Развитие Го, обсуждение

Если Вы не знаете, в какой раздел писать, то пишите сюда!
zivilizazia
Advanced Member

Re: Развитие Го, обсуждение

Сообщение zivilizazia » 12 сен 2016, 02:06

Karne писал(а):to zivilizazia
Я готов собрать все плоды на выходе, а пока, лишь поливать это дерево.
послала 2 емаилa опять:

1. Здравствуйте, Максим Аркадьевич.
нашла, что вы занимаетесь Хикаро но Го и миссеном -озвучиванием и издательством.
в Украине тоже хотят озвучить это аниме на укр язык и пустить его б массы. или по телеку, или на ютюбе, есть своя студия и перевод: viewtopic.php?f=3&t=22809 поделитесь, пожалуста, опытом. как вы получили разрешение на официальное озвучивание от НихокКина и разрешение показывает его официально в вашей стране? к кому обратиться и как? какие с этим проблемы? на какой стации находится ваш проект? дало ли это результаты. стало ли больше го игроков?
зараенее благодарю.

2. Здравствуйте, Александр Григорьевич
нашла, что вы занимаетесь Хикаро но Го и миссеном -озвучиванием и издательством.
в Украине тоже хотят озвучить это аниме на укр язык и пустить его б массы. или по телеку, или на ютюбе, есть своя студия и перевод: viewtopic.php?f=3&t=22809 поделитесь, пожалуста, опытом. как вы получили разрешение на официальное озвучивание от НихокКина и разрешение показывает его официально в вашей стране? к кому обратиться и как? какие с этим проблемы? на какой стации находится ваш проект? дало ли это результаты. стало ли больше го игроков?
зараенее благодарю.

но я сейчас невменяемая. у нас был пожар в подъезде и сил нет.
если не ответят, то напишем Нихон Кину прямо, я уже это делала и даже почучила похвальный отверт. это тебя устраивает. что нужно лично с меня??? кроме запросов?

http://gofederation.ru/board/viewtopic.php?f=2&t=528
http://gofederation.ru/pages/834757814
Последний раз редактировалось zivilizazia 12 сен 2016, 12:09, всего редактировалось 3 раза.

Небайдужий
Advanced Member
Разряд: 6k

Сообщение Небайдужий » 12 сен 2016, 08:12

zivilizazia писал(а):...
но я сейчас невменяемая.
...
Дочекались нарешті щиросердного особистого зізнання... А то все її хтось такою вважає, а вона каже, що це не так. А тепер і сама зізналась...
Жаль, що в розвитку Ґо у нас беруть участь такі люди. Бо це може стати такою антирекламою для нас, що про наслідки тяжко навіть уявити... Ця ж людина "безбашенно" лізе в будь-які інстанції і до будь-яких людей, незважаючи на те, чи вповноважував її на це хоч хтось, чи ні...
Ще звертаю увагу адміністраторів цього форуму, що в повідомленнях цієї особи присутні усі ознаки психічного розладу.
Вона більшість повідомлень пише сумбурно, без дотримання адекватної пунктуації та все з малої букви. Це, наскільки мені відомо, медичні ознаки хвороби. Всі охочі можуть впевнитись в цьому, прочитавши її повідомлення тут на форумі.
Вважаю за доцільне просити адмінів заблокувати її, так як ніхто не може гарантувати адекватності її постів та її реакцій на будь-які висловлювання відвідувачів форуму.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

zivilizazia
Advanced Member

Сообщение zivilizazia » 12 сен 2016, 12:05

Небайдужий писал(а):
zivilizazia писал(а):...
но я сейчас невменяемая.
...
Дочекались нарешті щиросердного особистого зізнання... А то все її хтось такою вважає, а вона каже, що це не так. А тепер і сама зізналась...
Жаль, що в розвитку Ґо у нас беруть участь такі люди. Бо це може стати такою антирекламою для нас, що про наслідки тяжко навіть уявити... Ця ж людина "безбашенно" лізе в будь-які інстанції і до будь-яких людей, незважаючи на те, чи вповноважував її на це хоч хтось, чи ні...
Ще звертаю увагу адміністраторів цього форуму, що в повідомленнях цієї особи присутні усі ознаки психічного розладу.
Вона більшість повідомлень пише сумбурно, без дотримання адекватної пунктуації та все з малої букви. Це, наскільки мені відомо, медичні ознаки хвороби. Всі охочі можуть впевнитись в цьому, прочитавши її повідомлення тут на форумі.
Вважаю за доцільне просити адмінів заблокувати її, так як ніхто не може гарантувати адекватності її постів та її реакцій на будь-які висловлювання відвідувачів форуму.
ви могли б мені поспівчувати, а не писати такі неприємні та некомпететні речі, які не мають жодного відношення до цієї теми.

я про це так написала, бо пережила пожежу. і, як і кожна людина, тимчасово травмована цим. і набільше зараз нездатна, про що і відповіла Роману.

пишу сумбурно, коли і скільки є вільного часу, бо го - далеко не основна моя діяльність. тому пишу часто ввечері. а ви пишете, як зла та безжалісна людина, яка вже невперше мене обзиває. у вас є диплом психолога? а у мене є. і взагалі, як вам не соромно?

Father Alex
Advanced Member

Сообщение Father Alex » 13 сен 2016, 06:42

Вообще-то, как только начались эти разговоры, я отправил вопросы в фирму, выпустившую Хикару. Но, увы, ответа не получил. Попробуйте в Нихон Ки Ин, а я попробую связаться с AGA и получить информацию у них, как это было сделано с англоязычной мангой и мультиком.