Логотипи та емблеми федерації

Відповісти
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

Небайдужий писав:Ось ще два варіанти:
емблема федерації20.png
Логотип УФГо 21.png
Дам деякі пояснення.
У нас в статуті визначені:
повна назва федерації (Федерація го (бадук, вейчі) України),
її англійський варіант (Ukrainian Go Federation)
та умовне скорочення (УФГО).
Тому в емблемах використовуються саме такі написи.
не ображайтесь, будь ласка, але це ж якась шароварщина, -не сучасно, не стильно, не гарно. і жовтий обруч зливається жовтим центром
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

i60^cimgpsh_orig.PNG
ось ці самураї, наприклад, практично бeзкоштовні
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Небайдужий »

А я вважаю недоречним використовувати в логотипі спортивної федерації політичної карти країни.
Ми не логотип політичної партії розробляємо.
Крім того, на зображеннях фігурок багато дрібних деталей, які будуть пропадати при зменшенні.
А аргументи типу "шароварщина" я взагалі вважаю недоречними. Так, наші колишні предки ходили в шароварах, і що? Я не вважаю це негативним фактором. Простота й народність в логотипі можуть бути кращими, аніж надсучасні "навороти". Я не соромлюсь своєї "шароварщини". Кому соромно за свої народні українські корені, той нехай їде жити в Париж, Москву, чи ще яку круту столицю. А мені добре і тут, на своїй рідній землі, зі своїми простодушними сільськуватими родичами, але які душевно нічим не гірші за "розпальцьовані столичні штучки", а часто й добріші, й щедріші, й щиріші, і чесніші.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення nashsir »

Небайдужий писав:Ще один варіант: 20 лютого 22:33
я б взяв цей варіант за основу: прибрав би піктограму; замість 2-х каменів - елемент нашого орнаменту квітку з попереднього варіанту і стилізував би її у вигляді позиції на гобані...
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

Небайдужий писав:А я вважаю недоречним використовувати в логотипі спортивної федерації політичної карти країни.
Ми не логотип політичної партії розробляємо.
Крім того, на зображеннях фігурок багато дрібних деталей, які будуть пропадати при зменшенні.
А аргументи типу "шароварщина" я взагалі вважаю недоречними. Так, наші колишні предки ходили в шароварах, і що? Я не вважаю це негативним фактором. Простота й народність в логотипі можуть бути кращими, аніж надсучасні "навороти". Я не соромлюсь своєї "шароварщини". Кому соромно за свої народні українські корені, той нехай їде жити в Париж, Москву, чи ще яку круту столицю. А мені добре і тут, на своїй рідній землі, зі своїми простодушними сільськуватими родичами, але які душевно нічим не гірші за "розпальцьовані столичні штучки", а часто й добріші, й щедріші, й щиріші, і чесніші.
шароварщина - це не в сенсі сором до свого рідного сільского, а до його знецінення подібними лого.

далі. ваш же син не народився на Україні? виходить, що ви й самі -не такий вже й патріот та вільна людина. крім того, я чула, що 2/3 в уфго мріють втекти з України, бо там важко. значить, ви не можете так говорити за всіх, а лише за себе одного.

скажіть, будь ласка, я впевнена, що це є, просто ви не сказали. так от. що саме ви зробили для української держави, крім цього негарного лого?
я наприклад, з Парижу: надала 4 тижні вцілому, на місці, тут, реабілітаційної терапії 3 майданівцям: лікарі, супровід і тд + 4000 тис євро.
я примала участь в маніфестації, коли відбарали Крим: http://www.jaime-lukraine.fr/euro-maida ... mars-crime
я підтримую 4 укр проети фр асоціації, котрі допомагають Україні +ATO. один із них, наприклад, українській пр церкві.
як ви могли подумати, що мені за щось соромно?

тому мені смішно, чути, як ви мислите.
потім ви говорите про чесність. я проти. це логічна помилка, перекручення. селяни не чесніші за робітників з міста. наприклад, Дмитро Туровський -щедрий, щирий, чесний.

тобто трема і можна використовувати народне, але в іншій обробці.
стосовно карти. інші го федерації використовують карту своєї країни. я так і не зрозуміла вашого аргументу.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення December »

Меня, на самом деле, уже несколько пугает то, как далеко мы ушли от первоначального варианта. Может, взять 2-3 самых удачных и довести их до ума?
Например, посмотреть на первый без градиентов и обводок вокруг шрифта...
Кстати, шрифтовая работа в более поздних вариантах действительно улучшилась. Ведь без обводки же просто замечательно! Это даже не говоря о том, что сам шрифт стал в разы лучше, особенно в нектороых работах.

Ещё, мотив вышиванки - сам по себе интересен, но действительно ли подойдёт для лого? Там же миллион мелких деталей и цветов...
(Но от 22:33 - очень симпатичен.)

А вот варианты со всем на свете: и цветочками, и трезубцами, и миллионами надписей, - это зачем вообще?
Нужна простота!

И ещё про двуязычность - это не так реализуется. Делается вариант кирилический и на латинице. Точка. Никто не лепит всё в одну кучу. То же самое с сокращениями - выбираете что-то одно: или полное название или сокращение. Более того, бывает, что разрабатывают чуть отличные варианты для полного названия и для аббревиатуры, т.к., по идее, они исполюзуются в разных случаях и для разных масштабов.

И ещё у меня так и не отображаются некоторые картинки с первых страниц, поэтому мне сложно оценить тот процесс и ход мысли.

Идею с картой также считаю преувеличением, собственно, как и с трезубцем и всей подряд символикой. Нужно выбирать что-то одно. И в данном случае, сочетание жёлтой сердцевины и голубого канта, более чем удачно и достаточно символизирует государство Украина.

Казак - да, можно использовать, но тогда нужно обыграть: например сделать одного крупного казака с саблей (например, слева, на всю высоту эмблемы), который как бы разрубает или указывает на доску с камнями (справа, где-то на половину высоты), а снизу надпись (также справа, на вторую половину высоты). Ну, или расположение наоборот. Во всем по-меньше цветов, и избавиться от мелких деталей.

И ещё одно важное замечание, раз подняли вопрос об авторских правах, - следует убедиться, что клипарты и шрифты, которые будут использоваться либо распространяются под свободной лицензией, либо оплачены надлежащим образом (что, обычно, не дорого).
Востаннє редагувалось 23 лютого 2016, 15:10 користувачем December, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Shedal »

Полностью согласен с Юлей.

В логотипе однозначно нужна простота.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

для дитячої футболки ще щось вже зовсім просте:
1.PNG
4.PNG
4.PNG (35.04 Кіб) Переглянуто 7355 разів
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

gof.PNG
gof.PNG (8.07 Кіб) Переглянуто 7351 раз
5.PNG
6.PNG
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення December »

Танечка, нет молодежной го федерации. Может, лучше заменить на команду:
Ukrainian Youth Go Team - как-то так?
Відповісти