вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

yuriy писав:Раскол, который вы не желаете пытаться предотвратить, приведет только к общему упадку в украинском го.
Розкол ми намагались не допустити в 2011 році, але тоді дехто проігнорував думку більшості тодішньої президії, вибрав другого президента та другу президію, і таким чином створив розкол, нагло "переломлюючи об коліно" єдину до того часу Го спільноту в Україні. А потім ще й зареєстрував новостворену федерацію, замість того, щоб зареєструвати діючу де-факто на той момент єдину федерацію, цинічно ігноруючи думку її активу. Так що, про який це зараз Ви розкол пишете і про яке його запобігання?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

А я думаю, что практически в любой конфликтной ситуации виноваты обе стороны. Люди , находящиеся при власти в федерации в 2011 году, виноваты как минимум в том что допустили раскол. Более того, не нашли компромиссного решения. А если и дальше позволять себе неосмотрительные высказывания и перекладывать вину на противоположную сторону, то о объединении можно смело забыть. Форум же всё сохраняет, и здравомыслящие люди понимают кто чего добивается.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

Vassko писав:А у меня есть информация, что представители легальной федерации не против объединения. Просто кто-то слишком много ест(с):) Вот и не могут договорится- а давно бы уже могли, имхо. Моё мнение такое: надо объединятся- найти таки компромисс, если это невозможно, то зарегистрировать свою- нужен лидер, который сможет взять на себя ответственность. Если нет- остается "лечь" под легальную федерацию. И это лучше, чем сегодняшнее положение дел.

Я так понял, что компромисс никто искать не хочет- решили пойти по по пути регистрации другой федерации. И даже лидера нашли. Но как это делается?
oksavit писав: Тому є пропозиція створити ще одну федерацію, яка заплатить ці внески та активізує роботу по розвитку Го в Україні.
...
Прийняття рішень з тих чи інших питань буде відбуватись шляхом голосування загального (голос має той хто заплатив благодійний внесок) чи голосуванням членів президіуму.

З повагою,
Шевчук В.В.
Сейчас , имхо, те , кто собираются регистрировать федерацию Шевчука ничем не лучше тех , кто зарегистрировал федерацию Королёва. Можно ли этих людей назвать самозванцами? Ведь именно так многие из них называли на этом форуме Королёва и Ко. Я постараюсь пояснить ниже почему я задал такой вопрос. Почему нельзя провести конференцию и на ней принять решение о регистриции? А вдруг окажется, что большинство против(и не надо про интернет опрос говорить- это не аргумент). И почему не на базе федерации Яценко, имеющей: а) многолетнюю историю; б) больше моральных прав на регистрацию. А где члены федерации смогут послушать отчёты руководства федерации Яценко?
Сейчас ,по-моему, выходит что группа людей, по большей части входящих в руководство федерации Яценко, просто наплевала на всех членов федерации. А если я , как член УФГо, не хочу видеть в руководстве некоторых людей, которые , по моему мнению, будучи при власти, а) допустили раскол в украинском Го; б) не сумели(а я видел как как "хотели")достичь компромисса с федерацией Королёва; в)не смогли обеспечить уплаты взносов в Еромейскую и Международные федерации. Более того, для того чтобы что-то обсуждать и влиять на процесс требуется заплатить благотворительный взнос. Вопрос: как можно вступать в непонятно что(устава нет, видел только намеряния)? Да сейчас, я так думаю( я не юрист), достаточно любому человеку(хотел конкретизировать, но не буду) написать несколько писем куда следует и некие органы могут занятся фактами мошенничества(прошу не расценивать это как угрозу).
Считаю что лично мои права, как члена УФГо, нарушаются.
ЗЫ. Прошу ответить (наверное Шевчука в первую очередь) на ВСЕ(подчёркиваю) вопросы , заданные мною. Спасибо.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

