2-й літній дитячий ґо-табір на базі клубу "Тенген"

Вопросы развития Го в Киеве. Киевская федерация Го, клубы Го
Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 2015
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

2-й літній дитячий ґо-табір на базі клубу "Тенген"

Сообщение December » 22 июн 2017, 01:58

У різних країнах світу проводяться різноманітні ґо табори для дорослих та дітей. Минулого року провели і перший денний дитячий табір у Києві. Врахувавши помилки та успіхи минулорічного табору, тренери виробили кращу стратегію для цьогорічного. :)

Отже, другий київський літній дитячий ґо-табір знову відбувся на базі клубу "Тенген" з 1 по 14 червня, усього 10 робочих днів. Основний склад учасників - 8 осіб у двох підгрупах, розподілених за силою, а ще 4 дітей відвідували табір частково.

Клуб розташований у приватному секторі мікрорайону Осокорки. Поруч протікає Дніпро, є озеро, все оточено садами – тиша та спокій замість міської толкотнечі та гомону гарантовані. У клубі облаштована якісна тренувальна зала, є кухня для обіду та сад для активного відпочинку.

Організатори запланували насичену програму для розвитку в ґо: розв'язання задач, лекції, сеанси, ігри різних типів, розбори партій, міні-турніри, тощо. Основними тренерами і цього року стали Яценко Дмитро Олександрович та Симоненко Вікторія Валеріївна. Для проведення окремих лекцій і сеансів залучили досвідчених майстрів ґо: Качановського Артема (1 про, МСУМК) та Кокозея Володимира (5 дан).

Відпочивали від ґо дітлахи за допомогою футболу, бадмінтону, настільних ігор, годування качок біля озера, тощо. Окрім того, відбулась екскурсія в Музей історії туалету. :)

Діти задоволені, тренери втомлені після такого інтенсиву, проте вже розмірковують над програмою та можливими покращеннями на наступний рік. Можливо, навіть, зробити кілька змін.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 670
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: 2-й літній дитячий ґо-табір на базі клубу "Тенген"

Сообщение Наталья » 25 июн 2017, 18:23

Хочу додати свої 5 копійок))
Цього року, з вихідними та чітким розумінням можливостей площі та тренерів, відбором учасників груп, все вийшло на рівень простіше і чіткіше. Результати, звісно ж, побачимо на змаганнях.
Але у будь-якому разі, це досвід.
Говорили на цю тему з тренерами з Києва, Григорієм Михайловичем Гальченком та Василем Івановичем Скочком.
Можна, для більшого охоплення аудиторії та залучення для відпочинку та гри всіх бажаючих на природі, подумати, порахувати і забронювати восени (як це робиться зазвичай, з передплатою певною) декілька будиночків на одній з баз відпочинку у Києві або поряд. Залежить від ціни.
Можна зробити бронювання будиночків на все літо, і мінятись "мешканцями". Адже не всі поїдуть, наприклад, в Італію на Чемпіонат Європи-2018. Тобто, кожний з тренерів може, проживаючи на природі разом з своїми учнями, їх батьками, друзями, підвищувати їх рівень гри.
Це цілком доступно.
Можна розбити перебування на декілька змін-сезонів. Щоб кожен тренер міг збирати своїх учнів для обов'язкового навчання, а у інший час може залишатись для відпочинку.
Також можливе одночасне тренування груп різних тренерів, адже бази відпочинку більше за одну садову ділянку і частину будинку))
Можливо, комусь просто цікаво буде зняти будиночок тільки для відпочинку, на літо, але разом з гошним колективом вийде зручніше і цікавіше))
Все це просто треба обговорити і вирішити заздалегідь. І потім поставитись відповідально, зробити графік, підписати договір, внести передплату. І буде нам УФГО влітку!)
Так само можуть робити і інші регіональні підрозділи. Тоді гошники можуть ще й в гості їздити, внутрішній туризм розвивати))
Але у такому разі потрібно буде просто погодити додаткові палатки на території баз.