Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення zivilizazia »

Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення Gelya »

Да, на КГС его бот играет. Уже дошел до уровня лучших ботов.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення zivilizazia »

Gelya писав:Да, на КГС его бот играет. Уже дошел до уровня лучших ботов.
я не знала. цікаво, дякую.
наскільки мені відомо, всі ці боти використовують алгоритм міні-макс. а це озналачає, що людьми вони ніколи не стануть.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення Antony »

круто)
спс за ссылку.

интересный ему вопрос задали в комментариях: Why don't you leave that ancient game alone and let it be without any artificial players? Do we really need an AI in everything?
и мне кажется, ответ здесь порядка "cause now is 21-st century and it's a challenge"
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення Gelya »

Darkforest дополнил Монте-Карло методом поиска по шаблону, плюс используются нейронные сети. Грубо говоря - бот чувствует форму камней и рассматривает в основном ходы с хорошей формой, плюс к этому бот еще и учится на своих партиях и партиях людей.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення zivilizazia »

Gelya писав:Darkforest дополнил Монте-Карло методом поиска по шаблону, плюс используются нейронные сети. Грубо говоря - бот чувствует форму камней и рассматривает в основном ходы с хорошей формой, плюс к этому бот еще и учится на своих партиях и партиях людей.
насколько я знаю "нейронные сети" пока, как Жюльверн ). или я отстала?
вот этот ответ понравился: Teach a computer metaphor and you have AI.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення zivilizazia »

Antony писав:круто)
спс за ссылку.

интересный ему вопрос задали в комментариях: Why don't you leave that ancient game alone and let it be without any artificial players? Do we really need an AI in everything?
и мне кажется, ответ здесь порядка "cause now is 21-st century and it's a challenge"
i asked like that:
pub.PNG
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Демон Лапласа:

Повідомлення zivilizazia »

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0 ... 1%81%D0%B0

Лаплас був твердим прихильником каузального детермінізму, суть якого можна виразити таким уривком з Essai philosophique sur les probabilités:

Ми можемо розглядати даний стан Всесвіту як наслідок його минулого і причину його майбутнього. Розум, якому в кожний певний момент часу були б відомі всі сили, що приводять природу в рух і положення всіх тіл, з яких вона складається, будь він також досить великий, щоб піддати ці дані аналізу, зміг би осягнути єдиним законом рух найбільших тіл Всесвіту і найдрібнішого атома; для такого розуму нічого не було б незрозумілого і майбутнє існувало б у його очах точно так само, як минуле.

Такий розум часто називають демоном Лапласа. Варто відзначити, однак, що опис гіпотетичного розуму як демона належить не Лапласу, а його пізнім біографам: Лаплас бачив себе вченим, і вважаючи, що людство може досягти кращого наукового розуміння світу, він усвідомлював, що у разі, якщо таке відбудеться, все одно потрібні величезні обчислювальні потужності, щоб здійснити такі розрахунки в один певний момент.

Фрідріх Ніцше у "Людське, надто людське"(1880) говорить про гіпотетичний "всезнаючий розум" в розумінні детермінізму:
...якби на одну мить колесо світу зупинилося і був би всезнаючий розум, щоб використати дану зупинку, то він зміг би передбачити нам майбутнє кожної сутності аж до самих віддалених епох та намітити кожну колію, по якій має котитися це колесо Світу.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Mark Zuckerberg talking about Go AI today:

Повідомлення Shedal »

какой-то так у них новый алгоритм революционный, даже не с бинарным кодом
спрашивается тогда, почему они взялись именно за го, как приоритет, а не пошли показывать нового Баха, Байрона, в химию, не использовали мощность на написание программы, которая бы всё сделала вместо программистов и тд
Здравствуйте, zivilizazia! Я здесь давно не был и с вами пока что не сталкивался. Вы специально троллите или действительно не имеете ни малейшего представления о том, о чём пишете? :)
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Транзисторы молекулярного масштаба д-ра Шона

Повідомлення zivilizazia »

Shedal писав:
какой-то так у них новый алгоритм революционный, даже не с бинарным кодом
спрашивается тогда, почему они взялись именно за го, как приоритет, а не пошли показывать нового Баха, Байрона, в химию, не использовали мощность на написание программы, которая бы всё сделала вместо программистов и тд
Здравствуйте, zivilizazia! Я здесь давно не был и с вами пока что не сталкивался. Вы специально троллите или действительно не имеете ни малейшего представления о том, о чём пишете? :)
а вы действительно думаете, что я один такой программист, что сомневается? сомневаться для вас означает тролить?
фальсификации в науке:
http://www.origins.org.ua/page.php?id_story=507
http://ssop.kspu.ru/falsifik.htm

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1 ... 1%82%D1%8C

https://ru.wikipedia.org/wiki/SCIgen

а вы кто такой и что за специалист? вы специально так давите на людей или просто естественно, от природы, являетесь шизоидным типом личности? :)
Відповісти