За Шевчука відповідати не буду. Думаю, що як тільки він приїде додому, то зможе дати свою відповідь. Я лише можу сказати за себе.
По формі ініціатива Шевчука майже нічим не відрізняється від Корольова. Єдина відмінність: Шевчук одразу заявляє про створення окремої федерації, а Ліверинов все робив під "личиною" того, що реєструватиме УФГо, а в результаті зареєстрував УФГО.
Чи можна було зареєструвати федерацію Яценко? Та звичайно можна. Це можна було зробити і тоді, коли Ліверинов проводив реєстрацію, і пізніше. Більше того, на осінній конференції 2011 року так і вирішили. Але Яценко тривалий час знаходив різні відмовки щоб цього не робити. І так пройшов рік. За цей рік, при належному бажанні корольовського активу, можна було провести дієве об'єднання. Але ж ви бачите по їхніх висловлюваннях тут, що вони не готові до цього. Ліверинов наче й готовий, але Корольов заявляє лише одне: "вступайте в нашу федерацію"; А Плющ готовий лише на те, щоб когось з наших "кооптувати" в їхню президію. Як кажуть: лебідь, рак і щука. Варіанти Корольова і Плюща мені особисто неприйнятні. Їхні активісти стільки разів проігнорували мої висловлювання і заяви (більше того, їхня федерація була створена всупереч моїм заявам і протестам), що це для мене просто принизливо (для Корсака, я так зрозумів, теж). Таким чином, утворилась патова ситуація. Я навіть створив опитування на цьому форумі, щоб вплинути на Яценко хоча б цим аргументом. Але Яценко так і не захотів реєструвати УФГо. Ось тоді Шевчук і запропонував всім, хто хоче реально працювати і брати на себе реальні зобов'язання в Го, підтримати його проект легальної федерації, яка може на рівних умовах протистояти самозваній федерації Корольова, так як незареєстрований статус федерації Яценко аж ніяк цьому не сприяв. Я особисто підтримав цей проект і відверто заявив про це на форумі. Ніхто не забороняє будь-кому брати участь в багатьох федераціях. Так що, ваші права, Василь Іванович, не порушені. Ви можете залишатись в незареєстрованій федерації Яценко, якщо вона не буде ліквідована і не передасть права наступництва, наприклад, нашій федерації (фактичне об'єднання федерацій Яценко і Шевчука), що було б найбільш конструктивно; а можете вступити в корольовську або шевчуковську федерації, або в усі одночасно. Можна було б провести позачергову конферецію, провести перевибори і т.д. і т.п. Але тоді втрачається час. В умовах, коли активісти корольовської федерації "сують свій ніс" в усі інстанції, не можна гаяти часу, так як з вини Яценко уже було згаяно більше року. Наскільки мені відомо, Шевчук був готовий навіть відмовитись від своєї ідеї, якби корольовський актив запропонував дієве об'єднання на заявлених нами раніше умовах. З їхнього боку готовий до цього лише Ліверинов ( і то відносно). Плющ, я так зрозумів, боїться, що його не оберуть і він втратить посаду, Корольову теж, напевне, не хочеться втрачати статус президента. От і немає об'єднання, на жаль.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:Я навіть створив опитування на цьому форумі, щоб вплинути на Яценко хоча б цим аргументом. Але Яценко так і не захотів реєструвати УФГо.
Просто, надо полагать, Дмитрий Александрович умеет анализировать цифры (и не только цифры).

Зображення

UPD: Пока делал скриншот, кто-то перебросил свой голос с первого варианта на последний. Ситуация на доске меняется с каждым ходом...
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

Владимир! Вы меня абсолютно не убедили. Я мог бы сейчас расписать по пунктам где вы собственные суждения представляете как факты. Но это уведёт в сторону от темы. Вы так и не ответили на мои вопросы. Считаю, что мои права нарушены. Так что лучше я подожду Шевчука . И прошу ещё раз Виктора: ответьте на вопросы- просто по пунктам.
ЗЫ. Владимир, 2 основных момента: а) Яценко и федерация Яценко- это абсолютно разные вещи; б) Имхо, обязаны провести конференцию и перевыборы- а иначе самозванцы(хоть и честные , по вашим словам).
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

Vassko писав:ЗЫ. Владимир, 2 основных момента: а) Яценко и федерация Яценко- это абсолютно разные вещи; б) Имхо, обязаны провести конференцию и перевыборы- а иначе самозванцы(хоть и честные , по вашим словам).
Якщо Яценко організує таку конференцію, то я не проти. Конференцію варто проводити, якщо буде проводитись реєстрація федерації Яценко. Оскільки він проти цього, то немає приводу її проводити. Так що, зверніться з цього приводу до самого Яценко.

