Рейтинг-система УФГО

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:
liver писав: Те що, Ви підробляєте документи при оформленні розрядів та звань, ставлячи недійсну печатку та закликаєте це робити інших, що вже є кримінальним злочином, - то Ваша справа. Але я, наприклад, в Ваши ігри не граю.
До відома пана Ліверинова:
ми оформляємо документи на спортивні розряди за підписом і печаткою Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Так що, ваші звинувачення у кримінальних злочинах просто абсурдні. :thumbdown:
Тоді до чого тут УФГО(нелег.), і ії рейтинги? Ви хоч розумієте про що йде мова? А мова йде про належне оформлення звань та розрядів. Але Ви доросла людина, та маєте усвідомлювати що робите, тому я не можу Вам указати як робити та що. Не маю також бажання та можливості втручатись у Ваші справи. Я тільки пишу, щоб вказати на порушення - у мене є таке право.

Стосовно звинувачень. Ні в коєму разі я не хочу Вас у чомусь звинувачувати. Я говорю на основі Ваших же тез:
Небайдужий » 30 апр 2013, 08:02 писав:
На цих документах повинні бути печатка і підпис керівника спортивної організації (ДЮСШ чи інш.) а на протоколі змагання повинна бути печатка федерації та підпис президента федерації (можна обійтись без печатки, або поставити печатку УФГо у Яценко).
Якщо це не Ви говорили, то готовий принести вибачення. Моя мета - не викрити Вас у злочині, а попередити про можливі наслідки, які Ви можете собі не усвідомлювати.
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення vizator »

У некоторых лиц явно развивается мания преследования:
Те що, Ви підробляєте документи при оформленні розрядів та звань, ставлячи недійсну печатку та закликаєте це робити інших, що вже є кримінальним злочином,
Вместо пугалок лучше бы делом занялись.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

vizator писав:У некоторых лиц явно развивается мания преследования:
Те що, Ви підробляєте документи при оформленні розрядів та звань, ставлячи недійсну печатку та закликаєте це робити інших, що вже є кримінальним злочином,
Вместо пугалок лучше бы делом занялись.
И это говорит правовед, который призывал к законности при легализации УФГО!
Да, и может быть без личностных оценок обойдёмся? А то я тоже могу высказаться, да так, что мало не покажется.
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення vizator »

И это говорит правовед, который призывал к законности при легализации УФГО!
Да, и может быть без личностных оценок обойдёмся? А то я тоже могу высказаться, да так, что мало не покажется.
Валяйте! Высказывайтесь, если нет других полезных занятий. Видимо, это ваше амплуа. А я уж посмотрю много или мало это будет.

Визатор — портативный прибор, позволяющий отличить пацаков от чатлан. Если прибор направлен на пацака, то при нажатии кнопки визатора загорается зелёная лампочка, если прибор направлен на чатланина — то оранжевая.[3]

Принцип работы визатора в фильме не раскрывается. Когда Гедеван пытается выяснить, чем пацаки отличаются от чатлан, чатланин Уэф раздражённо предлагает не вникать в детали, а ориентироваться исключительно на цвет индикаторной лампочки, как на истину в последней инстанции.

При этом, исходя из слов Уэфа, различие между пацаками и чатланами не является ни расовым, ни национальным, ни физиологическим. Можно предположить, что реальное различие между чатланином и пацаком всё же является врождённым и постоянным (иначе невозможно было бы построение столь стройной системы взаимной дискриминации), но при этом различие это столь незаметно, что оно совершенно неопределимо без визатора. По ответу Уэфа не исключено также, что реакция визатора является единственным основанием для отнесения индивида к пацакам или чатланам.

