Фестивалі спорту, гри та здоров’я «Моя Гра» 19 вересня

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Фестивалі спорту, гри та здоров’я «Моя Гра» 19 вересня

Повідомлення Dmitriy »

Доброго дня!


Молодіжна громадська організація «Молодіжне Об’єднання «Скаути Києва» запрошує Вас взяти участь у, який ми проводимо кожного року за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.

Мета фестивалю - залучення дітей, підлітків та молоді до занять фізичною культурою та активними видами спорту, в тому числі й нестандартними, введення в широкий обіг користування в дитячому та молодіжному середовищі ігрових технологій різного формату.


Фестиваль спорту, гри та здоров’я «Моя Гра» відбудеться, о 12.00 на території Національного спортивного комплексу «Олімпійський».


Під час фестивалю у Вас буде можливість популяризувати свою діяльність, познайомити дітей, молодь та їх батьків детально з Вами і Вашою організацією.

Для цього Ви можете виставити свою інформаційну точку зі своїми рекламними матеріалами ( банер, листівки і т.д.), провести майстер клас або активність за сферою Вашої діяльності, продавати свої товари. Участь у фестивалі безкоштовна.


Для участі у фестивалі просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/nVvSwqWwTs7KJy6G6 до 12 вересня 2021 року. Після заповнення анкети координатор фестивалю зв'яжеться з Вами для підтвердження заявки.


За додатковими питання звертайтесь за телефоном 380967087952, Сергій.


Сподіваємось на плідну співпрацю для реалізації соціально значущих проектів, спрямованих на виховання підростаючого покоління та активізації його у питаннях самореалізації та позитивного самоствердження!
Відповісти