вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

Тема створена для тих, хто хоче обговорювати тему "Розвиток Го", створену Шевчуком Віктором Володимировичем, але не виконав умов допуску до повідомлень в його темі.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Shedal »

Перед тем, как зарегистрироваться, хочу кое-что уточнить.
Є дві федерації. Одна не зареєстрована і проводить певну роботу, а друга зареєстрована і майже нічого не робить. Суттєвим недоліком роботи двох федерацій є те, що на даний момент ще не сплачені внески в Європейську та Міжародну федерації. Тому є пропозиція створити ще одну федерацію, яка заплатить ці внески та активізує роботу по розвитку Го в Україні.
Означает ли это, что после регистрации в Украине будет три федерации? Причём, в президиумах двух из них будут состоять практически одни и те же люди. В таком случае, в чём будет функциональная разница между всеми тремя федерациями?

Также, не совсем понятно, почему (не)оплата взносов является предпосылкой для регистрации новой федерации. Насколько я понимаю, взносы успешно платились и раньше, когда была только одна, незарегистрированная федерация.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

Якщо буде зареєстрована федерація Шевчука, то я особисто просто перейду до неї і в інших федераціях не буду учасником. А поки що, я - в нашій, незареєстрованій. Ідею Шевчука підтримую. Думаю, що всі, хто погодиться на участь в президії федерації Шевчука, зроблять так само. Так що, фактично, незареєстрована федерація, скоріш за все, припинить свою діяльність і може передати своє правонаступництво зареєстрованій федерації Шевчука. Принаймні я так бачу перспективу розвитку подій. Але це лише моє особисте бачення того, що відбувається.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
killswitcher
Advanced Member
Повідомлень: 109
З нами з: 02 серпня 2010, 18:10
Розряд: 5k

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення killswitcher »

Мне как простому игроку интересно детально узнать о том чем будет заниматься федерация, какие турниры будет проводить и будут ли для них помещения и чем она отличается от той которой руководит Дмитрий Яценко и Дмитрий Королев
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

killswitcher писав:Мне как простому игроку интересно детально узнать о том чем будет заниматься федерация, какие турниры будет проводить и будут ли для них помещения и чем она отличается от той которой руководит Дмитрий Яценко и Дмитрий Королев
Взагалі, це проект Шевчука. Я можу лише висловити своє бачення.
* Відмінність від нинішньої федерації Яценко в тому, що Яценко до цього часу не визнає потреби реєстрації федерації і не хоче цим питанням займатись, хоча й готовий працювати в будь-якій зареєстрованій федерації, якщо буде потрібно. Наскільки я знаю, і як вище повідомляв Шевчук, Яценко погодився прийняти участь в федерації Шевчука, незважаючи на те, що вона започатковується з однозначною перспективою реєстрації. В умовах, коли є зареєстрована федерація Корольова, конкурувати з ними на рівних без реєстрації неможливо. А конкурувати доводиться, так як іти на об'єднання на умові права голосу кожного члена федерації та перевиборів президії вони не хочуть.
* Відмінність від федерації Корольова очевидна. Вони, наприклад, на початку 2012 року задекларували план змагань (який у нас і списали) і не провели тих змагань зі своїми членами федерації. Ми стараємось все, що плануємо, виконувати. Крім того, можливо Ви пам'ятаєте, який "чудодійний" ефект з'явився після того, як функціонери федерації Корольова втрутились в міністерське планування на 2012 рік. На сайті Міністерства тоді з'явився такий "чудернацький" план по Го, що я довго дивувався. І так далі, і тому подібне. Вони зараз стараються залізти в усі сфери нашої діяльності. Наскільки мені відомо, вони навіть листи написали в Європейську та Міжнародну федерації. Їх право. І все це робиться на фоні повного ігнорування нас, стараючись представити, що лише вони єдина і правильна федерація Го в Україні, а ми ніхто і вони нас навіть не знають ;) .
До речі, про "списування" і "примазування" до чужих справ. Вони зараз розмістили на своєму ресурсі копії турнірних таблиць юнацького чемпіонату та жіночого мейдзину, щоб створити видимість, що у них "кипить" турнірне життя. У мене, при цьому, навіть не спитали дозволу, хоча ті турнірні таблиці я набирав і не збирався публікувати на їхньому ресурсі. Є підозри, що вони й не запитали на це права і у господаря жіночого мейдзину. Звичайно, ніяких авторських прав я не заявляв на свою роботу і качати права не буду, але виглядає це, м'яко кажучи, "негарно".
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення AlterEgo »

Спасибо за критику, она пригодится в работе. :)

План на 2012 г. мы прописали общий, чтобы вы имели возможность более или менее официально проводить свои турниры. Причём, это не памятник Сапармурату Ниязову, указующий перстом, куда двигаться солнцу, а учёт интересов коллег. Не ругать надо, а ценить.