В силу своей высокой важности в формировании социальных слоёв Кин-дза-дзы, визатор — прибор распространённый. Видимо, его имеют все представители власти (эцилоппы), а также многие простые обитатели планеты.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

vizator писав:Валяйте! Высказывайтесь, если нет других полезных занятий. Видимо, это ваше амплуа. А я уж посмотрю много или мало это будет.
Что ж, это Ваш выбор.
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення vizator »

Что ж, это Ваш выбор.
Это что? Угроза?
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення vizator »

К сведению господина Ливеринова:

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про фізичну культуру і спорт

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 14, ст.80 )

{ Вводиться в дію Постановою ВР
N 3809-XII ( 3809-12) від 24.12.93, ВВР, 1994, N 14, ст.81 }
організатор фізкультурно-оздоровчих або спортивних заходів -
юридична (юридичні) або фізична (фізичні) особа (особи), яка (які)
ініціювала (ініціювали) та проводить (проводять)
фізкультурно-оздоровчі або спортивні заходи
та здійснює
(здійснюють) організаційне, фінансове та інше забезпечення
підготовки і проведення цих заходів;
По поводу печатей, то у любого гражданина Украины может быть хоть сотня любых печатей (за исключением поддельнных, разумеется), которые он себе нафантазирует. Разрешений на изготовление не требуется.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

Спасибо.
Скажу больше - среди видов деятельности, разрешённых для физлиц-предпринимателей на едином налоге есть такой:

93.19
Інша діяльність у сфері спорту

Цей клас включає:
діяльність зі сприяння та підготовки спортивних заходів при наявності або відсутності спортивних споруд
діяльність самостійних спортсменів і атлетів, суддів, хронометражистів тощо
діяльність спортивних ліг і регулюючих органів
діяльність, яка стосується проведення спортивних заходів
діяльність стаєнь для утримання скакових і бігових коней, псарень для утримання бігових собак і гаражів для спортивних гоночних автомобілів
мисливство як вид спорту або відпочинку та надання пов'язаних із ним послуг
діяльність заповідників для спортивного рибальства
послуги гірських провідників
допоміжну діяльність зі спортивного рибальства та мисливства

При этом физлицо-частный предприниматель должно иметь договор со спортивной организацией, уполномоченной государством на развитие вида спорта в регионе, которая осуществляет общее руководство мероприятием, если речь идёт о включении этого мероприятия в календарный план областного или республиканского значения.
То есть возможностей много.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення December »

Господа, Вы в этой ветке уже совсем балаган развели...
Документы еще только готовятся. (Приношу извинения, что так долго, но лично у меня быстрее пока не выходит.) И только по мере готовности будут ставится какие бы то ни было подписи и печати, а не наоборот.
НЕ паникуйте раньше времени!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення Небайдужий »

Щодо самої рейтинг-системи УФГо, повторю своє повідомлення в темі про виписки з протоколів, так як вважаю, що це повідомлення через деякий час там ніхто й не буде шукати:
До відома даю методику розрахунку українських рейтингів. Хочу зауважити, що цією методикою користуються не тільки в Україні, а й в окремих клубах Росії. Так що, дуже доречно було б включити до програми жеребкування АвтоКорсак саме цю методику розрахунку. Те ж саме стосується і бази даних, яку плануєте створити.
В другому прикріпленому файлі відмінність полягає у особливості підрахунку рейтингу у варіанті, коли грають учасник з рейтингом вище 100 і з рейтингом нижче 100 очок. Можливо варто взяти за основу саме другий варіант. Але це лише невеличка особливість і не впливає на основу всієї системи підрахунку рейтингу.
Є розроблені програми підрахунку рейтингів (як наші українські, так і наших колег з Росії, які в клубах використовують нашу рейтингову систему, так як не довіряють рейтинговій системі Павлова). Якщо потрібно, то можу вислати їх окремо в приватному спілкуванні.
Вкладення
Рейтинг в Україні.doc
Методика підрахунку фіційних українських рейтингів
(66 Кіб) Завантажено 416 разів
Український рейтинг (розрахунки).doc
Модифікована методика підрахунку українських рейтингів
(69 Кіб) Завантажено 440 разів
РЕЙТИНГ Укр (зі старого сайту).doc
Копія інформації про українську рейтинг-систему зі старого сайту УФГо
(90 Кіб) Завантажено 407 разів
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти