жодних обмежень на ті заходи, які ми могли запланувати в Україні, а, значить, і дали згоду на участь їхнього представника в усіх наших заходах. Одним із заходів був запланований матч між найсильнішими гравцями України і корейським професіоналом. Для роботи з маленькими дітками в переважній більшості не потрібен рівень професіонала. З цією задачею справляються у нас місцеві тренери навіть не данового рівня. Використовувати для цього професіонала якось навіть не дуже й раціонально. Інша справа, що нам потрібно піднімати рівень наших топ-гравців. Тому й були заплановані матчі Марії з усіма нашими найсильнішими гравцями. Для цього уже рівень професіонала дуже потрібен. Так що, нічого дивного в запланованих заходах я не знаходжу. Дуже навіть раціонально. А от чому Марія не захотіла виконувати свої зобов'язання, які запропонувала нам за неї Корейська федерація, то для мене загадка...
У мене є така підозра, що Марія мабуть просто боїться програти нашим топ-гравцям і цим принизитись в очах української го-спільноти та в очах корейської федерації... Справжній професіонал завжди вибере гру, а не втечу від гри під будь-якими приводами...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення unnamed »

Небайдужий писав: У мене є така підозра, що Марія мабуть просто боїться програти нашим топ-гравцям і цим принизитись в очах української го-спільноти та в очах корейської федерації... Справжній професіонал завжди вибере гру, а не втечу від гри під будь-якими приводами...
Ну да. А Дмитрия Александровича похоже вполне устраивал вариант, если не удастся организовать матч, сбросить всю вину за неудачу на Машу, дескать испугалась и из-за этого ничего не вышло.
Вот и нашли наилучший вариант - вместо того, чтобы превозмогать на доске - поргуаться на форуме.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Візит Захарченко Марії (1 про дан) в Київ, 2016 р.

Повідомлення Артем »

Я сподіваюсь, що ще не пізно зіграти матч.
Якщо проблема у незручному для Марії часі - я думаю усі будуть згодні, якщо вона запропонує час зручний для неї.
Це ж така подія не кожен день буває, коли ми можемо зіграти із корейським про. А Марії сподіваюся буде цікаво подивитись, чи не стоїмо на місці ми тут.
Відповісти