Обговорення актуальності назви "Чемпіонат ... з Ґо серед юнаків та юніорів 2017"

Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Обговорення актуальності назви "Чемпіонат ... з Ґо серед юнаків та юніорів 2017"

Повідомлення Vassko »

Наталья писав: 09 жовтня 2017, 00:30 За суттю питання розкрите, обговорене з наданням аргументів, після чого розпочалося інше "обговорення", пошук цитат та особисті випади. Не конструктивно.
Прохання утримуватись від образ, оскільки форум є відкритою площадкою для спілкування.
Якщо хтось із тренерів не зацікавлений у розвитку дитячого Го в Україні, це нормально. Можна тренувати дорослих. Однак доцільно також поважати працю інших тренерів, які обрали саме дитяче Го справою свого життя.
...
Можу помилятись, але, здається, бачила десь по новинах світу дитячого Го навіть категорії до 6 і до 8 років.
Думаю, что тяжело найти тренера, который не заинтересован в развитии детского Го в Украине- потому что это ненормально!!! Где Вы увидели неуважение к работе других тренеров? Если про 2 поста, которые предшевствуют предыдущему, то там речь не о тренерстве, а о двойных стандартах.
December писав: 09 жовтня 2017, 01:36 Так, а в РФ був чемпіонат Москви до 9 років. І десь я у них ще бачила підгрупу до 8 років.
В принципі, тенденція розбивати змагання на вікові групи з кроком у 4 роки (дитячо-юнацькі) - досить логічно. Схожий поділ існує, наприклад, у спортивних танцях (наймолодші групи до 8 або 9 років).
Возможно , разбивка на 4 года связана с олимпийским циклом. Если говорить про другие виды спорта.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Обговорення актуальності назви "Чемпіонат ... з Ґо серед юнаків та юніорів 2017"

Повідомлення Наталья »

База EGD також містить турніри до 8 років. Румунія.
http://www.europeangodatabase.eu/
Відповісти