Ґо-буклет для початківців

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення Vassko »

Постараюсь донести яснее свою мысль. Как я это понимаю. Цель Константина- обучающая. Цель буклета- ознакомительная.Оценка производится по количеству людей.
Если преследовать первую цель, обучающую, то, возможно, победит Константин. Если вторую,ознакомительную, то думаю, что буклет:) ...Хотя если Константин будет обучать и при этом всем вокруг раздавать буклеты, то возможна ничья:)
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення nashsir »

Vassko писав:Постараюсь донести яснее свою мысль. Как я это понимаю. Цель Константина- обучающая. Цель буклета- ознакомительная.Оценка производится по количеству людей.
Если преследовать первую цель, обучающую, то, возможно, победит Константин. Если вторую,ознакомительную, то думаю, что буклет:) ...Хотя если Константин будет обучать и при этом всем вокруг раздавать буклеты, то возможна ничья:)
Василий выше уже написал, что предлагаемый буклет смысла раздавать нет - это уже макулатура :(
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення zivilizazia »

nashsir писав:
Vassko писав:Постараюсь донести яснее свою мысль. Как я это понимаю. Цель Константина- обучающая. Цель буклета- ознакомительная.Оценка производится по количеству людей.
Если преследовать первую цель, обучающую, то, возможно, победит Константин. Если вторую,ознакомительную, то думаю, что буклет:) ...Хотя если Константин будет обучать и при этом всем вокруг раздавать буклеты, то возможна ничья:)
Василий выше уже написал, что предлагаемый буклет смысла раздавать нет - это уже макулатура :(
а мені подобається версія Юрія, яка пояснює користь від го. це робота на рівні державного методиста, на нівні наукової статті, а не поп-журналу. він -тестер, який дуже прискіпливо вивчає потреби і результат, та вже вчить го групу. це новий вчитель у Львові. його потреби та потреби дорослих учнів-спеціалістів для початку вона задовольнила. буклет подобається і викладачу-математики з КПІ (1кю), кольорова версія подобається іншому вчителю. так що ваша думка - єдина і я не буду спитяти процес лише через вас. ця тема закрита.
але якщо вам потрібний інший буклет, назвем його номер 2, для закріплення правил після ознайомлення, то напишіть текст, покажіть зображення, які вам підходять, і попросіть в когось, наприклад, в мене його оформити, а то ваша критика неконструктивна без альтернативи. дійсно ж, номінально таких людей з комплектами мало -капля в морі. буклетів номер 2 треба набагато менше, ніж номер 1 і лише після номер 1.

коли ви почнете щось дійсно робити, а не просто базікати, а потім до вас причепиться голослівний вболівальник не правил, як ви, а стратегії та та тактики, та назве ваш буклет макулатурою, а ваші ідеї гімном, ви опинетесь на моєму місці і може до вас дійне, як ви агресивно взаємодієте зі світом і наскільки це неприємно. успіхів.
Востаннє редагувалось 01 липня 2016, 18:07 користувачем zivilizazia, всього редагувалось 1 раз.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення nashsir »

на жаль, незалежно - чи це спільнокошт, чи приватні гроші, чи грант, - їх буде марно витрачено на цей буклет - краще придбати комплекти для початківців
Востаннє редагувалось 01 липня 2016, 19:00 користувачем nashsir, всього редагувалось 1 раз.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення zivilizazia »

nashsir писав:
zivilizazia писав:коли ви почнете щось дійсно робити, а не просто базікати, а потім до вас причепеться голослівний вболівальник не правил, як ви, а стратегії та та тактики, та назве ваш буклет макулатурою, а ваші ідеї гімном, ви опинетесь на моєму місці і може до вас дійне, як ви агресивно взаємодієте зі світом і наскільки це неприємно. успіхів.
Шановна пані, вибачаю Вам вашу жіночу емоційність та імпульсивність, але перш ніж щось робити, краще спочатку подумати :)
ви такий великодушний та просвітник, але зверніть увагу, як скромно та просто вміє сказати людина, без того, щоб доводити іншу та прощати її:

Повідомлення Father Alex » Вчора, 03:40
Кілька нотаток:
В умовах гри п.2 співпадає з п.5 з моєї точки зору, а також не дуже зрозумілий. Якщо конче потрібно, то ліпше п.2 поставити в кінці правил...
Особистостей багато, та тількі 2 імені широко відомі. Чи не краще було б назвати Білла Гейтца, Робіна Вільямса, та Урсулу Ле Гуін або вказати, хто були ці відомі люди (Нобелевські лауреати тощо...)
Також було б краще замінити скорочення 1 п. на 1 професійний тому що таке скорочення не душе зрозуміле для новачків.
І ще: в Вікіпедіі говориться, що вік гри го біля 5500 років.
Аватар користувача
Dale_Knighterrant
Advanced Member
Повідомлень: 93
З нами з: 11 червня 2016, 19:51
Розряд: 20k
Звідки: Украина, Одесса
Контактна інформація:

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення Dale_Knighterrant »

nashsir писав:Андрей, в том-то и дело, что содержание буклета неудобоваримо :)
Что и пытался донести до автора/-ов, разобрав текст "по косточкам": его необходимо переписать полностью :huh:
Если бы я в таком стиле и таким языком рассказывал бы о Го и объяснял бы правила, то вряд ли бы кто-либо заинтересовался игрой :blink:
А вот красочно изданный буклет/серия буклетов о Го-пословицах (или о константах Го) с иллюстрациями действительно были бы незаменимы и для тренеров и для новичков...

ПС. Странно, что не с кем сыграть обучающую партию :blink: Так надо найти с кем сыграть! Не понимаю как этот буклет Вам поможет?!
Ну во-первых я так глубоко не разбирал содержимое буклета - возможно что текст и неудобоваримый, тут я ничего утверждать не могу. А во-вторых по поводу найти с кем сыграть обучающую партию. Я точно знаю что для тех кто только собирается изучать Го найти никого не получится раньше чем найдешь Го-клуб и там начнешь играть. Я это хорошо помню поскольку сам учусь только третий месяц. Да и то в свой клуб "Косуми" попал не сразу а только со второй попытки, первый клуб в который я хотел записаться я так и не попал. А вы говорите "надо найти с кем сыграть". :)
С уважением, Карпов Андрей
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення nashsir »

:whistling:
Востаннє редагувалось 02 липня 2016, 09:03 користувачем nashsir, всього редагувалось 1 раз.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення zivilizazia »

1b.PNG
2b.PNG
1k.PNG
2k.PNG
1n.PNG
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення Father Alex »

Може бути цi постери (на жаль не знаю як викласти малюнок, то розмiщую лiнки: http://c2n.me/3zNxuNB , http://c2n.me/3zNxyPZ) додадуть нових iдей. Також вважаю необхiдним на буклетi залишити мiсце для контактної iнформацiї.
Аватар користувача
Dale_Knighterrant
Advanced Member
Повідомлень: 93
З нами з: 11 червня 2016, 19:51
Розряд: 20k
Звідки: Украина, Одесса
Контактна інформація:

Re: Ґо-буклет для початківців

Повідомлення Dale_Knighterrant »

Father Alex писав:Також вважаю необхiдним на буклетi залишити мiсце для контактної iнформацiї.
Полностью с этим согласен! Возможно контактная информация и не обязательно, но желательна.
С уважением, Карпов Андрей
Відповісти