Обговорення Кубка України з ґо 2017

Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Обговорення Кубка України з ґо 2017

Повідомлення December »

Victor K. писав: 20 жовтня 2017, 15:25 Тому я згоден, кожен сам для себе обирає.
Ось, і з цим ми теж абсолютно згодні. :)
1 година боулінгу - нема питань,
2 години велосипеду - нема питань,
пів заняття японської - нема питань,
може одне заняття англійської - добре.

Цілком Ваш вибір. І кожен має право обрати саме те, що йому до вподоби.
Karne
Advanced Member
Повідомлень: 229
З нами з: 16 листопада 2008, 23:53

Re: Обговорення Кубка України з ґо 2017

Повідомлення Karne »

Доброго ранку, друзі.
Планую відвідати Кубок України, переглянути своїх учнів дебютантів, та можливо, прийняи участь у декількох турах. Тому, увірвуся у вашу дискусію, адже вважаю, що у темі обговорення можна це запропонувати.

"Обговорення"

У мене є прохання, до КОРІННИХ КИЯН!
Наразі, у Києві проводиться соціальна акція - "Громадскький бюджет", на який КМДА виділяє кошти, для реалізації громадських проектів, які запропонують кияни, та підтримає певна кількість локального населення.

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/669
№669

Я разом із сім'єю веду проект у підтримку мистецького центру, національного музею - "Шоколадний Дім", що знаходиться за ад. Шовковична 17/19. Нещодавно у музею забрали рояль - його власники, який був перлиною тематичнів вечорів, театралізованих екскурсій, та спеціальних екскусрій для дітей із різними фізичними та психічними вадами. У музеї проводиться унікальна екскусрія "Ніч у шоколадному будинку", популярність якої стрімко набирає оберти, у надзвичайних інтер'єрах цього музею.
Тому, усе перечислене вище, нажаль пыд загрозою тимчасового призупинення.

Прохання до небайдужих ;) киян - гравців, батьків дітей підтримати проект за ссилкою.
Також це можно буде зробити сьогодні, у суботу, в першій половині дня на змаганні, під час реєстрації, та перерв.
Для реєстрації потрібно пройти певну авторизацію. Найліпшою та найпростішою у використанні є програма Приват24.

Дякую!

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/669
Номер проекту - №669
Відповісти