Вечірні заняття Го з Артемом Качановським

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
Sergii
Advanced Member
Повідомлень: 60
З нами з: 20 листопада 2019, 12:46
Звідки: Kharkiv

Re: Вечірні заняття Го з Артемом Качановським

Повідомлення Sergii »

Чудовий проект! Долучилися, так сталося, наприкінці, на жаль, але свою частину користі отримали. Дякуємо Артему за приділений час і передані Про-знання!
Будемо вболівати в Трансатлантичній Про Лізі за Артема і Андрія(а він вже сьогодні грає о 19.00 за Київським часом).
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Вечірні заняття Го з Артемом Качановським

Повідомлення Артем »

Не встигли ми завершити проект, як у мене з'явилася нова пропозиція :)

Я займаюся з дітьми двічі на тиждень (середа і субота) о 21:00 - 22:00. Рівень гри у дітей десь від 5 кю до 4 дана, структура занять така ж, як була у нас (задачі + розбір), skype + kgs.

Що я пропоную:
- кожен бажаючий може долучитися у ролі "гостя"
- гостю можна спостерігати за усіма варіантами та слухати, задавати невелике питання
- розбираємо партії лише дітей які не є гостем (та професійних гравців)
- рівень викладання я не знижую (тобто 5 кю - 4 дан)
- у гостей буде 15 хвилин після заняття для того, щоб задати більш докладні питання

Суть цієї зміни у тому, щоб гості не заважали дітям, для яких ці заняття проводяться, і в той же час щоб усі, кому це цікаво та корисно, могли послухати вечірнє заняття.

Таким чином, ці заняття стають відкритими для усіх охочих. Хто бажає - звертайтеся до мене.

Оплата - 100 гривень за заняття.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Вечірні заняття Го з Артемом Качановським

Повідомлення Наталья »

Цього разу, сподіваємось, зможемо приєднуватись. Спасибі, Артеме, за щедру пропозицію.
...
Можливо, не все буде зрозумілим, але атмосфера уроку з Про точно вплине позитивно 💗🙏🇺🇦💪
Відповісти