web ufgo

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

DB123 писав:
zivilizazia писав:
nashsir писав:Поки що, той сайт УФГО, що є, мені подобається набагато більше.

Автор відштовхується від сайту FFG, а я б обрав за взірець сайт Pandanet...

Коротше кажучи, спочатку було слово:) Кому і навіщо міняти шило на мило?!

Спочатку має бути вироблено концепцію нового ресурсу, а потім вже - ескізи. Інакше не буває!
скажіть, будь-ласка, а чому ви, коли ви такий компетентний, як ви вважаєте і дозволяєте собі зауважувати мені про концепцію, ніколи, за стільки років, не знайшли час і не проявили ініціативу зробити сайт для уфго? в цьому є якась невдячність, недружність і відсталість від життя...
мабуть тому що пан nashsir не хоче займатися цим.це по-перше. по-друге,навiщо ображати?якщо такая реакцiя буде i далi на зауваження стосовно недолiкiв сайту , то навiщо запитувати панi zivilizazia чиюсь думку?
бо є обгрунтована думка і професійна діяльність, а є саботаж проекту на фоні загальної пасивності. я однозначно проти останньго. го в Україні і УФГО знаходяться в руїні. ніхто до мене сайт взагалі не чіпав. хвалити це і заохочувати демагогію - самообманюватись та, не будучи, навіть Титаніком, іти на дно.

ось приклад обгрунтованої адекватної поради:

Зображення
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: web ufgo

Повідомлення DB123 »

а ще, будь i ласка -це два слова. чи менi також писати тут про вiдсталicть? критика буде завжди.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

DB123 писав:а ще, будь i ласка -це два слова. чи менi також писати тут про вiдсталicть? критика буде завжди.
merci ) писати, звичайно. я в інакше не знала.
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Re: web ufgo

Повідомлення Father Alex »

Я розумiю, що вам бiльше до вподоби французька мова, але англiйська бiльш поширена. Тобто якщо пiдзаголовки не можна писати украiнською - то вже лiпше англiйською.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

Father Alex писав:Я розумiю, що вам бiльше до вподоби французька мова, але англiйська бiльш поширена. Тобто якщо пiдзаголовки не можна писати украiнською - то вже лiпше англiйською.
слушно. я це обов язково зміню, коли більш-менш інше дойде до ладу. дякую
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: web ufgo

Повідомлення Небайдужий »

Спочатку трошки інформації.
Після того, як пані Тетяна Жабчик вкрай негативно сприйняла моє критичне зауваження з приводу наповнення сайту, який вона захотіла розробити, я звернувся до неї з проханням про видалення моєї конфіденційної та й будь-якої іншої інформації про мене з того сайту, який вона розробляє, і отримав відповідь, в якій вона виставила мені рахунок за це у розмірі 1000 євро + ПДВ.
Крім того, вона пообіцяла найняти адвоката для того, щоб стягнути з мене плату за моральні збитки за негативні випади в її адресу тут на форумі...
Ну що ж, якщо жительці Парижу так хочеться, то нехай їй допомагає в цьому її совість.


То ось у мене виникають такі сумніви:
Cкажіть, будь-ласка, може я щось тут пропустив і було офіційне рішення громадської організації "Федерація го (бадук, вейчі) України" з приводу розробки нового сайту? Може це було на найближчій конференції федерації, чи на засіданні президії? Може з Тетяною Жабчик була укладена офіційна угода про розробку нового сайту федерації?
Я про такі рішення нічого не знаю, не зважаючи на те, що я є членом президії цієї організації. Мова про модернізацію існуючого сайту була, але не на рівні офіційних рішень.
Як на мене, то може й потрібен новий сайт, але не такими методами й не з такими розробниками.

В листі пані Тетяна посилалась ще на те, що ніби-то її сайт є англомовною версією цього нашого форуму. А хіба було якесь рішення керівних органів федерації з цього приводу?
Наскільки мені відомо - не було.

А ще одне запитання:
Всім відомо, що зараз на офіційному сайті нашої федерації щоквартально публікується рейтинг-лист нашої федерації, де окремо відмічено, хто є членом нашої федерації. В тому рейтинг-листі навпроти Тетяни Жабчик такої відмітки немає. То ось виникає запитання: а чи може стороння особа, яка проживає в іншій країні, диктувати свої умови офіційній громадській організації в Україні та ще й при цьому нав'язувати нам свій сайт як офіційний?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: web ufgo

Повідомлення December »

Ні, Володимире Олександровичу, Ви все вірно розумієте і нічого не пропустили: офіційних рішень не було, повноваження офіційно не передавались, право на використання назви і т.п. теж, угоди не укладались. Створення окремого сайту - приватна ініціатива Тетяни.
Групою осіб, членів УФГО - розробників ПО, ведеться робота по покращенню функціоналу поточного сайту. Основна мета цих розробок - полегшити та автоматизувати реєстрацію на змагання, зробити інтеграцію програм жеребкування та бекенду сайту для зручного завантаження турнірних файлів, і основне - оперативне завантаження та обрахунок українського рейтингу (щось типу того, як функціонує база ЕФГ). Зараз цей процес дещо загальмувався, бо у всіх основних виконавців завал на роботі. Скоро повернемось до праці з новими силами. :)
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

