Український Го-Конгрес

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Український Го-Конгрес

Повідомлення Dmitriy »

Шановні "однопалаточники" :).
Нещодавно мене відвідала революційна думка: - а чи не створити нам в Україні свій Го-Конгрес?
Формула проведення, наприклад, може бути такою:
- сім ігрових днів + один вихідний (можливо середа);
- заїзд в суботу, від'їзд у неділю, (маємо 4 вихідні і 5 робочих днів);
- проводити в перший тиждень липня;
- кожного року в іншому місті;
- змінити систему проведення ЧУ і проводити його в рамках Го-Конгресу;
- інші першості теж можна втиснути туди ж (або ні);
А що думаєте Ви про таку перспективу? Варта вона зусиль?
Ваша думка буде цікава всім.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Український Го-Конгрес

Повідомлення Vassko »

Имхо, сделать можно всё что угодно. Было бы желание. Но сначала надо определиться "зачем" это надо. Тогда понятны будут цели, а из них должно стать понятно каких ресурсов это потребует. Ну и дальше стоит сравнить ресурсные затраты с желанием. От этого сравнения и должно стать понятно надо ли реализовывать проект. Я так думаю.
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: Український Го-Конгрес

Повідомлення Дарья Мазурок »

Я за=) Готова участвовать и помогать с организацией=)
Что в жизни не делается - все к лучшему
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Український Го-Конгрес

Повідомлення Небайдужий »

Для того, щоб було про що поговорити, добавлю в цю "бочку меду" свою "ложку дьогтю". ;)

А чи багато в Україні гравців, готових їхати кудись на турніри за свій рахунок та ще й на тривалий час? Задоволення може бути не із дешевих. Мені здається, що без спонсора - це мертва утопічна ідея.
А ще є проблема вільного часу. Багато хто працює і в літній період багато хто має напряг з відпустками, бо їхні колеги по роботі теж хотіли би літом скористатись можливістю відпочити.
Ідея Ґо конгресів базується якраз на достатній кількості вільних коштів, достатньому часі для відпочинку, щоб частину з цього часу можна було би присвятити Ґо. А коли в програмі літа стоїть два Ґо конгреси (український і європейський), а в гаманці бушують вітри, то мимоволі задаєшся запитанням: а чи не забагато Ґо конгресів і чи вистачить ресурсів (часу й грошей)? І буде розкол... хтось поставить свій головний акцент на європейський конгрес, хтось на український... Боюсь, що в нинішній економічній ситуації в країні зберуться, умовно кажучи, "три каліки" (наприклад: шість киян, пять рівнян,три харківських і ще по одному звідкись) і розіграють український Ґо конгрес оці 15-20 чоловік. Чи можна буде це назвати масовістю? Навряд чи... Чи досягнута буде мета такого заходу, який розрахований якраз на масовість? Ой, щось сумніваюсь...
Ну як вам мій скепсис, зачіпає душу, чи ні?
Хоча, можливо я й згущую проблему.... Та все ж подумати є над чим...

А ще давайте подумаємо над тим, які ресурси люди використовують для участі в традиційних наших змаганнях.
Це в основному два вихідних дні, ну може ще треба один чи два робочі дні прихопити за рахунок якихось відгулів. Тобто відпустка в основному не використовується. Переночувати можна у друзів, родичів чи в хостелі. Дві ночі якось можна перебитись - це ж не тиждень десь за гроші жити.
А на Ґо конгрес таким мінімумом уже не обійдешся...
Отож і виходить, що коли турніри проводяться окремо по два вихідні, то ресурсів використовується мінімум і в цих турнірах приймає відносно велика кількість учасників. А якщо ці турніри зібрати в купу на Ґо конгрес, то ресурсів треба буде потрати значно більше та ще й відпустка постраждає... І тоді далеко не кожен з тих, хто приїжджав на звичайні турніри, поїде на Ґо конгрес. Так, може бути економія за рахунок того, що менше на дорожні витрати піде грошей (один раз кудись поїхати, чи три-чотири рази - є різниця). Але ця економія буде знищена іншими статтями витрат та ще й відпустка постраждає.

Інша справа, якби у нас був свій спонсор, який би суттєво зменшив би усім учасникам витрати, то була би інша справа. Бо того, що є зараз, я й спонсором назвати не можу. Весь час чую лише: грошей нема, грошей нема... Принаймні не відчули ні рівненські любителі Ґо, ні тренери, обіцяних спонсорських підтримок: ні у вигляді обіцяних доплат тренерам, ні у вигляді якихось компенсацій для поїздок на офіційні змагання, ні нового інвентарю - нііічоогоооооо... Може це лише в Рівному відчуття майже повної відсутності цього спонсора? Якщо у любителів Ґо з інших міст такого відчуття немає, то тоді виникає запитання: а чому в Рівному не відчули якоїсь суттєвої присутності спонсора в українському Ґо?

Можуть бути й інші аргументи в ту чи іншу сторону. Мабуть варто щоб люди висловити тут усі ці резони,щоб можна було дійсно приймати якесь вивірене і зважене рішення.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Український Го-Конгрес

Повідомлення Наталья »

Ми вже 8 разів були в Рівному. І не щоразу з власної волі. Але щоразу з власної кишені.
Як і в інших місцях, де проводились змагання. Все повністю тягнули самотужки.
За сім років отримали фінансування у розмірі 400 гривень на двох учасників ЮЧЄ-2016 у Сербії після поїздки, цю суму заплатили одразу як річний внесок до Федерацій - Київської та Української.
Вважаю, що зміна місць проведення турнірів та їх спільне відвідування - основа го-життя у Європі. Це можна побачити не з дописів, а з турнірних таблиць Єврогодатабейз.
Розвиток нових осередків го та пов'язане з ним пожвавлення го-життя буде без сумніву тим свіжим повітрям, яке розставить все на місця.
Для здешевлення поїздок по Європі для учасників з країн, де рівень життя нижче, або для тих, хто хоче зекономити, приймаючі сторони надають дешеве житло у школах-гуртожитках або дають прихисток у себе окремим учасникам. Влітку можна влаштовувати наметове містечко.
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Український Го-Конгрес

Повідомлення mrpochuk »

Якщо є ще люди та бажання, які хочуть розвивати Го в інших містах, то це варто робити... І варто привозити сильних гравців, щоб було кого показати та повчитися...
Аватар користувача
Dale_Knighterrant
Advanced Member
Повідомлень: 93
З нами з: 11 червня 2016, 19:51
Розряд: 20k
Звідки: Украина, Одесса
Контактна інформація:

Re: Український Го-Конгрес

Повідомлення Dale_Knighterrant »

Лично я такое предложение целиком и полностью поддерживаю! На мой взгляд это приведет ТОЛЬКО к положительным ситуациям, в том числе и к более быстрому распространению игры Го у нас в Украине, а в этом я сам принимаю участие везде где только могу, правда только в Одессе и в пределах своих сил и возможностей. :)
С уважением, Карпов Андрей
Відповісти