Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Питання розвитку Го у Києві. Київська федерація Го, клуби Го
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення yuriy »

Место проведения - Японский Центр (в библиотечном корпусе КПИ). Приличное помещение, настоящие японские комплекты, в том числе два настоящих го-бана. Курсы платные (300 грн.), длятся семестр. Запись (взрослые и дети) - до 5 октября 2013 г. по тел.: 2366979 и 4068166. Занятия - по средам с 18.30 до 20.00 или (по желанию) с 19.00 до 20.30. По итогам окончания курсов выдается сертификат. Мария Захарченко (ныне - 1-й дан про) в свое время окончила такие курсы.
Курсы ведет МС Украины, тренер высшей категории Ю.Плющ, 5 дан.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення Небайдужий »

*Змінив своє повідомлення, щоб не виглядало якось негативно. :)

Порада: Юрій Миколайович, не пишіть в своїх повідомленнях таких регалій, які Ви не можете підтвердити документально. Нічого не видумуйте а просто напишіть, що Ви підготували Марію Захарченко. А то будь-яка "брехня" може викликати у людей негативне відношення до Вас. Бажаю успіхів у проведенні курсів. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення yuriy »

Заздрість - вона теж виглядає негативно :)
Я ніколи не пишу (і вам це раджу) такого, що не є істиною. Готовий (персонально для вас) "підтвердити документально" все написане.
1. Посвідчення майстра спорту України (його я одержав першим - за звання чемпіона України у 1992 р.) бачили особисто і можуть вам підтвердити з десяток гравців "першої хвилі". У міністерстві спорту можна знайти також. Можу також розмістити тут ксерокопію чи вислати вам.
2. Посвідчення тренера вищої категорії видано Головним Управлінням спорту Київської міськадміністрації. За результатами спортивних успіхів моїх учнів (десь років 7-8 тому) Про це 1) можна дати туди запит, 2) його копія можливо ще знаходиться у відділі кадрів Палацу дітей та юнацтва, його бачили багато осіб, що працюють там і нині 3) можу зробити ксерокопію (за ваш рахунок) і вислати вам чи розмістити тут.
3. Так, я дійсно "підготував Марію Захарченко", працюючи у Палаці. Але я одночасно працював і у Японському центрі і Марія Захарченко дійсно закінчила Курси у Японському Центрі. Можете дати запит у Японський Центр, я впевнений, що в архівах це збереглося. Ви також можете запитати у самої Марії та її мами. А також у тих, хто займався разом з нею. А може і сертифікак зберігся.
Небайдужий писав: будь-яка "брехня" може викликати у людей негативне відношення до Вас
Отож-бо.
Замість негативу і ревнощів - чому б не радіти успіху власного сина, адже Артем досяг великого успіху?
Справа у нас - спільна. Тому я - радію за Артема і вас, його батька, і бажаю нових успіхів!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення Небайдужий »

yuriy писав:Заздрість - вона теж виглядає негативно :)
З чого це ви взяли? Та ні граму заздрощів до Вас я не маю. Просто засумнівався у деяких ваших регаліях. Ось і все.
А заздрити особливо й нічому. Марію Ви довели лише до рівня 2 дану, а далі уже працювали з нею корейці. Я маю достатньо багато учнів, в тому числі й таких, які вийшли на рівень не нижче того, на який Ви особисто (не корейці) вивели Марію. А діти, які йдуть навчатись до тренера - це найголовніше багатство будь-якого тренера. Бажаю і Вам мати не менше учнів. Все решта - зовнішня мішура.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення Vassko »

