Семінар для суддів 04.10.2020 р.

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Семінар для суддів 04.10.2020 р.

Повідомлення December »

Доброго дня усім шанувальникам ґо України!

Доводжу до відома спільноти, що Дмитро Олександрович Яценко, в односторонньому порядку відмовив мені, Туровській Юлії Павлівні, чинному судді з ґо, що має свідоцтво судді національної категорії (його як раз і планувала подовжити) та кваліфікацію судді Європейської Федерації Ґо, в участі у даному семінарі на підставі свєї особистої думки та особистого ставлення, назважаючи на те, що заявку на реєстрацію у семінарі та усі необхідні документи я надала вчасно, публічно та вичерпно.
Тим самим пан Яценко Д.О. вчинив дискримінаційні дії, що суперечать не тільки здоровому глузду, а й законодавству України.
Більш того, це чинить перешкоди для реалізації мого права та обов'язку як судді проходити підвищення кваліфікації шляхому участі у суддівських семінарах принаймі раз на 4 роки згідно чинного Закону України "Про затвердження Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям" (наказ № 31 від 16.07.2013 р.).

Я вважаю, що це зроблено саме на підставі його особистої думки, а не вмотивовано будь-чим іншим, оскільки:
а) жодних законних підстав для недопущення мене до семінару не існує в принципі;
б) жодного хоч якого-небудь пояснення мені не було надано навіть у приватній розмові, як і інформації щодо того, що я можу зробити, щоб це змінити, проте в участі відмовлено.

Я для себе висновки зробила. Ви теж можете зробити свої висновки. Ала така ситуація 100% не сприяє розвитку ґо, як виду спорту в Україні, оскільки у нас неймовірний кадровий голод у різних напрямках, особливо у суддівстві, а кваліфікованих суддів вищої категорії і зовсім одиниці.

P.S.: Звісно, зовсім без підвищення кваліфікації я не залишусь, оскільки беру участь у цьогорічному європейському семінарі з китайських правил ґо, але моє щире бажання дізнатись про зміни в Україні, українському законодавстві, санітарні норми, способи боротьби із шахрайством на змаганнях і т.п. - все що я могла похапцем десь пропустити - були знівечені однією конкретною особою без жодних на те підстав, окрім глибоко особистих образ.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Семінар для суддів 04.10.2020 р.

Повідомлення Наталья »

Зображення
Вкладення
20201004_134204.jpg
Screenshot_20201004-134926_Zoom.jpg
20201004_145546.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Семінар для суддів 04.10.2020 р.

Повідомлення Наталья »

Семінар пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, з підтримкою та взаємною повагою всіх присутніх.
Продовжуємо будувати українське Го разом 🇺🇦🤗⚫⚪🌏🌎🌍
Аватар користувача
Dale_Knighterrant
Advanced Member
Повідомлень: 93
З нами з: 11 червня 2016, 19:51
Розряд: 20k
Звідки: Украина, Одесса
Контактна інформація:

Re: Семінар для суддів 04.10.2020 р.

Повідомлення Dale_Knighterrant »

Наталья писав: 04 жовтня 2020, 14:51Продовжуємо будувати українське Го разом 🇺🇦🤗⚫⚪🌏🌎🌍
Абсолютно согласен с данный утверждением! :) Только вместе получиться добраться до поставленной цели! :)
С уважением, Карпов Андрей
Відповісти