Удивительный план с Феодосией на 200 человек можно точно так же приписать и вам. Хотя, насколько я курсе, его внёс один из чиновников Министерства.

Что касается игнорирования. Милости просим вступать в федерацию. Милости просим вступать в президиум. Кресло президента тоже занято не навечно.

Если же вам просто охота иметь нечто своё, то дело хозяйское. Чем можем, поможем.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Всем здравствуйте! Моё молчание на этом форуме было вызвано конфликтом с администрацией форума. На данный момент конфликт исчерпан.

Есть предложение объединиться на базе легальной организации. Были затрачены немалые деньги - чуть менее 2000 грн.(по моим данным), приняты основные документы - Устав, положение о членстве, положение о взносах, положение о Президиуме, Положение о местных отделениях, положение о рейтинг-системе, регламент заседаний на форуме Президиума, ряд других документов ,необходимых для взаимодействия с Министерством, начато взаимодействие с Министерством. Жаль затраченных средств, которые пойдут не на развитие го, а на конкуренцию двух(трёх) организаций.
И теперь новые затраты, которые можно направить на другие цели, нежели на повторение пройденного пути.

Для устранения противоречий в украинском го-сообществе возможно проведение внеочередной отчётно-выборной конференции УФГО(легальной).
По Уставу есть несколько способов инициации такой конференции:
1. На основании решения Президиума
2. На основании заявления от контрольно-ревизионной комиссии
3. На основании заявлений от не менее 1/3 местных отделений, члены которых представляют не менее 20% членов федерации.

Лично я готов объединиться под руководством Виктора Шевчука. Условия: соблюдение закона и Устава организации. Других условий нет.
Востаннє редагувалось 07 грудня 2012, 22:47 користувачем liver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:Вони зараз розмістили на своєму ресурсі копії турнірних таблиць юнацького чемпіонату та жіночого мейдзину, щоб створити видимість, що у них "кипить" турнірне життя. У мене, при цьому, навіть не спитали дозволу, хоча ті турнірні таблиці я набирав і не збирався публікувати на їхньому ресурсі.
Згідно з діючою рейтинг-системою УФГО(легальної) рейтинговими турнірами вважаются турніри, у яких брали участь українські гравці та члени УФГО, які відповідають нижчеозначеним критеріям:
а) встановлений контроль часу не менше 45 хвилин на партію для гравців з рейтингом менше
2100;
б) встановлений контроль часу не менше 60 хвилин на партію для гравців з рейтингом більше
2100;
в) розмір дошки 19X19 для гравців з рейтингом 100 і більше;
г) розмір дошки 13X13 або 19X19 з рейтингом менше 100.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

AlterEgo писав:Спасибо за критику, она пригодится в работе. :)

Что касается игнорирования. Милости просим вступать в федерацию. Милости просим вступать в президиум. Кресло президента тоже занято не навечно.
Дима. Ты прекрасно знаешь про камень преткновения. Сделайте 1 человек= 1 голос и я сам вступлю в вашу федерацию. Да и все вступят. И не будет больше "ваших", "их" федераций- будет одна- наша.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Небайдужий »

Vassko писав:...
Дима. Ты прекрасно знаешь про камень преткновения. Сделайте 1 человек= 1 голос и я сам вступлю в вашу федерацию. Да и все вступят. И не будет больше "ваших", "их" федераций- будет одна- наша.
liver писав: Есть предложение объединиться на базе легальной организации.
...
Для устранения противоречий в украинском го-сообществе возможно проведение внеочередной отчётно-выборной конференции УФГО(легальной).

Лично я готов объединиться под руководством Виктора Шевчука. Условия: соблюдение закона и Устава организации. Других условий нет.
Нарешті пішли хоч якісь конструктивні розмови і зрушення. Невже вдасться об'єднатись?
Принаймні уже є про що говорити в конструктивному руслі.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти