вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Відповісти
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:свою федерацію (щоб без вас)
Это было ясно с самого начала.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

Молодцы оба- конструктивно обсудили...:(
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення AlterEgo »

Вот вы, Василий Иванович, человек рассудительный. Как вы полагаете, говорит ли о намерении объединиться лозунг "щоб без вас"? Сможет ли федерация "Щоб без вас" проводить задекларированные турниры, в частности кубки послов, когда их будет проводить легальная УФГО? Сможет ли "Щоб без вас" объяснить, куда уходят собирамые взносы? И насколько это законно до фактического осуществления легализации?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

AlterEgo писав:...лозунг "щоб без вас"? ... федерация "Щоб без вас" ...
Небайдужий писав: ...щоб без вас... Це, звичайно, лише моя особиста думка.
З чого ви взяли, що фраза "щоб без вас" є лозунгом? Для чого навішали ярлик на ще не створену федерацію, якщо я чітко написав, що це моя особиста думка?
Я написав це зі своїх особистих міркувань, так як не люблю мати справи з людьми, які влаштовують словесну еквілібристику або доводять до абсурду бюрократичні ідеї. Все це заважає конструктивно проводити будь-яку роботу. Але це лише моє особисте відношення.

Що стосується змагань. З проведенням змагань ті ж самі люди, які планують ввійти в нову федерацію, наче справлялись до цього часу і сподіваюсь, що справляться і надалі.

З приводу фінансів, то це розмова для тих, хто причетний до них. Ви, наскільки мені відомо, поки що не здавали Шевчуку жодних грошей і не вправі вимагати від нього звіту про те, для чого і на що він їх потратить. Він попросив людей, які підтримують його ідею, надати йому спонсорську допомогу для вирішення деяких проблем (читайте в його повідомленні на що саме). Якщо люди добровільно дадуть йому ці гроші, то що в цьому незаконного? Якщо ці люди захочуть, щоб Шевчук звітував їм за ці гроші, то він відзвітує. Цілком логічно, що надання такої спонсорської допомоги буде сприйматись як підтвердження бажання бути членом запроектованої організації.

Федерація створюється для вирішення спільних проблем і задоволення потреб членів цієї федерації стосовно гри Го. Бути в цьому колективі однодумців, чи ні, то індивідуальна справа кожної людини. Федерацій може бути багато. Нічого незаконного в цьому немає. Кожна може проводити свої змагання. Чи ви думаєте, що, якщо ви створили свою федерацію, то більше ніхто не має права створювати федерацій? Інша справа, чи це добре чи ні. Ви чомусь цим не переймались, коли замість реєстрації існуючої де-факто на той момент федерації, створили зовсім іншу (обрали президента і президію) і все зробили по-своєму, нехтуючи будь-якими нашими заявами і думками з цього приводу.
Ми рік чекали того моменту, коли ви відважитесь на об'єднання. Не дочекались. Як тільки ми, втомившись від очікування, почали реальну роботу по створенню легальної організації, ви одразу ж почали "кіпіш". Ліверинов заявив про готовність до об'єднання, а Корольов заявляє як завжди - вступайте до них в федерацію (тобто ніякого об'єднання). Розберіться між собою. Якщо будуть дійсно реальні кроки до об'єднання (зміни в вашому статуті та призначення конференції, на якій будуть проведені повні перевибори президії з врахуванням голосу кожного члена кожної федерації), то я думаю, що Шевчук може й не реалізовувати свого проекту.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

2 Небайдужий:

УФГО - це офіційна організація, яка відповідає перед держорганами за розвиток го в Україні. Тому вона зобов'язана вести облік усіх спортивних змагань з цього виду спорту. Одним з основних документів для обліку турнірів з го є турнірна таблиця. На даний момент ще не розроблена уніфікована форма, тому турнірні таблиці приймаются у будь-якій формі, яку вирішив використовувати головний суддя змагань. Турнірна таблиця - це документ, який використовується не тільки для розрахунку рейтингу гравців, а також для присвоєння звань та розрядів спортсменам, суддівських категорій суддям, оплати суточних спортсменам та суддям. Може щось пропустив. Тому необхідний підпис відповідальної особи, якою є головний суддя змагань.
Я говорю виходячи із досвіду інших спортивних організацій, які працюють із державними органами України.
Якщо Ви висловлюєтесь на цьому форумі як міжнародний суддя, то кваліфікаційна комісія може прийняти до уваги Вашу пропозицію, враховуючи Вашу суддівську кваліфікацію, та внести зміни у рейтинг-систему, відмінивши необхідність у підпису таблиць турнірів. Але зробити це необхідно у доброзичливій формі, без образ, епітетів та порівнянь. Зрозуміло, що Ваші емоційні висловлювання не можуть сприйматись серйозно, та не будуть братись до уваги.
Прошу вибачення за відхилення від теми обговорення.

