Проект для обговорення

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Проект для обговорення

Повідомлення December »

Svitlachok писав: 23 липня 2021, 19:20 Юлю, дуже дякую за відповідь. Із того, що я прочитала, я справді подумала, що мають бути виконані не обидві, а хоча б одна умова. Тому й постало питання. Але вже все зрозуміло (зокрема те, що навіть досягнення позначки у 2400 очок не гарантує Всеволоду, як я вже зрозуміла, звання МСУ, якщо це така складна процедура :( ).
Рада, що ще трішки людей стали обізнанішими. :)
Ні, Світлано, процедура абсолютно не складна. Просто мають бути виконані 2 умови. Із талантами Сєви, я не сумніваюсь, що як не прямо зараз, то вже восени чи на Кубку України, чи у фіналі Чемпіонату України, він точно виконає нормативи.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Проект для обговорення

Повідомлення December »

Наталья писав: 23 липня 2021, 22:42 https://tsn.ua/prosport/pravo-sportsmen ... 08003.html
...
Знайшла таку публікацію.
Так, пані Наталю, я теж колись раніше вже десь тут на форумі писала, що звання дають різноманітні надбавки до стипендій, зарплатні, пенсій. Коли та що саме діє - регулярно змінюють, проте, це все одно може бути корисним.
А для дітей різноманітні розряди, а тим паче, звання ще дають можливість претендувати на різноманітні премії / стипендії від шкільного до всеукраїнського рівня, як разові, так і зі щомісячними виплатами. Звісно, що батькам в першу чергу необхідно знати, що таке буває, та чимало паперів понаготоувати й наподавати. А ще, іноді, за отакими додатковими критеріями виділяють путівки до таборів. Про такі нюанси найкраще дізнаватись безпосередньо через школу та районні управління освіти. Тут вимоги теж постійно змінюються.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Проект для обговорення

Повідомлення Наталья »

Бюрократія, можливо така всім потрібна, не знаю...
...
Як і ми в свою чергу, багато років тому, вже не пам'ятаю, усно чи письмово, батьки дітей-спортсменів у коментарях до теми чітко запитують: що, як, навіщо. У статті викладено порівняльний аналіз, і можна самостійно зробити висновки.
...
Реальних пільг чи дотацій - три копійки. Натомість, купа умов, термінів і "виділених жирним чорним шрифтом" натяків. Насправді, в Го (як і в інших видах спорту чи напрямах розвитку) мають значення дві речі. Намір самого спортсмена рости, і підтримка родини, друзів, близьких, громади, можливо благодійників. Для дітей, які приймають рішення займатись цим видом спорту, потрібно у мільйон разів більше підтримки, бо спорт (поки ще) не такий відомий у нашому сусупільстві. Хоча, завдяки 45-річним зусиллям спільноти, зміни все ж відбуваються.
...
Рейтинг - підтвердження цілеспрямованого руху, впродовж років, і те де і те пе. Як і спортивні результати у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
...
Звання, на мою думку, - мають даватись (у випадку Го тим більше) автоматично на рівні держави. 1-3 місце на ЧУ, тим більше на ЧЄ, займає дитина - має бути автоматично призначена нормальна (хоча б на рівні прожиткового мінімуму відповідного віку) стипендія. Автоматично і одразу. Так, як вимагають звітність, на наступний день після оголошення результатів змагань. А не оце все.
Не може держава (бо утримує забагато бюрократів), тоді держава може дати пільгу податкову спонсорам, і тоді платять вони (бюрократи в топку). Таке є? Немає. Можливо, ще буде. Можливо ні.
...
А з приводу того, чи знижувати планку. Це образа для тих спортсменів, хто цієї планки досягав раніше. Спортсмени намагаються перевершити попередні результати, а не опускати стандарти.
...
Безкоштовні дитячі табори - останнє у світі місце, куди можна відправити свою дитину, якщо вона для вас щось означає. Нікому не радьте таке, і своїх не відпускайте. У нас був такий досвід у Феодосії 2010 року: 12 дітей у кімнаті, грибок зі стелі, до пляжу година пішки і постійно хворі.
...
А те, що потім пішли прямі натяки на "поганих тренерів і погано оформлені папери", говорить лише про одне. Бюрократія - зло.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Проект для обговорення

Повідомлення December »

Наталья писав: 24 липня 2021, 00:04 ...
Безкоштовні дитячі табори - останнє у світі місце, куди можна відправити свою дитину, якщо вона для вас щось означає. Нікому не радьте таке, і своїх не відпускайте. У нас був такий досвід у Феодосії 2010 року: 12 дітей у кімнаті, грибок зі стелі, до пляжу година пішки і постійно хворі.
...
Дуже прикро, вам, певно, дуже не пощастило (або із плином часу в державі все стало геть погано).
Мій особистий досвід - виключно позитивний: 4 роки поспіль у безкоштовному шкільному таборі у Закарпатті. Охайні приміщення у корпусі або окремі будиночки, від 2 до 6 осіб у кімнаті / будиночку. Харчування, виїзні екскурсіїї, прогулянки лісом та полями, конкурси (ось саме цю частину особисто я вважала дурнею, проте купа інших дітей це підтримувала та була у захваті), руханки. На мій погляд, єдиним мінусом були спільні санвузли, типу один на поверх / один на частину табору, проте, як дитина, то й це не критично, бо вони завжди були прибраними.
Відповісти