Рахунки для допомоги українським гравцям.

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Небайдужий »

Dmitriy писав: 06 липня 2022, 16:32
Нагадую всім, що зібрані кошти будуть використані, в повному обсязі, на заявлену мету їх збору, в інтересах українських гравців го!
Пріоритети використання очевидні:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Рішення приймає президія УФГо.
Очевидно, що дехто вважає, що поняття «українські гравці Ґо» і «члени федерації» - це тотожні поняття. Насправді це зовсім не так. Допомога виділяється всім гравцям Ґо, незалежно від приналежності якійсь федерації. Якщо керівництво федерації буде ігнорувати запити на допомогу від будь-кого з тих гравців Ґо, які не є формальними членами федерації, то може наштовхнутись на непорозуміння з боку європейської Ґо спільноти… Бо мабуть ті, чиїми інтересами знехтують, мовчати не будуть…
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Dmitriy »

Гроші з рахунку для допомоги українським гравцям го та УФГо почали використовуватись.
Щира подяка всім, хто долучився до допомоги!
На сьогодні: на рахунок надійшло 1300 євро + 4995 $ + 90$ (в біткоїнах).
-----
Частина коштів була використана на ЄГК 2022 в Ватра-Дорней. Сума склала 1578,72 євро на 9 осіб на 15 днів. Основна оплата пішла на житло та транспорт.
За умовою надання допомоги французькими гравцями (800 євро), кошти були використані на нтз в Карпатах (Дземброня). Сума склала 694,44 євро та 3000 грн.(близько 76 євро) на 9 осіб на 10 днів. Основна оплата пішла на житло, харчування та транспорт.
Також допомога для Кушнеріка Романа (Одеса) в розмірі 100 євро знаходиться у Симоненко Вікторії, яка передасть чи переведе їх Роману.
Витрати схвалені європейською наглядовую радою.
Якщо округлити різницю між валютами, то ми маємо наступний залишок: 3940 євро (приблизно, залежить від біткоїнів).
Прошу всіх, хто зацікавленний в використанні ціх коштів, пропонувати свої ідеї.
-----
Ми уважно ставимось до кожної пропозиції.
Повторюю пріорітети:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Що стосується кваліфікації, то наразі переваги у найсильніших та наймолодших. :)
Насамперед розглядаються інтереси дітей та підлітків з прогресуючим рейтингом.
Пропозиція, щодо навчання в Кореї, зараз на розгляді у Кальмуцької Світлани.
Як тільки вона оголосить хто приймає рішення в інтересах Всеволода Овсієнко, тема отримає розвиток.
Гроші із Кореї ще не надходили.
-----
Для звернень про допомогу пишіть в цій гілці, аба дзвоніть:
+380 63 620 5904 Viber. Яценко Дмитро Олександрович.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Svitlachok »

Вітаю, Дмитро Олександрович!
Хочу попросити вас надіслати мені пропозицію щодо навчання Всеволода в Кореї у письмовому вигляді (на форумі чи особисто - це не принципово, звісно), оскільки усної розмови стосовно такого важливого питання вважаю недостатньо (тим більше, що недавня наша переписка стосовно іншого питання продемонструвала, що усні домовленості кожна сторона розуміє по-своєму). Це однозначно дозволить пришвидшити процес.
Стосовно того, хто приймає важливі рішення у житті мого сина, то тут все просто: на першому місці - його власне бажання і бачення ситуації, на другому - думка його батьків (моя та його батька, оскільки всю відповідальність за неповнолітню дитину, якою ще є Всеволод, несемо саме ми). Безумовно, ми завжди прислухаємось до думки вагомих для нас людей - тренерів Всеволода, але вибір завжди лишається в першу чергу за ним.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Dmitriy »

