Організація турнірів.

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Організація турнірів.

Повідомлення Наталья »

Хочу запропонувати для обговорення нову тему, до якої подумки повертаюся кожного разу під час чергового нашого турніру, і про яку забуваю після його закінчення.
Цього разу, у зв'язку з Юліним перевантаженням та погіршенням здоров'я, хочу підняти питання додаткового забезпечення турніру.

1.
Підйом важких сумок на 6 поверх КПІ. Юля в цю суботу піднімала їх сама, хоча у корпусі є ліфт, і в неділю він працював для Японського центру, тимчасово. Чи можна так зробити для УФГО? Це п'ять хвилин вранці суботи і увечері в неділю. І збережене здоров'я, тим більше вантажі тягати не корисно ні дівчатам, ні чоловікам з травмами спини, ні дітям.

2.
Харчування.
У Австрії та Німеччині на турнірах бачили, що частина гошної громади (ті, хто не грає або грає рідко, але багато років допомагає) взяли на себе функцію забезпечення харчування на турнірах. Це зберігає час, хоча і потребує додаткових зусиль, рук і постійної присутності.
На приблизну кількість гравців розраховуються гарячі страви (1-2 типу каші з сосискою чи рагу + -) , готуються вдома і привозять на турнір, де їх підігрівають на електроплитці і продають за мінімальну ціну, по собівартості. Просто для того, щоб гравці у перерві між турами не рискали районом у пошуках їжі чи не їли суху, а могли спокійно підкріпитися і поспілкуватись.
Ми б теж залюбки купили кашу з сосискою за 20-30 грн., чи бульйон за 10-15.
До речі, цікаво, що в Німеччині кава-чай-вода продається теж, все за одне євро. А ось у Австрії зробили спецпропозицію: купуєш чашку (3-5 євро), підписуєш (і можна забрати додому після турніру), і можеш пити впродовж дня чи двох безкоштовно чай-каву-воду з "all inclusive" частини столу. Або, додаючи гроші до коробки, яка стоїть тут же на столі, п'єш Неспрессо або іншу воду, яка додатково помічена, бо є дорожчою в закупці. Також за додаткову плату можна взяти шматочок торту чи тістечко. В кінці турніру залишки торту австрійці продавали зі знижкою ;)
Взагалі, склалось враження, що оце враження піклування про людей і повного охоплення всіх потреб - результат постійних розрахунків всіх деталей.

3. Дуже хочу з'ясувати для себе, як відрізняються турніри, де грає мало данів, від тих, де їх грає багато. Яке значення для Федерації і галузі спорту має кількість таких турнірів?
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Організація турнірів.

Повідомлення Vassko »

3. Судя по последнему турниру, не сильно отличаются= просто меньше данов:)
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Організація турнірів.

Повідомлення December »

Щодо пункту 1, Наталя, дякую, що Ви так хвилюєтесь. Насправді, нам ліфти теж інколи включають, проте це залежить не від нас, а від того, який саме охоронець на чергуванні, оскільки не всі вміють включати ліфт. За робочим розпорядком ліфт у вихідні має бути вимкненим, навіть не завжди є ліфтер на території студмістечка.

Щодо пункту 2. У нас є інша ідея - використовувати службу доставки комплексних обідів або доставки з ресторанів. Вивчаємо варіанти та пропозиції. А поки нас виручає Happy Cake з різномаїттям сендвічів та слойок, супами, салатами та основними стравами.
Відповісти