Небайдужий писав:Спочатку трошки інформації.
і отримав відповідь, в якій вона виставила мені рахунок за це у розмірі 1000 євро + ПДВ.
неперекручуйте знов. я вам написала наступне з цього приводу:

Залюбки, тільки мої послуги по видаленню небезкоштовні. ось вам рахунок:

негайне видалення з сайту http://gogame-ukraine.byethost4.com всієї інформації В.О. Качановський (фото, контактну інформацію та повідомлення) коштує 1000 евро + пдв.
інаше видалення відбуденься згідно мого робочого розкладу.

viewtopic.php?f=30&t=1205&start=150 :

далі вже зовсім нереалістично. чому ви вирішуєте за всю федерацію та стільки років її існування не покращили ні українську, ні анг версію сайту, а від мене вимагаєте одразу чистовик?
без помарок. а у вас самих немає українською мовою опису го-росту українських дітей, які у вас тренуються. я вам в тому не винна. що єдине джерело інформації про них російськомовне, а не українське, а не ваше - членів президії. то який же він вам ворог і мова, коли то тільки на користь, а ви самі за десятки років не спромоглись на щось краще, ідеальне.
Небайдужий писав: Якщо Ви так "халявно" збираєтесь наповнювати контент нового сайту, то краще цього не робити...
Інформація на офіційному сайті повинна бути державною мовою. Якщо ви берете текст з форуму не на державній мові, то й прикладіть зусилля для його перекладу на нашу державну мову. Ми уже дожились до того, що із-за нашої толерантності до використання мов, частка українського контенту в інформаційному просторі України складає лише двадцять три відсотки. От тому наші вороги і вважають нас не самостійною нацією, а "російським непорозумінням", яке треба "загнати у стійло" російської держави. Припиніть поширювати на офіційних ресурсах інформацію на мові агресора, який убиває наших людей на сході України та який окупував частину нашої території. Зверніть увагу, що проблема загрози сепаратизму і війни має найбільше поширення саме в тих регіонах, де завдяки радянській владі, яка хотіла всіх зробити "єдиним радянським народом з єдиною державною мовою (російською), була заведена мовна традиція спілкуватись російською, а не українською мовою. Фактично проводилась русифікація українських земель. Оце зараз ми "розгрібаємо" наслідки того зросійщення.
В особистому спілкуванні кожен може користуватись тією мовою, якою захоче. Повірте, я часто спілкуюсь російською мовою. Але в публічний простір, а тим більше на офіційні ресурси, треба випускати інформацію державною мовою, бо скоро від нашої держави дійсно залишиться лише назва без головного атрибуту автентичності народу - мови. ПЕРЕМОЖІТЬ В СОБІ МОСКАЛЯ!!! Війна насправді йде не стільки на фронті, скільки в головах людей, в їхньому визначенні ким же вони є насправді - росіянами, чи українцями. Якби у нас не було такого засилля російської мови, то може й не виникало би приводу у агресора "захищати" російськомовне населення. Люди самі дають привід для цього. Станьте україномовним населенням і привід "захищати" вас одразу щезне, а значить щезне й загроза вашому життю і державі, в якій ви живете, незалежно від того, подобається вона вам, чи ні. Мені в нашій державі дуже багато що не подобається, але я її люблю і хочу, щоб те, що мені не подобається, поступово зникло з нашого життя.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

December писав:Групою осіб, членів УФГО - розробників ПО, ведеться робота по покращенню функціоналу поточного сайту. Основна мета цих розробок - полегшити та автоматизувати реєстрацію на змагання, зробити інтеграцію програм жеребкування та бекенду сайту для зручного завантаження турнірних файлів, і основне - оперативне завантаження та обрахунок українського рейтингу (щось типу того, як функціонує база ЕФГ). Зараз цей процес дещо загальмувався, бо у всіх основних виконавців завал на роботі. Скоро повернемось до праці з новими силами. :)

навіщо розказувати, що вeдеться, якщо я бачу, що зовсім нічого не змінилось за стільки часу.

цікаво буде спостерігати як швидко ви його покращите, регулярно буде наповнювати і наскільки кращим він буде.

і де ви були раніше до "завалy на роботі". утопія і фантастика.

Юлія, ти мені обіцяла написати ще на тому тижні, алe не написала. а для президії, некопетентної в програмуванні, знайшла час. а я ні тобі, ні президії нічого настільки жахливого не зробила. це також неадекватно. я також дуже занята людина. з усім, як в усіх. в мене є ще інші соціальні та ін проекти. я просто цей поки залишу також, бо мене вже давно там чекають.
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: web ufgo

Повідомлення Дарья Мазурок »

не понимаю почему нужно все так усложнять. Все уже сделали за вас - дайте работу человеку, он все для вас сделает. Нет же, будем сидеть и жаловаться нав неполноценность сайта и еще несколько лет думать и переворачивать все с ног на голову. Я всегда поражалась людям, но это вообще уже меня начинает удивлять.
Что в жизни не делается - все к лучшему
Відповісти