Гроші з рахунку для допомоги українським гравцям го та УФГо почали використовуватись.
Щира подяка всім, хто долучився до допомоги!
На сьогодні, на рахунку приблизно 3940 євро (залежить від біткоїнів +- 20 євро).
-------
З рахунку було використано 300 євро на Чемпiонат Європи з го серед жiнок 2022 року, який проходив з 24 по 25 вересня, в мiстi Будапешт, Угорщина.
Оплата пішла на житло та транспорт для трьох учасниць, по 100 євро кожній.
3940 - 300 = 3640 євро
Також виділено 200 євро для навчання у Кравця Андрія (1 про), Красівському Івану (6 кю). Рішення прийнято з урахуванням складного становища в Харківській обл., і бажання Івана стати майстром. Бажаємо успіхів!
3440 євро - залишок.
Хочу висловити подяку Дмитру Богацькому (6 дан), за послідовність в досягненні репрезентативності України на 17-му Кубку Прим'єр Міністра Кореї (чемпіонат світу з Го за корейською версією), за власний рахунок!
-------
Подальші плани використання коштів базуються на пріорітетах:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Що стосується кваліфікації, то наразі розглядається ідея фінансування відрядження на Чемпіонат Європи серед дітей та підлітків в 2023 році в Туреччині.
Прошу всіх, хто зацікавленний в використанні коштів УФГо, пропонувати свої ідеї.
Пропозиції повинні враховувати пріоритети.
Насамперед розглядаються інтереси дітей та підлітків з прогресуючим рейтингом.
Перевага віддається офіційним змаганням.
Слава Україні!
-------
Для звернень про допомогу пишіть в цій гілці, аба дзвоніть:
+380 63 620 5904 Viber. Яценко Дмитро Олександрович.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Dmitriy »

Гроші з рахунку для допомоги українським гравцям го та УФГо почали використовуватись.
Щира подяка всім, хто долучився до допомоги!
На сьогодні, на рахунку приблизно 3440 євро (залежить від біткоїнів +- 20 євро).
-----
З рахунку було використано 50 євро для допомоги батьку Онищук Богуслава (8 кю):

"Друзі, потрібна Ваша допомога!
Збираємо кошти на автомобіль на фронт для Ігоря та його хлопців.
Це одна з першочергових потреб, яку потрібно закрити.
Вони не можуть бути ефективними з тією доісторичною технікою, яка є в їхньому арсеналі.
Тож будемо дуже вдячні вашій підтримці!
Хто, як не ми? Вони "там", а ми "тут" 💛💙
Приват банк 5168 7422 3353 3797 Онищук Марія Григорівна
Monobank 5375 4114 0930 1152. Mariia Onyshchuk
Щиро дякуємо! 🇺🇦
Все буде Україна!!!"
Рахунки закриті, автомобіль куплено.

За допомогою звернулась Симоненко Вікторія, з проханням перекредитувати борг в 200 євро Кальмуцької Світлани. Борг виник після відмови МАУ та Мінмолодьспорту від своїх обіцянок на ЧЄ 2022 серед дітей та юніорів. Для того щоб не напружувати і так скрутне становище обох жінок, прохання задоволено. Двісті євро буде вирахувано з допомоги на турніри для Овсієнко Всеволода (4 дан) на протязі 2022-2023 років.

За фінансовою допомогою звернулась Кальмуцька Світлана, з проханням допомогти Овсієнко Всеволоду (4 дан) взяти участь в кваліфікації на турнір "Гранд Слем" 2022 р. в м. Гамбург. Турнір "Гранд Слем" є комерційним змаганням.
Мушу, ще раз, внести роз'яснення стосовно пріорітетів визначення вагомості турнірів для УФГо:
1. Турніри які проходять в азійських країнах - на умовах організаторів турніру, зазвичай 50% квитка оплачує спортсмен самостійно! Потрапити можна вигравши путівку або через аукціон очок;
2. Комерційні турніри - на умовах організаторів, за власний рахунок гравця (іноді за спонсорські гроші). Потрапити на такі турніри можливо за запрошенням або при бажанні гравця - оплата власними коштами.
3. Чемпіонати Європи, по можливості, компенсує УФГО найкращим спортсменам з збірної України, для представлення України на міжнародній арені (приорітет відається спортсменам які можуть зайняти призові місця та перспективним гравцям).
Допомога з фонду УФГо для Овсієнко Всеволода (4 дан) можлива для участі в ЧЄ серед дітей та юніорів 2023 в Туреччині (якщо, звісно, держава не дасть на це гроші).
Планується відрядження на 7 осіб - 1 тренер, 2 спортсмени до 20 років, 2 спортсмени до 16 років, 2 спортсмени до 12 років. Склад команди буде визначатись за результатами ЮЧУ 2022р.
-----
Подальші плани використання коштів базуються на пріорітетах:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Прошу всіх, хто зацікавленний в використанні коштів УФГо, пропонувати свої ідеї.
Пропозиції повинні враховувати пріоритети.
Насамперед розглядаються інтереси дітей та підлітків з прогресуючим рейтингом.
Перевага віддається офіційним змаганням.
Слава Україні!
-------
Для звернень про допомогу пишіть в цій гілці, аба дзвоніть:
+380 63 620 5904 Viber. Яценко Дмитро Олександрович.
Востаннє редагувалось 03 квітня 2023, 18:11 користувачем Dmitriy, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Svitlachok »

Дякую, Дмитре Олександровичу, за таке детальне роз'яснення вашої позиції стосовно використання коштів. Теж хотіла би внести певні свої коментарі.

Стосовно турніру Гранд Слем: так, він є комерційним, з чималим призовим фондом за перше місце і грошовими призами навіть для останніх місць; втім, враховуючи місце проведення цього змагання (сербське місто Ниш, до якого досить непросто дістатися), думаю, багатьом гравцям (особливо тим з них, хто посяде нижче 9 сходинки) доведеься витратити цю суму на квитки до місця події. Це так - для довідки (бо я змушена була цікавитися даним питанням). 

Попри свою комерційність Гранд Слем є престижним турніром, в якому за замовчуванням (сподіваюсь, я нічого не плутаю) беруть участь усі європейстькі про (якщо не мають причин, аби від тої участі відмовитися) - на сьогонішній день це 7 професійних гравців (8-й - росіянин відсторонений в цьому році) і ще 9 найсильніших, що мають відповідний допуск до цього турніру, який можна здобути кількома способами, зокрема потрапивши в трійку в турнірі, про який і йшлося вище і на поїздку на який я, власне і просила у вас допомоги. 

Так от, закінчу думку про Гранд Слем: УФГо справді здається, що участь у турнірі (нехай навіть комерційному), в якому змагатимуться 16 найсильніших гравців Європи (особливо якщо згадати, що йшлося про потенційну участь у цьому турнірі гравця, що на той момент був 4 даном (а не 6-7 тощо, як інші учасники) і якому було на той момент лише 13 років) не є достатньо важливою подією як для особистісного розвитку юного перспективного спортсмена, так і для престижу українського ґо? Я справді не можу побачити в цьому логіки, буду вдячна, якщо ви, Дмитре Олександровичу, чи інші представники президії (ви ж не одноосібно приймаєте рішення про розподілення коштів) зможуть пролити світло на це питання. Я би ще могла зрозуміти, коли би йшлося про фінансування поїздок Міністерством: вони, мені це добре відомо, висувають багато умов, які мають бути виконані, аби фінансування відбулося (не знаю, чи є там пункт "комерційності" турніру, але з Міністерством можливо все). Але коли джерелом фінансування не є Міністерство, що потребує специфічної звітності - тоді всі ці обмеження щодо важливості турнірів мені перестають бути зрозумілими.

Але мушу наголосити, що на момент, коли я зверталася до вас, пане Дмитре, з проханнм про фінансову підтримку Всеволода у цій поїздці, ні про який Ганд Слем не йшлося. Натомість мова йшла про турнір в Гамбурзі, що є турніром-кваліфікацією на Гранд Слем: гравці, що посядуть в кваліфікації перші три місця, отримують путівку на комерційний, як ви висловилися, Гранд Слем. Натомість власне Grand Slam Qualification є абсолютно некомерційним турніром: в ньому немає жодних турнірних внесків, жодних призів (окрім згаданих вище трьох путівок), і жодної спонсорської підтримки від EGF (саме це було зазначено в листі від голови EGF щодо даного турніру). Зауважу також, що участь в цьому турнірі не є відкритою для всіх охочих: гравець повинен мати певні бонуси, отримані протягом року в інших турнірах і  запрошення на змагання від європейської федераії. Саме таке запрошення й отримав Всеволод: у вересні він відвідав турнір в Дубліні (в фінансуванні якого йому теж було відмовлено попри нашу попередню, щоправда усну, домовленість), де посів 5 місце і отримав достатню кількість бонусних очок для запрошення на кваліфікацію на Гранд Слем.