Юрий Николаевич! Не обращайте внимания на завистников. Это оттого что у Вас есть то, чего нет у них, а очень хочется.
Я вот Вам точно завидую: в Спутнике пол японского комплекта, гобанов нет, да и тренер без регалий( по некоторым данным уже и не КМС, а по словам Корсака "почти 4й дан" :) ). Да и сертификатов "Спутник" не выдаёт. Точно завидую.
Владимир Александрович! Возможно кому то будут и важны гобаны, сертификаты, регалии тренера. Так что , им теперь к Го приобщаться запрещено? Наоборот, пусть будет больший выбор у людей. Даёшь больше клубов, хороших и разных!
ЗЫ. Мне тут на днях вопрос задали где поиграть можно в Киеве( клубы имелось вввиду). Так я кроме "Спутника", Японского центра и Дворца пионеров(и то только для детей и молодёжи) и назвать то ничего не смог. Возможно есть что-то в КПИ или где там Яценко проводит, но я чего то такой информацией не обладаю. И это на город с населением около 4 миллионов. Так что пока без Японского центра, с его гобанами, сертификатами и тренером, мы, имхо, никак обойтись не можем :) В общем, желаю Вам, Юрий Николаевич, удачно провести набор и чтоб потом Ваши сертифицированные игроки не потеряли интерес к игре и играли в украинских турнирах почаще!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення Небайдужий »

Та я ж і не проти того, щоб було більше клубів та курсів. :)
Та й заздрити я нікому не збирався.
У мене просто виникли сумніви в такій інформації:
yuriy писав: Курсы ведет МС Украины, тренер высшей категории Ю.Плющ, 5 дан.
Те, що Юрій Миколайович має посвідчення майстра спорту я знав. Про те, що він оформив собі вищу тренерську категорію ніхто мабуть не знав, як і я. Мені, звісно ж цікаво було б дізнатись про ті нормативні документи, згідно яких оформлена ця категорія, так як вони могли б стати в нагоді і іншим тренерам. Просто інформація про нормативи на тренерські категорії не потрапляла мені на очі, так як я й не задавався метою її шукати. А ось про те, що він уже давно не грає на 5 дан, а всюди пише, що він 5 дан, ось це найбільше й спонукало мене написати в цій темі. Юрій Миколайович про все написав у своїй відповіді, але тільки не про міфічний 5 дан. ;) Ну так, мовчки обійшов це. Люди читають і думають, що він грає на рейтинг 2500, а в рейтинг-листі у нього 2261. В таких випадках не треба вказувати ранг, а просто написав би, що він тренер з величезним багаторічним досвідом. І це було б правдою, і це приваблювало б людей, і цього достатньо щоб бути хорошим тренером. Я поважаю його саме за цей досвід. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення yuriy »

Небайдужий писав: Просто засумнівався у деяких ваших регаліях.
А заздрити особливо й нічому.
"Лукавите..." :) А людям стоит доверять. Обещаю принести на первое занятие Курсов оба удостоверения и показать всем - можете пригласить "своего" человека для ознакомления. Или договоритесь с модератором - размещу сканы здесь.
Небайдужий писав:А заздрити особливо й нічому. Марію Ви довели лише до рівня 2 дану, а далі уже працювали з нею корейці. Я маю достатньо багато учнів, в тому числі й таких, які вийшли на рівень не нижче того, на який Ви особисто (не корейці) вивели Марію.
Рейтинг Марії і був занижений постійно (не "встигав"), та й зараз - лише 3-й дан. Але виїжджала вона маючи практично 4-й дан. Та не це головне.
У вас вузьке уявлення про роль тренера. Справжній тренер вкладає в учня свою душу, вчить його не тільки робити правильні ходи, а і багато чого більш важливого. Вчить мислити, прагненню до самовдосконалення і творчості та ін.
Ви серйозно вважаєте, що після виїзду Марії в Корею (чому я сприяв) моя робота тренера припинилася? Помиляєтеся - вона продовжується і зараз. Є СКАЙП !
Ця робота просто вийшла на новий, більш високий рівень. Ось деякі проблеми, над якими ми працюємо :
1.Психологічна підготовка (ідеальний психо-емоційний стан на партію; виявлення сильних і слабких місць у грі та характері, план роботи по компенсації недоліків...).
2. Побудова системи тренувальних занять (річний цикл, план щоденних занять); вихід на пік спортивної форми.
3. Підбір вправ та контроль фізичної форми.
4. Вибір фусекі та джосекі на гру з конкретним суперником.
...та багато іншого...
Без такої роботи професіоналом не стати.
До речі, вважаю що і ви, хоча тренером Артема не були, внесли свій вклад в його успіх. Навіть я вніс свій вклад :) Опосередковано: вчасно підготувавши всі необхідні документи для Міністерства спорту - в результаті чого федерації го було виділено 20 тисяч гривень (після кількох років "нульового кошторису" через відсутність легального статусу) - саме на ці гроші стала можлива участь Артема у ЧС.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення Vassko »