Ми в жодному випадку не самозванці - Шевчук просто заявив про створення нової федерації. Ви можете пропустити цю інформацію повз вуха, або сприйняти до відома. Жодного самозванства в цьому немає. І, до речі, ця інформація ніяк не впливає на ваші права в федерації Яценко. А про свій намір бути членом федерації Шевчука Ви, поки що, не заявляли.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:...а Ліверинов все робив під "личиною" того, що реєструватиме УФГо, а в результаті зареєстрував УФГО.
Чи можна було зареєструвати федерацію Яценко? Та звичайно можна. Це можна було зробити і тоді, коли Ліверинов проводив реєстрацію, і пізніше.
... Ліверинов наче й готовий,
...З їхнього боку готовий до цього лише Ліверинов ( і то відносно).
Шановний Володимире Олександрович!
Відповісти на це Ваше повідомлення спонукало часта згадка мого прізвища та надія, що Ви зараз дивитесь на речі більш об'єктивно ніж раніше. Недарма є прислів'я - "час розставляє все по місцях".
Зараз Ви себе вже не отожнюєте з федерацією УФГо(Яценко) та можете більш критично поглянути на дії Яценко і як Президента і як особистості.
Зараз Ви вже побачили, що Дмитро Олександрович не хоче легалізувати УФГо. Не хотів він і у 2011 році. Усвідомлення цього факту допоможе Вам по-іншому поглянути на події дворічної давнини.
Мета створеної ініциативної групи була легалізація УФГо та об'єднання любителів го України під дахом цієї організації. Для цього необхідно було створити юридично нову організацію, яка б успадкувала весь досвід попередньої організації, яка до 1998 року була легальною.
Доповню Ваше питання: Чи можна було зареєструвати федерацію Яценко, якщо Яценко-президент цього не хоче? Я з січня по серпень 2011 року намагався відповісти на це питання.
Я постійно спілкувався з Яценко упродовж всього цього періоду та ми узгоджували з ним всі наступні кроки. Це був єдиний, на мій погляд, вихід в умовах відсутньості будь-яких рішень з боку Президії УФГо стосовно питання легалізації(набагато пізніше мені сказали, що було усне рішення, але мені, як члену Президії та координатору ініциативної групи про це не повідомили). Я керувався домовленостями, що їснували між мною та Яценко. Сутність домовленостей: проводиться звітно-виборча конференція УФГо, яка обирає склад Президії, який буде працювати у легальних умовах. Цей склад Президії виноситься на порядок денний установчих зборів УФГО. Все було домовлено: прміщення, час. Відповідальність за проведення звітно-виборчої конференції взяв на себе Яценко. Напередодні конференції, яка повинна була відбутися 11 серпня об 11.00 години Яценко мені подзвонив та сказав, що звітно-виборчої конференції не буде.
Чому так вийшло? Гадаю, що тоді Дмитро Олександрович не сприймав легалізацію серйозно, враховуючи, що до того 3 спроби(на моїй пам'яті) легалізації закінчилися нічим. В нього була стійка думка, що легалізуватися неможливо, у нас нічого не вийде. Він весь час говорив про це на форумі та у наших співрозмовах.
Ініціативна група увечері 10 серпня 2011 року була поставлена в умови, коли вона самостійно повинна була визначити склад Президії. Тому склад був вибраний ситуативно, виходячи з заяв на установчій конференції про бажання працювати у Президії. Яценко після фіаско на альтернативних виборах Президента покинув засідання та не виявив бажання працювати у Президії.
Про все вищесказане я вже говорив на цьому форумі. Але умови були інші та ця інформація сприймалась мабуть по іншому.
Вважаю, що відповідь на питання: Чи можна було зареєструвати федерацію Яценко, якщо Яценко-президент цього не хоче? дав Яценко. І ця відповідь - "ні". Тому і не відбулася спадщина.
Що стосується тримання за місце у Президії, то я вже дав своє остаточне слово і Шевчуку у усній розмові і Корольову: якщо в українському правовому полі виникне більше однієї федерації з го, то я вийду з УФГО(Корольова) та не вступлю у жодну поки не з'явиться єдина організація, котра об'єднує всіх любителів го України.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

Мені здається, що всі чудово розуміли, що для реєстрації діючої на той момент федерації потрібно було не обирати нову президію і президента, а зафіксувати діючих на той момент президію і президента в установчих документах. А після реєстрації можна було провести позачергову звітно-виборну конференцію і переобрати склад президії і президента. Ви на цей шлях не пішли. Ви не захотіли проводити формальну установчу конференцію і провели її в повній мірі, фактично створивши нову федерацію наперекір волі більшості членів федерації. Яценко - це особистість, а не вся федерація, і Ви не мали права переобирати тоді президію. Це могли зробити лише члени федерації, інтереси яких представляли тоді в діючій президія і я, і Шевчук і інші члени діючої тоді президії. Представництво установчої конференції аж ніяк не могло відповідати кількісному складу членів федерації на той момент і фактично викривлялось волевиявлення кожного члена федерації. Ви ж фактично відсторонили нас і почали перевибори. А це вже "переворот", "бунт". Таким чином Ви знехтували і моїми заявами та протестами, і заявами та протестами інших членів діючої тоді президії УФГо. От і вийшов розкол. А могло б до цього навіть не доходити. І була б єдина федерація без усіляких прецедентів. Так що, пане Валерій, це саме Ви є автором і головним чинником розкольної ситуації в українському Го.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:Так що, пане Валерій, це саме Ви є автором і головним чинником розкольної ситуації в українському Го.
Це Ваша особиста думка. Я так не вважаю. Говорити всі вміють. А ось коли доходить до справ, то крайній той, хто щось робить. Не Вам це розповідати. Ви це прекрасно розумієте. Я читати думок не вмію і для мене, як відповідальної особи, "всі розуміли", чи "не розуміли" нічого не означає. Я зрозумів так, другий по іншому і так далі. Тому є мова, щоб розмовляти та домовлятись. Є документи, щоб фіксувати домовленості. Так робить весь цивілізований світ. Сподіваюсь, що і наше го-суспільство до цього дійшло.

Доречі. У Вас була можливість зареєструвати УФГо Яценко. Ви були в більш комфортних умовах - ви мали наш досвід, наш Устав, як зразок. Чому Ви не зареєструвались? Судячи з Ваших висловів, Віктор Шевчук такий же "раскольник", як і я, але Ви пішли працювати до Шевчука. Гадаю, що Віктор Володимирович зрозумів, що неможливо зареєструвати федерацію, коли там президент Яценко. Про що я й казав.
Відповісти