Я вдалася до таких довгих роз'яснень, аби ввести потенційних читачів в суть питання, яке полягає в тому (напишу його ще раз), чому для УФГо участь гравця категорії U16 у такому турнірі, як кваліфікація на Гранд Слем чи й самому Гранд Слемі (Всеволод, до речі, спромігся посісти третє місце, здобувши перемогу над трьома європейськими 6 данами, тож тепер має право брати участь в цьому турнірі) не вважається важливою та вагомою? Хіба це недостатньо престижно? Чи багато тринадцятилітніх гравців в історії цих турнірів змагалися за участь у комерційному Гранд Слемі з найсильнішими гравцями Єропи (та ще й проходили вище)?

Хочу зауважити, що я розумію, що грошей не так багато, а ви прагнете надати можливість якомога більшій кількості гравців відвідувати турніри в Європі - безсумнівно, це прекрасно і правильно. Але навіщо в такому випадку писати про пріорітетність і пропозиції, до яких ви відкриті, а саме, цитую:  
"Прошу всіх, хто зацікавленний в використанні коштів УФГо, пропонувати свої ідеї.
Пропозиції повинні враховувати пріоритети.
Насамперед розглядаються інтереси дітей та підлітків з прогресуючим рейтингом.
Перевага віддається офіційним змаганням."

Ну, і останє - щодо боргу, який я мала перед Вікторією Валеріївною: я дуже рада, що я білше не винна цю суму, і дуже шляхетно з вашого боку допомогти, "щоб не напружувати і так скрутне становище обох жінок". Але здається, що таке рішення суперечить неодноразово заявленим вами пріоритетам, хіба ні?

Дуже чекатиму на вашу, Дмитре Олександровичу, аргументовану відповідь (чи, як я вже зазначала, на відповідь когось із президії), бо мені справді хочеться зрозуміти, які європейські змагання УФГо, що нині не залежить у питанні фінансування від Мінмолодьспорту, вважає пріорітетними.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Dmitriy »

В зв'язку зі зміною курсу долларів відносно євро і відсутності переводу однієї валюти в іншу, виникла потреба перерахунку коштів.
Враховуючі не точність переводу в часі, надалі, будемо оперувати однією валютою.
Перерахунок від Дмитра Богацького, який веде рахунки в банку.
---
29 серпня
На рахунок надійшло 1300 євро + 4995 $ + 90$ (в біткоїнах).
ЄГК 2022 - 1578,72 євро
Табір в Карпатах - 771 євро
Допомога для Кушнеріка Романа - 100 євро
Сума потраченних 2450 євро
1300 євро - 1300 = 0
4995 $ - 1150 * 1.04 = 3800 $
Баланс: 3800 дол + 90$ (в біткоїнах).
---
28 вересня 2022
300 євро витрачено на Чемпiонат Європи з го серед жiнок
200 євро витрачено на освіту Красівському Івану
3800 дол - 500 * 1.08 = 3260 дол
Баланс: 3260 дол + 90$ (в біткоїнах).
---
20 жовтня 2022
50 євро переведено Оніщук для допомоги його батьку
200 євро перекредитація Кальмуцької Світлани, з необхідністю повернення в 2023 році.
3260 дол - 250 * 1.08 = 2990 дол
Баланс: 2990 дол + 90$ (в біткоїнах).
---
На сьогодні:
+1250 євро зібрали учні школи Antti Tormanen для дітей, які приймуть участь в ЮЧЄ 2023, з України
100 євро витратили на допомогу сім'ї Миколи Коцюруби, який загинув 02 лютого 2023 року
2 410 євро витратили на відрядження 7 учасників та 1 тренера на ЮЧЄ 2023 (транспорт, житло, їжа, форма) в м. Анкара, Турція
1250 - 2510 євро = -1260 євро
2990 дол - 1260 * 1.09 = 1616 дол
Баланс: 1616 дол + 110$ (в біткоїнах) + 200 євро борг Кальмуцької Світлани, який не конвертуємо в дол. та чекаємо повернення в євро.
---
Подальші витрати плануємо такі:
- ЧЄ 2023 серед жінок.
- Го-Конгрес 2023
- можливо ЧС 2023 (1 особа)
---
Подальші плани використання коштів базуються на пріорітетах:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Прошу всіх, хто зацікавленний в використанні коштів УФГо, пропонувати свої ідеї.
Пропозиції повинні враховувати пріоритети.
Насамперед розглядаються інтереси дітей та підлітків з прогресуючим рейтингом.
Перевага віддається офіційним змаганням.
Слава Україні!
-------
Для звернень про допомогу пишіть в цій гілці, аба дзвоніть:
+380 63 620 5904 Viber. Яценко Дмитро Олександрович.
Аватар користувача
MammaGoChe
Advanced Member
Повідомлень: 149
З нами з: 05 січня 2018, 20:37

