Програми для організації суддівства

... та інші програми з Го.
Відповісти
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Gelya »

Версия 1.32.
Проблема вот в чем: когда выставляю верхнюю группу Мак-Магона и отмечаю галочкой "Устанавливал очки в ручную", то программа выставляет очки самостоятельно и убирает сама эту галочку. Было бы удобнее, чтобы она выставила автоматом и сразу же можно было поменять некоторые из очков
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Сегодня посмотрю и поправлю, спасибо.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Что-то у меня не воспроизводится. Пришлите, пожалуйста, файл турнира.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

Маю ряд зауважень до програми, але почну з декількох.

Приберіть, будь-ласка, ось такі недолугі рекомендації, як наприклад: "8 учасників = 5-8 турів". Це просто маразм. При 8 учасниках, максимальна кількість турів 7, а не 8. Більше того, спробував набрати круговик і програма дійсно дала 8 турів, з пустим 8-м туром. Навіщо? А до чого тут рекомендація в 5 турів - залишається лише здогадуватись. :whistling:

Вже, здається, не вперше прошу реалізувати нормальне ранжирування столів.
ПРОШУ РЕАЛІЗУВАТИ такий механізм ранжирування столів:
- 1 критерій: сума позицій обох суперників пари, на яких вони знаходяться в турнірній таблиці на момент жеребкування (від меншого до більшого);
- 2 критерій: сума рейтингів обох суперників пари (від більшого до меншого).
Діти дуже чутливо відносяться до того, хто за яким столом повинен грати і дуже дивуються, якщо, наприклад, лідер турніру грає не за першим столом. Так було, наприклад, з Юлією Реділою. Вона мала не найвищий рейтинг і, незважаючи на те, що вона лідирує в турнірі, програма "саджала" її за 2, а то й за 3 стіл. Ну це ж ненормально! Зробіть, будь-ласка, по-людськи. Правильне ранжирування столів має велике психологічне значення під час турніру, особливо для дітей.

Ще ДУЖЕ ПРОШУ у вікні добавлення пари (та і у вкладці жеребкування) біля прізвищ гравців показувати не тільки ранги (а ще краще замість рангів рейтинги), а ще й набрані на момент жеребкування очки та розміщувати їх у випадаючих списках у відповідності з такою ранжировкою:
- 1 критерій: набрані очки;
- 2 критерій: рейтинги.
Це важливо для роботи судді в режимі ручного жеребкування. На сьогоднішній день змушений користуватись саме в такому режимі, так як результати роботи алгоритму програми мене не влаштовують. Це може бути важливо і для тих суддів, які хочуть реалізовувати якісь свої підходи і принципи жеребкування, які не реалізовані автоматично. Все-таки, програма має бути зручним інструментом для роботи судді в будь-якому режимі.

І ще, часто спостерігав такі дивні "глюки", як, наприклад, у вікні створених пар при спробі активувати одну з них, відкривалось віконце іншої пари. І так само було при спробі змінити кольори, якими грають суперники в парі. В цьому випадку у виділеній парі нічого не змінювалось, а зміни відбувались в якійсь іншій парі. При перезавантаженні програми глюк пропадав, але не надовго. Через деякий час він з'являвся знову. Аналогічні баги інколи виникали і при спробі відкрити вікно інформації про гравця з турнірної таблиці. Натискаєш на прізвище одного гравця, а відкривається інфо іншого. Але цей баг зустрічався достатньо рідко, або можливо це я не так часто звертав увагу на нього.
Буду спостерігати за цим при наборі інших турнірів. Якщо цей баг буде повторюватись й надалі, то повідомлю Вам про це тут на форумі ще раз.

Вибачаюсь, що можливо мої висловлювання можуть сприйматись дещо негативно. Я не ставлю собі за мету висловити якийсь негатив автору програми, а виключно висловити побажання для покращення програми. Сподіваюсь Ви зрозумієте мене правильно. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Спасибо за замечания, давайте пока обсудим это:
Небайдужий писав:Приберіть, будь-ласка, ось такі недолугі рекомендації, як наприклад: "8 учасників = 5-8 турів". Це просто маразм. При 8 учасниках, максимальна кількість турів 7, а не 8. Більше того, спробував набрати круговик і програма дійсно дала 8 турів, з пустим 8-м туром. Навіщо? А до чого тут рекомендація в 5 турів - залишається лише здогадуватись.
Это у вас какая версия? В 1.32 функционал "Ассистента" был подправлен. Сейчас при 8 (или 7) участниках предлагается максимум в 7 туров, оптимум - 5.
Под оптимумом понимается шахматная формула швейцарской системы. Т. е. Math.Ceiling(Math.Log(p, 2)) + 2, но не больше максимума, где p - дополненное до ближайшего чётного количество игроков.

