Задачі

Если Вы не знаете, в какой раздел писать, то пишите сюда!
DB123
Advanced Member
Сообщения: 227
Зарегистрирован: 02 июл 2010, 14:27
Разряд: 3d
Откуда: киев

Re: Задачі

Сообщение DB123 » 05 июл 2016, 22:32

не зрозумів питання. чи відповідь.

Артем
Advanced Member
Сообщения: 172
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 08:33
Разряд: 1p

Re: Задачі

Сообщение Артем » 06 июл 2016, 09:45

Можна було б взагалі якомога більшій кількості гравців розіслати ці питання і зробити галерею з інтерв'ю на сайті УФГО :) . Мені особисто було б цікаво про багатьох почитати, думаю і іншим людям теж було б цікаво.

Як варіант: зробити анкету (через google здається можна автоматизовано це зробити). Розсилати посилання на анкету. Потім відповіді зібрати і розмістити на сайті.

zivilizazia
Advanced Member
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 09 авг 2015, 17:45

Re: Задачі

Сообщение zivilizazia » 06 июл 2016, 11:55

Артем писал(а):Можна було б взагалі якомога більшій кількості гравців розіслати ці питання і зробити галерею з інтерв'ю на сайті УФГО :) . Мені особисто було б цікаво про багатьох почитати, думаю і іншим людям теж було б цікаво.

Як варіант: зробити анкету (через google здається можна автоматизовано це зробити). Розсилати посилання на анкету. Потім відповіді зібрати і розмістити на сайті.
ідея чудова. але і тут є правила. перше -суспільний інтерес. звичайно, цікаво почитати один одного, але суспільна цінність втратиться. скажем так, анкета -це другорядне, хоч і важливе. крім того, го-гравці мало пишуть та коментують. а без спілкування все втрачає сенс і перетворюється на річ в собі.

інтерв'ю цінніше. друге - "Завжди пам'ятати про «золотий трикутник», тобто трьох учасників цього дійства: хто, з ким і для кого, для чого." так от. береться для розширення аудиторії завдяки найсильнішим гравцям -нашому всьому, а не лише для самих гравців.

в цьому контексті, форматування -необхідне зло. бо мало хто буде знати хто така, наприклад, Софійка, як в твоєму інтерв ю. а ще в інтерв ю не використовують спогади інших людей, тим більше, на різних мовах. це -мемуари, а ти ще молодий. і останнє. на форумі таке пройде, але більше ніде, не надрукують, редакція не прийме, бо -це література з відповідними вимогами. і справа не в забороні : "автентичний текст несе у собі "вібрації" його автора", як ти писав, а в синхронізації.
я, наприклад, твір писала також, як ти про "Го" - з великої літери, -"Вічність", "Матір". а на екзамені мені запропонували виправити на літературну мову, бо поставили б 3.

Робота журналіста над інтерв'ю, Етапи: ...Монтаж виділених фрагментів відповідно до обраної теми і композиції інтерв'ю.
Презентаційне оформлення скомпонованого тексту розмови (вибір заголовка, підзаголовків, рубрики, фотоілюстрацій і текстівок до них, написання преамбули, розстановка авторських ремарок тощо).
Шліфування готового тексту інтерв'ю (видалення повторюваних слів і фраз; перевірка наведених цифр, імен, назв, цитат; стилістичне редагування).
Візування остаточного варіанту тексту у співрозмовника (це по суті є дозвіл на оприлюднення матеріалу, без якого публікувати текст інтерв'ю не можна ні за яких обставин).
Подання завізованого матеріалу до редакції.
Контроль за виходом інтерв'ю у світ, збір відгуків, архівація.

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1892
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Задачі

Сообщение December » 06 июл 2016, 12:03

Артём, идея хорошая, правда, полагаю, снова упрется в человеческую лень. Предлагаю попробовать и начать с сильнейших. Мы, вон, у тренеров просили составить портфолио для размещения на сайте, как делают многие раскрученные клубы - и тишина в ответ до сих пор. Идея так и повисла идеей в воздухе. Люди слабо представлют, как это сделать, а потом и вовсе забрасывают...
Последний раз редактировалось December 06 июл 2016, 14:14, всего редактировалось 1 раз.

zivilizazia
Advanced Member
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 09 авг 2015, 17:45

Re: Задачі

Сообщение zivilizazia » 06 июл 2016, 12:25

Артем писал(а):думаю і іншим людям теж було б цікаво.
Артем, я пропустила ще одне питання, бо не знала як його додати в інтерв ю. дай, будь ласка, на нього відповідь, бо людям від такого не добре, наче ними нехтують. і потім мені виказують претензії..

Victor K. писал(а):Якої думки пан Артем про
Изображение
Чи хосі наше все?

zivilizazia
Advanced Member
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 09 авг 2015, 17:45

Re: Задачі

Сообщение zivilizazia » 06 июл 2016, 12:27

December писал(а):Артём, идея хаорошая, правда, полагаю, снова упрется в человеческую лень. Предлагаю попробовать и начать с сильнейших. Мы, вон, у тренеров просили составить портфолио для размещения на сайте, как делают многие раскрученные клубы - и тишина в ответ до сих пор. Идея так и повисла идеей в воздухе. Люди слабо представлют, как это сделать, а потом и вовсе забрасывают...
http://gogame-ukraine.byethost4.com/vasyl-skochko/


про Валісія Скочко я уже немного пісала, еслі что..

Артем
Advanced Member
Сообщения: 172
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 08:33
Разряд: 1p

Re: Задачі

Сообщение Артем » 06 июл 2016, 14:08

На рахунок дивного фусекі: не знаю, що про нього сказати. Мабуть треба бути сильніше щоб можна було вірно оцінити це все. Але я б так не грав. Люблю кутки

Аватара пользователя
Vassko
Тренер
Сообщения: 1386
Зарегистрирован: 20 мар 2003, 10:26
Разряд: 4d
Откуда: Киев

Re: Задачі

Сообщение Vassko » 06 июл 2016, 16:45

zivilizazia писал(а): про Валісія Скочко я уже немного пісала, еслі что..
Интересное имечко :D