Літній табір Го в Україні

mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення mrpochuk »

Табір буде по приїзду учасників з середи 20 числа. Основна частина з четверга 21 по понеділок 25 серпня. Дехто доїде на вихідні. Чіткого графіка немає - будемо орієнтуватися на учасників

Розміщення планується тут: http://www.yaremcha.com.ua/shovkovak.html
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення mrpochuk »

Всім Доброго дня!

Назріло питання Літнього Го-табору.

Люди починають питатися: Чи буде проводитися Го-табір в Карпатах цього року і якщо буде то коли саме? На яку дату можна орієнтуватися?

Тож хотілося б дізнатися, чи є бажаючі приєднатися до даного дійства і коли би було найзручніше його провести?

В кого є якісь питання-пропозиції, то пишіть...
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення unnamed »

А чо я бы поехал пожалуй.
Раз го конгресс в этом году все-равно в стране-оккупанте.
Только предупредите заранее.
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення Geser »

Потенциально тоже имеется интерес...
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення yuriy »

Карпати - однозначно найкраще місце в Україні для відпочинку та оздоровлення. Ідеальне з точки зору екології: найчистіше повітря (кругом ліси, нема фабрик та заводів), чиста гірська вода (і для купання). Чиста земля - а, отже, і чисті проукти (до того ж значно дешевші). А сир з полонини чи місцевий мед - казка! Можна самому зібрати ягоди чорниці, брусниці, малини. Багато грибів - місцеві збирають по 40 кг. білих за день. Неперевершені гірські краєвиди, водоспади... Раджу всім: особливо сім,ям з дітьми. Житло легко знайти відповідне до запитів та можливостей.
Аватар користувача
Шаннар
Advanced Member
Повідомлень: 109
З нами з: 08 січня 2006, 22:19
Звідки: Lviv (ex-Kiev)
Контактна інформація:

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення Шаннар »

Потенційно — всіма руками «за». Залежить від дат, ну і від вартості (чи можна буде з власною палаткою приїхати?).
= [Уголок настолок в Anime-KPI] =
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення December »

При плануванні дат прошу врахувати, що будуть учбово-тренувальні збори (= літній табір) у Києві на базі клубу "Тенген" з 06 по 19 червня 2016 р.
Орієнтується здебільшого на учнів Палацу, проте, залюбки приймемо гостей із інших міст. Там є місце для проживання, ночівлі. Поруч є озеро та Дніпро для плавання. Це місцина з приватними садибами, садами, тож, можна відпочити від міського гомону. Попередньо тренувальну частину забезпечуватиме Яценко Д.О.
Тож, табір у Карпатах варто робити у липні. Цілком чудова ідея. Я там давно не була... Залюбки б поїхала.
Тижні зо два. Наприклад, з 25-26-27 червня по 8-9-10 липня, чи з 1-2-3 липня по 14-15 липня. Бо 16-17 липня відбудеться чемпіонат Харківської області, на який теж можуть поїхати охочі. І можна десь посередині табору провести чемпіонат Івано-Франківської області...
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення zivilizazia »

я в липні не можу. можу або в червні, або в другій половині серпня.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення zivilizazia »

Шаннар писав:Потенційно — всіма руками «за». Залежить від дат, ну і від вартості (чи можна буде з власною палаткою приїхати?).
думаю, що палатки відміняти не варто і завжди можливо.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Літній табір Го в Україні

Повідомлення nashsir »

вважаю, що дати залежать від організаторів та їх можливостей, бо є охочі поїіхати будь-куди, а є - поїхати саме у літній табір:)

ПС. головне подалі від поліції, аби стрілянини не було
Відповісти