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення MammaGoChe »

Dmitriy писав: 20 жовтня 2022, 13:45
За допомогою звернулась Симоненко Вікторія, з проханням перекредитувати борг в 200 євро Кальмуцької Світлани. Борг виник після відмови МАУ та Мінмолодьспорту від своїх обіцянок на ЧЄ 2022 серед дітей та юніорів. Для того щоб не напружувати і так скрутне становище обох жінок, прохання задоволено. Двісті євро буде вирахувано з допомоги на турніри для Овсієнко Всеволода (4 дан) на протязі 2022-2023 років.
Дякуємо за звіт.

Маємо пропозицію остаточно закрити тему "боргу" Всеволода і вирахувати ці гроші з благодійних внесків для допомоги українським гравцям, як це і було запропоновано.

Всеволод вже вчетверте стає чемпіоном на ЮЧЄ.
Мені здається, що внесок Всеволода, як і тих українських спортсменів, що здобувають призові місця на змаганнях євопейського рівня набагато більший, ніж 200 євро.
Особливо зараз в умовах війни, коли спорт - це окремий фронт і Всеволод на цьому фронті впевнено піднімає прапор України.

Прошу інших висловити совю думку з цього питання і підтримати мою пропозицію.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Повідомлення Svitlachok »

Анно, дуже вдячна вам за підтримку.

Хочу зробити невеличкий підсумок. Протягом 2022 року окрім неодноразово зазначеного вище "боргу", Всеволод не отримував з коштів, зібраних благодійниками українських спортсменів на рахунок УФГО, жодної фінансової допомоги чи компенсації (поїздка на ґо-конгрес була здійснена зусиллями організаторів заходу, коштами виділеними EGF і міжнародним фондом для учасників онлайн WYGC, ваучерними коштами, накопиченими Всеволодом). В Жіночому Чемпіонаті Європи з цілком об'єктивних причин Всеволод участі не брав (як і не братиме в цьому році). Інші змагання УФГО не фінансує.

У 2023 році Всеволод отримав грошову підтримку для поїздки на ЮЧЄ в Анкару (дорога+харчування, проживання було безкоштовним - дарунок українській збірній від організаторів). Вдячна Дмитрові Богацькому за звичайне людяне спілкування і за допомогу в скрутну хвилину (коли один з трьох зворотніх рейсів у нас було скасовано через страйки у Франції).

Надалі я хочу заявити, що мій син більше не претендуватиме на компенсації від УФГО з тих коштів, які було зібрано від благодійників. Якщо кошти якимось дивом буде виділено міністерством і Вікторія Валеріївна матиме наснагу за них боротися - ми від них не відмовлятимемось. Бо це те, що належить моєму синові по праву.
Стосовно ж пожертвувань: я дуже втомилася за цей рік від безглуздої боротьби, виснажливих суперечок і доведення своєї позиції, від зневажливого ставлення, на яке я не заслуговую, від принижень в особистих повідомленнях.

Щодо "боргу", попрошу "списати" його з тих коштів, які Всеволод не використовував раніше і не використає протягом 2023 року, бо ми на них більше не претендуємо (що там: ґо-конгрес, Чемпіонат Світу?). Або я зможу їх повернути, коли отримаю компенсацію вартості втрачених квитків від МАУ.
Відповісти