Если выбранное количество туров больше допустимого максимума, то рекомендаций нет.
Иначе если равно максимуму, то рекомендуется круговая.
Иначе если больше или равно оптимуму - швейцарка.
Иначе - система Макмагона.

Для системы Макмагона верхняя группа рассчитывается по формуле: p / 2 > r * 2 ? r * 2 : 0, где r - количество туров.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

У мене остання версія (1.32). Саме вона видала 8 турів для круговика з 8 учасників.
Я вибачаюсь, але "Асистент" мене не цікавить. Він актуальний лише для тих, хто практично не має знань по суддівству. Всі ті розрахунки, які Ви приводите, носять поверхневий рекомендований характер, і зовсім необов'язково дотримуватись їх. Але люди, які не можуть ніяк зорієнтуватись в питаннях суддівства, можуть скористатись цими рекомендаціями. Для них це хоч якась точка опори. Судді, які мають деякий досвід, можуть вибирати інші критерії для вибору кількості учасників верхньої групи МакМагон. Щодо рекомендації в діапазоні 5-8 турів для 8 учасників, то майте на увазі, що мінімальна кількість турів визначається як Р/3 (де Р - кількість учасників). При цьому нецілий результат ділення заокруглюється в більшу сторону. Для 8 учасників мінімальна кількість турів 3, а не 5. Але давайте не будемо на цьому зациклюватись, так як в наведеній цитаті я звертав увагу саме на тому, що програма створює непотрібний 8 пустий тур для 8 учасників і в рекомендаціях видає для 8 учасників 8 турів круговика. А це неправильно і потребує виправлення.

Прошу більшу увагу сконцентрувати на проханнях, які є в моєму попередньому повідомленні після зауваження по круговику.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:У мене остання версія (1.32). Саме вона видала 8 турів для круговика з 8 учасників.
Я вибачаюсь, але "Асистент" мене не цікавить. Він актуальний лише для тих, хто практично не має знань по суддівству. Всі ті розрахунки, які Ви приводите, носять поверхневий рекомендований характер, і зовсім необов'язково дотримуватись їх. Але люди, які не можуть ніяк зорієнтуватись в питаннях суддівства, можуть скористатись цими рекомендаціями. Для них це хоч якась точка опори. Судді, які мають деякий досвід, можуть вибирати інші критерії для вибору кількості учасників верхньої групи МакМагон. Щодо рекомендації в діапазоні 5-8 турів для 8 учасників, то майте на увазі, що мінімальна кількість турів визначається як Р/3 (де Р - кількість учасників). При цьому нецілий результат ділення заокруглюється в більшу сторону. Для 8 учасників мінімальна кількість турів 3, а не 5. Але давайте не будемо на цьому зациклюватись, так як в наведеній цитаті я звертав увагу саме на тому, що програма створює непотрібний 8 пустий тур для 8 учасників і в рекомендаціях видає для 8 учасників 8 турів круговика. А це неправильно і потребує виправлення.

Прошу більшу увагу сконцентрувати на проханнях, які є в моєму попередньому повідомленні після зауваження по круговику.
Очень странно, что цифры у нас получаются разными. Не знаю, что и подумать.
Ще ДУЖЕ ПРОШУ у вікні добавлення пари (та і у вкладці жеребкування) біля прізвищ гравців показувати не тільки ранги (а ще краще замість рангів рейтинги), а ще й набрані на момент жеребкування очки та розміщувати їх у випадаючих списках у відповідності з такою ранжировкою:
- 1 критерій: набрані очки;
- 2 критерій: рейтинги.
Именно так они сейчас и упорядочены:

Зображення

Не могу избавиться от мысли, что версия у вас старая...

Остальное посмотрю.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

А у мене сортування немає за очками, хоча версія програми та ж сама:
Вкладення
Безымянный.png
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Спасибо за картинку - теперь я и у себя вижу несоответствие.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:Щодо рекомендації в діапазоні 5-8 турів для 8 учасників, то майте на увазі, що мінімальна кількість турів визначається як Р/3 (де Р - кількість учасників).
А вот, скажем, 33 участника. По предложенной формуле выходит 12 туров. Не многовато ли?
Відповісти