yuriy писав:
Небайдужий писав: Просто засумнівався у деяких ваших регаліях.
А заздрити особливо й нічому.
"Лукавите..." :) А людям стоит доверять. Обещаю принести на первое занятие Курсов оба удостоверения и показать всем - можете пригласить "своего" человека для ознакомления. Или договоритесь с модератором - размещу сканы здесь.
Приносите, чего ж скрывать такую правду от народа. Народ должен знать своих героев(с) :D
yuriy писав: ...
До речі, вважаю що і ви, хоча тренером Артема не були, внесли свій вклад в його успіх. Навіть я вніс свій вклад :) ...
Ну, если Артём скажет, что и я причастный, то я тоже, пожалуй, примажусь :D
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення yuriy »

Небайдужий писав: Про те, що він оформив собі вищу тренерську категорію ніхто мабуть не знав, як і я. Мені, звісно ж цікаво було б дізнатись про ті нормативні документи, згідно яких оформлена ця категорія, так як вони могли б стати в нагоді і іншим тренерам. Просто інформація про нормативи на тренерські категорії не потрапляла мені на очі, так як я й не задавався метою її шукати. А ось про те, що він уже давно не грає на 5 дан, а всюди пише, що він 5 дан, ось це найбільше й спонукало мене написати в цій темі.
Про тренерську категорію. Вам одночасно і "цікаво дізнатися" і "не задавася метою її шукати". Це не таємниця. Вам треба звернутися у відповідну державну установу спорту (мабуть спорткомітет м. Рівне). Подати "підтверджені документально" результати ваших учнів. Одержите відповідну категорію .

Про 5 дан. "Усі проблеми від недостатньої інформованості". Ви, очевидно, плутаєте поняття "рейтинг" та "ранг" спортсмена. Рейтинг -"плаваючий" - може змінюватися. Ранг - незмінний. Цим він схожий на спортивне звання. Моє звання майстра спорту, як і ранг 5-го дану - довічні. Вивчайте "Класифікаційну систему", або проконсультуйтеся у В.Корсака чи А.Богацького. Мій офіційний рейтинг після перемоги у першому чемпіонаті України був 2560 (Корольов якось викладав тут скан - за підписом голови кваліфкомісії А.Богацького - у темі "історія го в Україні"). Такого рейтингу достатньо і для 6 дану. Тому мій ранг "5 дан", який будучи досягнутий раніше - довічний. Так само, як і 6-й (чи вже сьомий?) дан Артама збережеться, як ранг, навіть коли дідусем він иатиме рейтинг 3 кю.
Не шукайте, будь ласка, як мене "уколоти" - це марна справа з усіх точок зору. Замість намагання"опустити суперника до свого рівня" перспективніше самому піднятися до його рівня.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Курсы го в Японском Центре, октябрь-декабрь 2013

Повідомлення nashsir »

Спочатку мене це дивувало, але потім я зрозумів: ті, хто йдуть шляхом Го, вчаться битися за територію і в реальному житті. У даному випадку В.Качановський зайшов на чужу територію, на що отримав гідну відсіч від Ю.Плюща. Але коли на одній дошці більше двох суперників - це вже набагато цікавіше :)
Відповісти