вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:
Небайдужий писав:Вони зараз розмістили на своєму ресурсі копії турнірних таблиць юнацького чемпіонату та жіночого мейдзину, щоб створити видимість, що у них "кипить" турнірне життя. У мене, при цьому, навіть не спитали дозволу, хоча ті турнірні таблиці я набирав і не збирався публікувати на їхньому ресурсі.
Згідно з діючою рейтинг-системою УФГО(легальної) рейтинговими турнірами вважаются турніри, у яких брали участь українські гравці та члени УФГО, які відповідають нижчеозначеним критеріям:
...
А до чого тут рейтинг-система вашої федерації? Ми не подавали вам наш турнір на облік в вашому рейтингу. У нас рейтинги веде Корсак Володимир Федорович. Так що, розміщення нашого турніру на вашому сайті явно невиправдано. Те ж саме відноситься і до жіночого мейдзину.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:
liver писав:
Небайдужий писав:Вони зараз розмістили на своєму ресурсі копії турнірних таблиць юнацького чемпіонату та жіночого мейдзину, щоб створити видимість, що у них "кипить" турнірне життя. У мене, при цьому, навіть не спитали дозволу, хоча ті турнірні таблиці я набирав і не збирався публікувати на їхньому ресурсі.
Згідно з діючою рейтинг-системою УФГО(легальної) рейтинговими турнірами вважаются турніри, у яких брали участь українські гравці та члени УФГО, які відповідають нижчеозначеним критеріям:
...
А до чого тут рейтинг-система вашої федерації? Ми не подавали вам наш турнір на облік в вашому рейтингу. У нас рейтинги веде Корсак Володимир Федорович. Так що, розміщення нашого турніру на вашому сайті явно невиправдано. Те ж саме відноситься і до жіночого мейдзину.
Турніри ще не обраховувались. У гілці розміщені турніри, які згідно з рейтинг-системою прийняті як рейтингові. За положенням про рейтинг-систему для обрахунку рейтингу потрібно подати до кваліфкоміссії таблиці турнірів за подписом головоного судді. Скан-копія підійде.
Так що, раз вже з'явилась нагода, то повідомляю адресу, на яку можна відсилати таблиці турнірів: lvv(собака)sky.od.ua. Доречі, я відповідаю за разрахунок рейтингу. З Корсаком є домовленність, що він буде це робити на новій програмі розрахунку рейтингу. Приймаються пропозиції по її вдосконаленню на ту же адресу чи в окрему гілку форуму.
Зацікавленим особам вишлю програму по ел.пошті. Якщо потрібно, то можу прямо сюди.

З повагою, Валерій Ліверінов.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Стосовно представництва:
Статут:
7.7. Учасниками Загальних зборів є члени Федерації, які були обрані на зборах місцевих осередків для участі у Загальних зборах, а також Президент Федерації, члени Президії, члени Контрольно-ревізійної комісії (за посадою).

7.8. Члени Федерації, які не входять до складу жодного з місцевих осередків Федерації мають право участі у зборах місцевого осередку найближчого до їх місця проживання з метою обрання в якості делегата для участі в Загальних зборах або обговорення питань діяльності Федерації.

7.9. Кожен учасник Загальних зборів має один голос.
7.10. ... Норма представництва від місцевих осередків, філій та представництв встановлюється Президією.

Все інше - від лукавого.

Наприклад, норма "один член федерації - один делегат" не суперечить Уставу. Але вважаю(підкреслюю, це лише моя особиста думка) краще N членів осередку - один делегат, якщо є залишок - то для нього теж один делегат.
Але це не принципово.
Мати кілька голосів у делегата Устав не дозволяє.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Shedal »

liver писав:Мати кілька голосів у делегата Устав не дозволяє.
В этом-то и проблема. Эту часть как раз и предлагается изменить в уставе (плюс 1 член федерации = 1 голос).

P.S. С возвращением, Валерий, приятно вас снова видеть на форуме :)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

liver писав:Стосовно представництва:
Статут:
...
7.9. Кожен учасник Загальних зборів має один голос.
7.10. ... Норма представництва від місцевих осередків, філій та представництв встановлюється Президією.
...

Наприклад, норма "один член федерації - один делегат" не суперечить Уставу. Але вважаю(підкреслюю, це лише моя особиста думка) краще N членів осередку - один делегат, якщо є залишок - то для нього теж один делегат.
Але це не принципово.
Мати кілька голосів у делегата Устав не дозволяє.
Не противоречит, согласен. Но и не гарантирует. От воли президиума зависит. Приведу пример: 7 человек собрались в Спутнике, провели сборы, назначили всех семерых делегатами; например, клуб КПИ собрался в составе 20ти человек и назначил всех двадцать делегатами; Дворец пионеров 100 людей= 100 делегатов; Область А и область Б из 3х человек каждая провели сборы и назначили по 3 делегата каждая. Пока всё нормально. Но... Теперь представим себе решение президиума о норме представительства: например, не больше 3х делегатов на область. Итого получаем: Спутник=1, КПИ=1,Двоцец пионеров=1. Всего 3 делегата представляют 127 человек. Области А и Б имеют по 3 делегата , которые представляют 3х2=6 человек. Теперь представим, что делегаты областей А и Б объединились и решили действовать совместно. Меньшинство диктует правила большинству. И это я ещё Ровно с их 500 людьми не считал :D ЗЫ. В том что ваш президиум может принимать решения какие захочет, у меня кака-то мало сомнений. Достаточно вспомнить решение президиума в полдвенадцатого ночи, за 10 часов до начала старта турнира 20ти лет дипотношений с Кореей, изменяющее регламент турнира. Так что тут Вы, Валерий, как раз лукавите, имхо.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:Наскільки мені відомо, вони навіть листи написали в Європейську та Міжнародну федерації. Їх право.
Правильно. Должен же кто-то взносы платить.
liver писав:Были затрачены немалые деньги - чуть менее 2000 грн.(по моим данным)
А по моим - значительно более.
Vassko писав:...Сделайте 1 человек= 1 голос и я сам вступлю...
Тренд сезона - если что не так, создавать свою федерацию. Стране не хватает четвёртой. Киевской, например.

А киевский календарь, я смотрю, не выполнен:

27.10 - 29.10 Первенство Киева до 16 лет
24.11 - 25.11 Первенство Киева среди детей до 12

Может, проведём?

Ну и, чтобы два раза не вставать, обратите внимание: http://kfgo.org.ua/ - у нас вырисовывается новый клуб.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Shedal писав:
liver писав:Мати кілька голосів у делегата Устав не дозволяє.
В этом-то и проблема. Эту часть как раз и предлагается изменить в уставе (плюс 1 член федерации = 1 голос).

P.S. С возвращением, Валерий, приятно вас снова видеть на форуме :)
Спасибо.

Согласен, что "1 член федерации = 1 голос" - это не совсем то же, что и "1 член федерации = 1 делегат". Но если то отличие, которое существует, так принципиально, то тогда возникает вопрос - почему?
Теоретически можно делегировать право голоса делегата другому делегату, но как это осуществить на практике - нужно изучать. Вопрос к юристам.
Другой аргумент - норма, прописанная в Уставе - стандартная. Она и была взята за основу. Устав обсуждался 3 месяца здесь на форуме. Ни у кого не было возражений. Они появились после Учредительной конференции.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

Дима: я думаю неправильно создавать очередную новую федерацию. Так и я могу создать 4ю, а Вика Симоненко 5ю, потом ещё Борю Байденко позовём, чтоб 6ю создал(шутка) :) Оффтоп про киевские турниры лучше бы в соответствующем скайп чате разместил бы, имхо.
Валера: я постарался ответить на твой вопрос почему принципиально на примере в своём предыдущем посте. Подсуммирую: для того чтоб не возникало ситуаций, когда меньшинство диктует правила большинству.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення AlterEgo »

А потом десяток федераций, при желании, можно объединить в одну ассоциацию.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

liver писав: Турніри ще не обраховувались. У гілці розміщені турніри, які згідно з рейтинг-системою прийняті як рейтингові. За положенням про рейтинг-систему для обрахунку рейтингу потрібно подати до кваліфкоміссії таблиці турнірів за подписом головоного судді. Скан-копія підійде.
Так що, раз вже з'явилась нагода, то повідомляю адресу, на яку можна відсилати таблиці турнірів: lvv(собака)sky.od.ua. Доречі, я відповідаю за разрахунок рейтингу. З Корсаком є домовленність, що він буде це робити на новій програмі розрахунку рейтингу. Приймаються пропозиції по її вдосконаленню на ту же адресу чи в окрему гілку форуму.
Зацікавленим особам вишлю програму по ел.пошті. Якщо потрібно, то можу прямо сюди.

З повагою, Валерій Ліверінов.
Маразм міцнішає...
До чого тут ваша кваліфікаційна комісія? Мова в цій темі йшла про те, що вам ніхто не давав права розміщувати на своєму ресурсі турнір, який проводили ми, а не ваша федерація.
"потрібно подати до кваліфкоміссії таблиці турнірів за подписом головоного судді" - а це взагалі пахне таким "махровим бюрократизмом" і "совком", що навіть хочеться вас нафталіном посипати. Ви в якому столітті живете? Європа приймає турніри без усяких підписів, сканкопій і т.д. і т.п. І взагалі, чого це ми маємо вам щось присилати? Нас влаштовує своя рейтинг-система.

Далі, а навіщо нам саме ваша програма підрахунку рейтингу? У нас є на вибір навіть декілька програм, які прекрасно справляються з розрахунком рейтингів.

А взагалі, панове "опозиціонери", почитав ваші розмови в цій темі, і все більше приходжу до висновку, що краще все ж створювати свою федерацію (щоб без вас), аніж об'єднуватись з вами. Якось ми до цього часу обходились без ваших оцих бюрократичних "заморочок" та словоблудств і свою справу робили - проводили змагання. А якщо йти за вашим шляхом, то аж тоскно стає і робити нічого не хочеться. Це, звичайно, лише моя особиста думка.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти