Логотипи та емблеми федерації

Відповісти
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення unnamed »

Эспаньола крутая своей лаконичностью.
Британия вообще великолепна зараза. Вот же культура у людей. Подбираешь правильный шрифт, красишь его в красный цвет, и дух королевы Виктории считай призван. Дико завидую им.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Shedal »

Идея:

Зображення

Само собой, что цвета, узоры, размер и т.д. нужно будет подобрать получше и покрасивее.
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення mrpochuk »

З вишиванкою - це цікаво :-)
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Shedal »

Дякую! Це можна використати просто як ідею — можливо, це стане в пригоді художниці-знайомій Небайдужого.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення kandidat »

Как идея узора "вишиванки" как таковой - вполне годится. Но не как идея логотипа: камни в таком "цифровом" виде совершенно не смотрятся...
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Небайдужий »

Маю одну ідею, яка явно не досконала і над якою ще треба добряче попрацювати, щоб довести до прийнятного вигляду (це поки що лише схематична ідея), але пропоную її на обговорення. А для логотипу можна зробити якийсь спрощений варіант, над яким варто буде працювати після доопрацювання емблеми, щоб їхні теми і провідні елементи були в однаковому стилі та близькому вигляді.
емблема федерації11.png
емблема федерації11.png (133.97 Кіб) Переглянуто 5747 разів
Цей варіант звичайно ж не зовсім вдалий, так як я не зміг знайти трошки простіший круговий узор під вишивку. Бо цей виглядає трошки переобтяженим. Ну і тризуб можна розмітити наприклад на білому камені (типу як гравіровка по каменю) а ієрогліф розмістити у вигляді білого гравірування на чорному камені. Але я так сам зробити не можу і буду знову просити свою знайому попрацювати над цією моєю ідеєю.
Конструктивна критика приймається, так як щоб зробити щось путяще, треба подивитись на це з різних точок зору, різними очима.
А ще одна ідея: можна замість розділових каменів між написами поставити зліва тризуб, а правіше - ієрогліф, чи навпаки. Тоді їх і на камені і на вишивку можна не розміщувати.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення nashsir »

Shedal писав:Идея:

Зображення

Само собой, что цвета, узоры, размер и т.д. нужно будет подобрать получше и покрасивее.
а вот эта идея, по-моему, лучшая :thumbup:
как раз представлял, как украинский орнамент наложить на гобан :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Небайдужий »

Ідея з використанням вишивки мені теж сподобалась, але цей конкретний варіант, який ви наводите як приклад, мені, на жаль, не подобається.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Небайдужий »

Ще один варіант:
логотип_Федерація го України_орнамент.jpg
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення nashsir »

Небайдужий писав:Ідея з використанням вишивки мені теж сподобалась, але цей конкретний варіант, який ви наводите як приклад, мені, на жаль, не подобається.
а чи могла б Ваша знайома допрацювати цей варіант: зробити емблемою, по колу назву Федерації укр. та англ., кольори більш насичені, деталі малюнку більш фактурні, кобмінацію каменів більш осмислену?

ПС звичайно, якщо автор не проти...
Відповісти