З повагою, Валерій Ліверінов.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

:whistling: :D :D :D :D :D :D
Слів немає, одні букви :D
liver писав:2 Небайдужий:

УФГО - це офіційна організація, яка відповідає перед держорганами за розвиток го в Україні. Тому вона зобов'язана вести облік усіх спортивних змагань з цього виду спорту.
Це ви самі для себе придумали? Номер і назву документу, в якому це визначено державними органами - "в студію".
Ще ні в одному виді спорту не було такого, щоб одна федерація відповідала за змагання, які проводить інша. МАРАЗМ.
Ми, взагалі-то самі уже багато років звітуємо за проведені нашою федерацією змагання.

Це як в тій пісеньці: "папа решает- а Вася сдает". :D :D :D
Ми, значить проводимо турніри, а ви за них звітуєте? І з якого це часу продовжується? У нормальних людей це називається крадіжкою.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення yuriy »

Небайдужий писав: приходжу до висновку, що краще все ж створювати свою федерацію (щоб без вас), аніж об'єднуватись з вами.
Така "особиста думка" (що часто співпадає з думками деяких інших членів нелегальної організації) викликає обгрунтований сумнів: чи хотіли ви з самого початку і чи готові зараз до об`єднання? Якщо припустити, що об`єднання вам не потрібне, а потрібна монопольна влада, тоді стає зрозумілою і ваша основна вимога: змінити "Статут" і записати норму представництва: "1 член - 1 голос". Згадаємо (як вірно відмітив liver):
liver писав: Устав обсуждался 3 месяца здесь на форуме. Ни у кого не было возражений. Они появились после Учредительной конференции.
Об`єднання - означає поєднання двох частин. Саме це і пропонує зробити УФГО (легальна) - шляхом кооптування бажаючих приєднатися до роботи Президії федерації в легальних умовах. Ваша незгода до об`єднання шляхом кооптування мимоволі наштовхує на думку, що вимога "1 член - 1 голос" демонструє ваше бажання бути "без вас" - а саме: замінити існуючу Президію УФГО на вашу повністю. Але ж це - не об`єднання, це знищення оппонентів.
То хто ж хоче, а хто не хоче об`єднання? Гадаю, читачі форуму вже розібралися в цьому.
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Korsak »

Больше суток был в дороге и не мог реагировать на обсуждение.
Только пару часов как в Украине.
Перечитав что здесь было написано отвечу на последнее сообщение.
Может быть ответ будет немного резковат.
А ведь если задуматься хоть немножко, то сразу же вопрос - а с кем объединяться то?
Я не буду сейчас характеризовать членов официальной организации, кстати к некоторым из них я отношусь, скажем так - благосклонно, но мне нужно очень долго думать и включить всю свою фантазию чтобы придумать аргументы для подобного "объединения".
На самом деле никакого объединения не предвидеться. Или это будет "передача власти" или просто будет новая федерация с реальными членами и соревнованиями.
А поскольку (это лично мое мнение) сейчас даже принять в виде подарка от легальной федерации всю полноту власти реальным людям проводящим реальную работу и реальные турниры в некоторой степени унизительно, то создание новой федерации с этими реальными людьми видится единственным выходом из ситуации, пусть это и связано с некоторыми финансовыми потерями. Не такие уж и большие деньги. Пропиваем больше :-). Но зато никому ничем не обязаны.
Полностью поддерживаю начинание Виктора Шевчука.

С уважением, Владимир Корсак
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

НаказОд.jpg
Небайдужий писав: Це ви самі для себе придумали? Номер і назву документу, в якому це визначено державними органами - "в студію".
Ще ні в одному виді спорту не було такого, щоб одна федерація відповідала за змагання, які проводить інша. МАРАЗМ.
Будь ласка. Є ще договір. Викладати? Подібний наказ та договір зі спорткомітетом існує для будь-якого місцевого осередка. Створюйте свій, заключайте договір та розвивайте го! Вам же ніхто не заважає, навіть запрошує. Подібні ж вімоги у наказі та договорі стосовно всієї організації у маштабі України.
Але тема трохи інша - це об'єднання легальної та нелегальної федерації навколо Президії під керівництвом Віктора Шевчука на базі вже існуючої легально УФГО.
Які в Вас є пропозиції по суті питання?

Також хотілося б почуту думку з цього приводу Віктора Шевчука. До речі, для цього я і почав писати у цю гілку.
Востаннє редагувалось 08 грудня 2012, 23:09 користувачем liver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Korsak писав: Я не буду сейчас характеризовать членов официальной организации, кстати к некоторым из них я отношусь, скажем так - благосклонно, но мне нужно очень долго думать и включить всю свою фантазию чтобы придумать аргументы для подобного "объединения".
На самом деле никакого объединения не предвидеться. Или это будет "передача власти" или просто будет новая федерация с реальными членами и соревнованиями.
С приездом, Владимир Фёдорович!
По нескольким фразам по теме.
Скажите пожалуйста, по отношению к кому Вы благосклонны в Президиуме легальной УФГО?
Почему речь о передаче власти? Решать, кто будет руководить(а не властвовать) будет конференция в лице делегатов(это единственный способ переизбрания Президиума). Речь идёт об этом.
Відповісти